Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz snowdog #14637 üzenetére

    Most hogy így belemásztatok. :)

    A napokban telepítettem az IGO Primo 9.6.22.297071-es verzióját egy Prestigio PAP4500T készülékre, JB 4.1.1-es Androiddal, 960x540-felbontással.

    Szabad fordításban: Google Playről megvettem, majd telepítettem az Igo Primo-t, mely a v9.6.22.297071 verzió számot képviseli. A készülék egy JB 4.1.1-es Androidot futtat és a felbontása 960x540.

    Eddig még nem warez. :) Vagyis nem tudni, hogy egészen pontosan mikor telepítette ezt a verziót, lehet már réges rég megírta ezt a szöveget, vagy mivel az androidon 9.6.22.288476-nél jár a primo, lehet, hogy feltelepítette a playről, de mivel benne van ez a hiba, ezért le is szedték rögvest, és visszarakták a régit, csak ő nem vette észre, hogy van új (régi) verzió! ;)

    Indítás után egy "unfortunately, iGo has stopped" üzenetet bedob, majd OK-t nyomva leáll.
    Ez meg ugye mint tudjuk számtalan ok miatt lehet, akár SD kártya probléma is, úgyhogy még ez sem warez.

    Megjegyezném, hogy Android emulatoron elindul, működik, bár az 4.1.2-es JB-es.
    Ezt legközelebb ne jegyezd meg, mert itt viszont már warezról beszélünk, és ITT bukott le! :D

Új hozzászólás Aktív témák