Új hozzászólás Aktív témák

  • Marcsello31

    őstag

    válasz donjohnson #117099 üzenetére

    Hmm. Akkor lehet hogy nemszereti a win11et magát, eredetileg ez nem is volna képes futtatni, csak kíváncsiságképp tettem rá, ment is hónapokig gond nélkül mostanáig, akkor a tudtom nélkül nem áll le benne minden, a win11 marhaságai miatt, csak látszólag... A logót a laptop logójára értettem de gondolom te is így értetted, Gyanús hogy hibásan fut akkor a win11 rajta nem megfelelően és emiatt van a gixer, fekete képernyő, de bios sem megy ilyenkor mikor sotétség van, bekapcs után, gondolom mert valahol zavar van ahogy írtad és azért. Win11 alatt még ezt meg nézem, ha nem segített megy vissza a 10, és ha megszűnik a probléma akkor ez volt a gond. Koszonom mégegyszer a segíségeket. Ki kapcsolom a gyorsítást, ha meglelem win11 alatt. De jobb a békesség és vissza toloncolom rá a win10et. Ne huncutkodjon nekem ilyesmivel ha win11 rosszalkodik valamilyen szinten. én a hibás elemre is tippeltem, mindegy, megy rá a win10. Megírom hogy jártam utána, ha megjavult akkor ez volt a gond, vagy a gyorsíndási probléma is.. De csak találgatok én is.

Új hozzászólás Aktív témák