Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Az-X

    őstag

    válasz bajnokpityu #17393 üzenetére

    Hmmm... köszönöm a részletes választ... annyi kimaradt, hogy mennyibe fájt a tuning. Nem azért kérdeztem, hogy megcsinálom magamnak, csak, hogy egyáltalán mennyire nyúlnak bele a cuccba... Gondolkodom én is, hogy hátha ki lehetne hozni még valamivel többet a masinából.

    DAC-ból ha valamit vennék akkor azt csak azért mert van pár 96/24 illetve 192/24-es felvételem és azokat csak a Pioneer DVD lejátszómmal tudom lejátszani :B Ami ugye jó-jó az árához képest még meglepően jó is, de azért mégis csak egy alap kategória. Tehát csak olyan DAC játszik ami tudja ezt is. De végülis ha azt mondod, hogy egy alap DAC is hoz egy közepes CD játszó hangján akkor mindenképp érdemes volna megpróbálni. Lehet aztán inkább valami jobbféle hangkártyát kéne vennem a laptopomhoz... mondjuk egy EMU 0204 vagy 0404 esetleg M-Audio-ból valami. Ezekből a márkákból volt régebben PCI-os változatom amik igen jók voltak.

    Csak az bosszant, hogy egy Rotel RA-930AX és a Marantz PM66 SE KI között gondolkodtam. Végül a Marantz-ot hallgattam meg először, mert féltem a Rotel teljesítményre kevés lesz. A Marantz annyira szép volt, és rettentő jól is szólt, hogy nem volt szívem otthagyni. De azért jó lett volna meghallgatni a Rotel-t is :) Végül most az MB Quart 390-es hangfalaim 91dB érzékenyek így 1/3-ad hangerőnél feljebb nem is nagyon kell tekernem. Valószínűleg bőven elég lenne a Rotel 930 teljesítménye is. Majd egyszer lehet ha adódik lehetőségem kipróbálom azért :)). De most kábel tesztelgetés van... úgy néz ki bepróbálok majd még egy Kimber PBJ + 4PR párost is :B

    :)

Új hozzászólás Aktív témák