Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Sziasztok!

    Megtaláltam a padláson porosodva bátyám réges-rég kapott ('98 talán) Kenwood XD-502-esét. Gondoltam ne maradjon ott szegény, így lehoztam a padlásról, alapos törölgetést követően pedig megnéztem, hogy hogy is szól (én még pici voltam az idő tájt, 7 éves, mikor kapta, egyáltalán nem emlékeztem rá). Azt kell mondjam, hogy teljesen meglepett, de jó értelemben. Ott kezdődött, hogy EQ nélkül is lemegy elég mélyre, nem erőtlen egyáltalán az egész, viszont nem is a tipikus tompa puffogás, ami az ilyen kommersz termékeknél szokott lenni. Különösebb torzítást sem véltem felfedezni, egész jól muzsikál a közép és magas tartományokban is, bár még csak fél órája hallgatom, így nem tudok sok mindent elmondani róla (meg nem is értek hozzá). Mondjuk a részleteket kicsit mossa, de egyáltalán nem vészes, szerintem teljesen hallgatható. Ebben a kommersz, minihifi kategóriában ez nem is rossz teljesítmény, eddig ezek közül nem hallottam ilyesmit, tényleg meglepett a kis Kenwood. (Összehasonlítva egy másik, a családban megtalálható AIWA minihifivel ég és a föld a kettő, a Kenwood sokkal, de sokkal jobb).

    Ami érdekelne vele kapcsolatban, hogy valakinek van-e vele tapasztalata, tud-e róla valami infot. A neten igazából nem sok minden van róla, itthon elvileg nem forgalmazták hivatalosan, de ez abból az időből származott, amikor amerikai csapatok állomásoztak nálunk és a taszári reptéren lévő amcsi katonai boltból elég kedvezményesen lehetett mindenféle dolgot vásárolgatni (anno valami 50 ezer volt).
    Róla van szó:
    [link]
    user manual (a végén a specifikációk)

Új hozzászólás Aktív témák