Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Laraxior
titán
Van a laptopban egy 500-as winyom. 100/96%-os HDSentinel szerint. Talán 6 gyenge szektor van rajta.
Ma bekapcsoltam a gépet, és 100/100-nak mutatja.
Amit eddig nem tudtam átmásolni fájlt, mert azt írta ki, hogy nem olvasható a forrásfájl, azt most szó nélkül átmásolta.
Léteznek csodák? Megjegyzem semmit nem csináltam, egyik napról a másikra. Már jó egy éve 96%-os volt...
Most tervezem újratelepíteni, gondoltam kiveszem a winyot, és teszek be SSD-t, ez megmarad külsőnek.
Hátha úgy már kiírja, hogy valójában hogy is áll a winyo -
Laraxior
titán
válasz
liksoft #7924 üzenetére
mindkettő érvényes..még az everest is kiírja hogy adatvesztés várható...én azt nem várom meg már csak az a kérdés hogy ugyanilyet kapok-e vissza...ugyanis ilyenből van 250GB-os tányéral megáldott is..az enyém 320as tányérokból áll
ez gyorsabb..noh mindegy beviszem. köszönet!
-
Laraxior
titán
Tegnap volt egy áramszünet...gondoltam megnézem a winyom állapotát HD sentinellel. Sajna azt tapasztaltam hogy nem 100%-os. Teljesítmény: Kiváló, Kondíció: Rossz.
És ezt az üzenetet írja alatta:
"Meghibásodás várható - Attribútum: 184 Gyártó specifikus. Értékét és jelentőségét a gyártó határozza meg.
Azonnali merevlemez csere szükséges.
Ajánlatos az adatok sűrű mentése az adatvesztés elkerülése érdekében."Nem tudom hogy ez elég ok hogy garanciába menjen?
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HPE Apollo 4200 Gen9 2U rack szerver, 1x E5-2620v4, 64GB RAM, 24x3.5" 2U-ban! ÁFA-s számla, garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- LG 27GS95QE - 27" OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1000 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest