Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dluinet

    nagyúr

    válasz djdaniel #6696 üzenetére

    szimering csere és kész

    "Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

  • Dluinet

    nagyúr

    válasz djdaniel #6698 üzenetére

    a szomszéd bácsi/barát/ismerős segít neked kiszedni
    elviszed egy csapágy boltba, ahol megmutatod milyent szedtél ki belőle
    ha lehet SKF márkájút kérj

    a szomszéd bácsi/barát/ismerős segít neked visszarakni

    a szimering darabja lehet 1500/2000Ft
    a szomszéd bácsi/barát/ismerősnek 5-6 üveg sör

    legközelebb már egyedül tudod cserélni

    "Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

  • biker

    nagyúr

    válasz djdaniel #6832 üzenetére

    Otlet: szerelot visszahiv, pofanver, javittat gariban :)

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • talpas

    aktív tag

    válasz djdaniel #6832 üzenetére

    Megkeresed azt a kis csövet ami a dob aljából indul, vízszintszabályzó - hoz. Lehúzod a csövet, bekap, és fujd! Első kattanás a vízszint, második kattanás a túltöltés lesz. kitakarítod, visszaépíted, próba. Whirlpool betegség, hogy megtelik kosszal. Ezt az üst aljából indul, valamelyik oldalán, egy kis átlátszó tartály, amiből egy vékony cső megy felfelé. Ha nem átlátszó akkor is. Ezek az infók mástól vannak!!Ha nincs változás akkor hívod a szerelőt, elmondja mennyire lámák vagyunk mi felhasználók, fizetsz érte, majd mikor újra hibákat dob a gép akkor veszel 1 baltát és beleállítod 3x.

    Az én - Mosógépem az első Brandt nevű Siemens lic. francia gép, fölült. Nem mászott el soha nem ugrált nem tett tönkre semmi ruhát. Tömören gariból volt még 1 hónap, iszonyat zörgés szivattyútól. Szerelő a telefonban - biztosan szög van benne vagy gyöngy stb.. Nem, nincs, tiszta és szögmentes mondom. Jött a garis szerelő, majd elmondta be volt szorítva ott valami gyárilag :Y . Családtag volt otthon, ezt a szöveget nem is ettem volna meg. Gari elmúlt, gép szivattyúzáskor csörömpölő, morgó hangot adott. Orczy-tól rendeltem szivattyút, és lőn csoda tökéletes lett. 1 hónapra rá megbolondult a gép agya. Második gép a sokérzékelős Whi k...anyja. Ez már tudott ugrani is, és elmászni is. Nejemet gyanúsítottam a nem megfelelő ruha mennyiség miatt, gondoltam mérnök tervezte ezt a rohadék gépet, programot akkor ez ennyit tud. Öt főre mosott, dolga rengeteg volt.Garancia után kb. 2 hónapra csörömpölt a szivattyú. Turkálás, honnan vegyek, 10k körüli árakat találtam. Aztán eszembe jutott előző gép amiben az új sziv.. alig dolgozott. Összehasonlítva a két forgórészt és a W.értéket, megegyezett, csúszócsapágyak szintén egyeztek. Be az egész a W..l szivattyú házba és múúkodik. Közben 1x hív nejem ajtó visszacsukódik! Na, mondom az biztos acél valami, mint anno a zsiguli csomagtartónál, csak ugye ez nyugati és mosógép!. Szétszedtem. Tisztelt urak az az acélszál elvolt rozsdásodva. Egy mosógép, tisztán tartva, ajtó, mosás után kinyitva, mert ez az ajánlott, önmagát rohasztotta el :W . pontosan abba az élbe folyik ajtónyitás után a víz ahol a két acélszál fut :C . Később kezdett hibakódot írni a drága, mert ugye van neki az a szépenvilágítos designes mutogatója. Nézem mit jelent a kiírt hibakód. Nem, nem, ezt nem nekünk írja a drága, mert mit is kezdenénk mi azzal, hogy elektromos hiba. Még jó, hogy nem érzékel ez az istenverése pld.csapágy, tömítés, esetleg rozsdásodást. Na itt untam rá ezekre a bádog sz@rokra amivel évek óta etettek engem. Turkáltam, találtam miele használtat, Nejem választott típust, egyeztetéskor kaptam még 1 ajánlatot akkor össz. 80-ért szárítót is hoz az illető. Ez volt közel két éve. A szárító kondenzációs, a mosógéphez meg daru kell olyan súly és anyag van benne. Még működnek.

    [ Szerkesztve ]

    "Veled, Uram, de nélküled..."

Új hozzászólás Aktív témák