Új hozzászólás Aktív témák

  • nebulo5

    senior tag

    Hello Mindenki!
    2 - 3 hete felvetettem a témát, hogy jó lenne (akár nálam is) egy média lejátszó tesztelős találkát szervezni! Szép számmal lett is jelentkező! Időközben Toobee fórumtárssal összefutottunk egy hallgatózás erejéig, és kiderült, nála jobbak lennének a feltételek hozzá! Ha minden terv szerint halad, akkor most hétvégén (szombaton) kerítenénk rá sort (sört? :DD ).
    Sajnos, nekem otthon nincs netem, már harmadik napja!! :W Küzdök is rendesen a "drága" szolgáltatómmal, talán ma már megesik a szívük rajram.... (vagy csak a beígért Kalasnyikovtól sz@rtak be).
    Nem akarnám magam kimenteni a találkozó szervezése alól, de kérnélek benneteket (akiket érdekelne a tesztelés), hogy vegyétek fel a kapcsolatot Toobee fórumtárssal, és a részleteket szíveskedjetek lebeszélni vele.
    Ha lehet ilyesmit, akkor én személy szerint, ragaszkodnék a délutáni órákhoz, mert sajnos, délelőtt a munkahelyemen kell lennem! (szándékosan nem írtam, hogy dolgozni kell, mert letojom a melót szombaton... :)) )
    Bocsi a szövevényes post-ért, de a melóhelyemről írok, néha dolgozni is kell(ene)!

    Üdv: nebulo

Új hozzászólás Aktív témák