Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz #09634560 #118769 üzenetére

    Ezzel fejeztem be ami írtam: (bocsesz és akinek nem inge ...... :) )

    Naszóval, én sem az "ipari hulladék" kategóriára gondoltam. Ezt szögezzük le. Mivel ma többször megkaptam, hogy általánosítok ezért kérdezném: az hogy 2-3 fajta gyártó/márka/típus ajánlott az nem általánosítás?

    "hasonló raktárszemetet ne is várd hogy elkezdjek ajánlani" ezt pl. minap sikerült megcáfolnod az akciós Yamaha sub ajánlásával. De hát csak az nem téved, aki nem "dolgozik". :D

    (ne érts félre, én csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy több jó (gyárt/típus/szett) létezik és nem csak 2-3 típus közül lehet keresgélni/választani, igenis el kell(ene) menni többet meghallgatni, nem kell milliót-milliókat elkölteni és nem csak az ajánlások alapján kell(ene) választani)

    szerk: pedig az Onkyo egy jó gép mozira (zenére vitatkoznék egy bizonyos kat. alatt), de igen, ezt próbáltam leírni, hogy van 2-3 ajánlott kategória/típus és mintha a többi nem is létezne az "ajánlók" számára, pedig ennél több jó "cucc" van, nem ártana kissé jobban körbenézni (hamár ez egy HM szakmai topik)

    [ Szerkesztve ]

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák