Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz shalafi66 #34019 üzenetére

    Gyerekbaráttad és egységesebb hangfalkat szeretnék, legalábbis most arra gondolok. :)
    Jelneleg egy Cantron Chrono CL520.2 a front pár, 555.2 a center és a hátsók pedig 510.2 onwall hangfalak.
    Azért gondoltam at LCR-re mert akkor tuti egységes lenne a hangkép meg azokat könnyen fel is tudom tenni a falra, így lehet, hogy nem kellene a babakarám a rendszer elé. :D

    Sajnos nem értek az építéshez csak a gondoltam van meg.

    De egyik fórumtárs felajánlotta, hogy épít nekem egyet. Dobozt lehet a szomszéd tudna csinálni, ő asztalos. Igaz még nem beszéltem vele erről. :D

    Mert a Taga-k kicsit furán néznének ki a hátsó falon a 60 centijükkel. :D Ezért gondoltam, hogy esetleg egy kisebb 3 utast összelehetne valahogy hozni.
    Valami ilyesmi mondjuk, így hirtelen átfutva az oldal, amit linkeltél:
    [link]
    Csak vékonyabb, ha lehet.
    Valami ilyesmi: [link] csak 3 utasban és középen legyen a magas :)

    Persze kérdés, hogy a Cantonokat mennyiért vinnék el, mert kb annak az árából tudnék gazdálkodni.

    Hangban ha azt a szintet elérem az akkor már jó.
    Tiszta, részlezető hangzást szeretnék, a zene annyira nem fontos, csak max amik a filmekben vannak. Filmezésre lenne csak használva, ritkán menne rajta háttérrádió.

    Egy DYI Ultimax 15"-os szubbal lennének megtámogatva Cronw XLS 1002-es végfokkal.

    @#34017szazbolha
    Házimozihoz szeretnék hangfalakat.

    [ Szerkesztve ]

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Új hozzászólás Aktív témák