Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • markussandor

    senior tag

    válasz szabi86 #7201 üzenetére

    Szia,

    nekem ilyen kameráim vannak: http://www.hikvision.com/us/Products_1_10533_i7579.html
    mindegyik 6mm-es.
    A szoftveres támogatása szerintem nagyon jó, magyarul beszél, és csak egy IE kell hozzá.
    Androidom van, de gondolom ios sem gond.
    Riasztás esetén képet is küld, de én nem használom, túl érzékeny.
    Azért fontos a kábelt ellenőrizni, mert mint írtam, 48V fog rajta menni, és ha elkötötted, gondolom elfüstöl a kamera, az meg nem garanciális esemény!
    Semmi se hacker biztos, de ha ezekre nagyon komplex jelszót állítasz be, és még VPN mögé is teszed, akkor megtettél mindent.

    Mint írtam, semmilyen más márkát nem ismerek!

  • kirkri

    addikt

    válasz szabi86 #7201 üzenetére

    Foscam kérdésre nem kaptál választ, így azt én most megteszem.

    Nekem Foscam kameráim vannak. (három fix. kültéri, egy forgatható kültéri, illetve egy forgatható beltéri) A kültéri kamerákkal elégett vagyok, a beltérit nem vásárolnám többet, mert szériahibája van.

    Két kültérit ajándékba kaptam, ezért úgy gondoltam, maradok a Foscam márkánál, hogy ne legyenek inkompatibilitási problémák. Ha nulláról kellett volna kiépíteni a rendszert, akkor Kínából vettem volna Hikvision kamerákat. A Foscam szerintem túlárazott, mivel 1MP-es kamerákat adnak annyiért, mint amennyibe egy több MP-es Hikvision, vagy Dahua kamera kerül.

    De minőségi kifogást nem tudok ellenük felhozni (kivéve a beltéri kamerát), szóval amennyiben ehhez a márkához ragaszkodsz, lebeszélni nem foglak.

    21 éve a Prohardveren! ™

Új hozzászólás Aktív témák