Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz negyven2 #87497 üzenetére

    Általában egyet szoktam Veled érteni, de most nem teljesen. Csak azért írom le, hogy a dolog másik oldalról is meg legyen közelítve.

    Ne vedd magadra, de te azért nem emberi mennyiségű időt tettél már ezekbe a játékokba. Ha valaki átlagosan játszik mint ( szerintem) én akkor egészen más a helyzet. ( PC-n 260, xboxon 100-rank, tehát mondhatni 350-rankom van). Egyáltalán nem találom unalmasnak.

    Ha felmegyek a játékba bármikor el tudok lenni 5-6 órákat anélkül hogy valamit kétszer csináltam volna vagy meguntam volna. Megy a moonshine indítás a belépés után, a traderbe beviszek cuccot, csinálok mindent sorba, ezeket persze tudod te is. Azokat nem értem akik a naturalistot szidják. Elfelejtik hogy ennek a játéknak volt egy sztori módja, amiben volt a Zoologist achievement. Ez kb a naturalist, csak ismételhető és pénzt kapsz érte. Az a probléma hogy az emberek szerintem gta szerű pörgést vának meg bankrablást, meg orrba szájba lövöldözést. Hát én meg nem annyira, ezért is tetszik nekem a játék lassúsága. A naturalist meg erre kifejezetten jó.

    Lövöldözésre is van lehetőség ha szeretnék, nekem nagyon tetszik az uj survival mode, kb 1 óra elmegy vele ha 10 hullámot végig tudjuk nyomni.

    A Blood Money missionokból sincs kevés, érdekesek is nekem. Az Opportunities-el meg eléggé sokat el lehet szórakozni mivel többfileképpen végigvihetőek, elég nehezek is némelyik.

    Ha végképp nem tudok mit csinálni megnézem a napi challangeket, és elvagyok velük pár órát, vagy éppen becsatlakozom egy free roam eventre.

    Összefoglalva: ha az ember nem gta-szerű rohanást, robbanást, földindulást vár, hanem lassúbb nyugodtabb játékmenetet akkor bőven van tartalom a játékban annak aki nem maxol ki minden updatet megjelenéskor az első napon. Én jól elvagyok.

    Mondjuk így visszaolvasva az írásod akkor én beletartozom a " sokan elvannak vele " kategóriába :DDD

Új hozzászólás Aktív témák