Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz #81556480 #87501 üzenetére

    Moonshine eladást én is tolom mert jó,tradert is ha sikerül brandywine drop-ra rakni a tábort.
    A natúrpista 20-as,de piszkosul nem érdekel,a natúrpista NPC egy elmebeteg állat.Attól a csajtól max megfájdul a fejem,olyan jó lenne kikötni a ló mögé és pár kilóméter húzni.
    Lövöldözés nem izgat.
    Blood money nem rossz,de őszintén szólva vérszegény,nagyon bénán van kivitelezve.
    Nem azért de ESO-ban ezerszer jobban van megcsinálva a Heist,vagy rablás és betörés.Na és az a játék nem is erről szól,egyfajta unalom űző benne.
    Én megmondom mit szoktam csinálni,órákig elvagyok azzal hogy szép helyen van a táborom akkor csak pecázok meg főzőcskézek és el lébecolok,sokat csónakázom és nem csinálok semmit csak el vagyok a vízen.
    Nekem a saját csónak hiányzik,hogy a tábor értelmesebb legyen,tábor szerűbb,több dolgot lehessen bele venni,egy szedett vedett cölöp kerítés sem ártana,ha jönne egy DLC amiben lenne halász role és saját halászkunyhó én évekig el lennék vele,feltéve ha nem olyan silányul csinálnák meg mint a többit.Egy saját kis ház vagy farm is jó lenne,nem kell nekem nagy ház,elég egy egyszerű rönkház vízparton,vagy egy vízparti halászkunyhó.Na persze saját csónak is jól jönne.Ha már lehet vadász szekerünk meg fejvadász szekér,akkor miért nem lehet valami kis kordénk amivel mászkálhatunk a világban?

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz #81556480 #87501 üzenetére

    Én mondjuk valami fishing szerű szakmát, esetleg housing bővítést - akár farm - bőven elfogadnék. Ha lövöldözni akarok, akkor arra ott vannak a bountyk. Bár én mostanában elengedtem az RDR2t, nem jutott rá idő.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • negyven2

    veterán

    válasz #81556480 #87501 üzenetére

    Csak, hogy tisztázzuk. Nem azért van benne közel 3500 órám, mert nem lennék el vele, vagyis én is beletartozok az "elvagyok vele" kategóriába. Viszont ettől függetlenül tartom magam, hogy nagyon kevés a olyan új tartalom amit a 2019-ben kiadott bármelyik nagyobb update adott. Ugye 3 volt. a májusi amikor már nem lett beta a játék, a szeptemberi Role, és a decemberi Moonshiner. De számomra még a Naturalist is többet adott hozzá a játékhoz, mint BH bővítés és a Blood Money együtt. És bár lehet a vírusra fogni az egészet, de valamiért más, sokkal kisebb is fejlesztők ezt meg tudták oldani. Még maga a Rockstar is a GTAO-ban (Cayo Perico, meg mostani is).

    Ami engem inkább zavar az az, hogy update-ek között szinte egyáltalán nincs bugfix. De mostanra már oda is eljutottunk, hogy update-ek esetén sincs. Vagy ha van akkor olyat javítanak ami nem biztos, hogy a fontossági lista élén kell, hogy legyen. pl. amit a RDR2 topikba tettem be, hogy anno a Naturalist ruha glitch-ét. Miszerint pl. az amúgy szétszedhetetlen Role outfit-röl le tudtad szedni a kabátot, azt egy héten belül javítva lett, de a különböző assisted aim, god mode, off radar, vagy a duplikációs bugokat nem. Vagy akár egyeses game breaking bugokat se. De ez igaz a GTAO-ra is.

    Vagyis leírom megint én elvagyok most is a játékkal. Viszont az tényként állíthatom, hogy egy bizonyos szint után a rajongási faktoron kívül nincs miért játszani vele. Maximum azért, hogy mégtöbb pénzed, aranyad szinted legyen. Amiből viszont az jön ki, hogy minden új upadte-kor elvész au újdonság hatása, hiszen egyből meg tudsz szinte mindent szerezni (kivéve azokat amik pl. role szinthez vannak kötve).

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák