Új hozzászólás Aktív témák

  • Ctrl+Alt~Del

    senior tag

    válasz Alexios #49880 üzenetére

    Igen, azt hiszem ezt is gyakorolni kell, az improt. Most ezzel fogok bohóckodni.

    Nagyon szar érzés volt. Ott ültem, mint egy rakás szar, teljesen befrusztrálva, ő olyan alapot improvizált, amit írni nem tudnék öt év alatt se, én meg mint egy degenerált ültem ott, és azt éreztem, hogy soha többet nem akarok gitárt a kezembe venni. :(

    És amikor mondta, hogy pedig direkt olyat játszik, amiben nagyon egyértelműek, hogy hol "van helye" az impronak, azt hittem, hogy megfojtom az egyik húrral, és utána fel is szeletelem. :)

    Amúgy nagyon rendes srác, tök barátságos, és tényleg gyakorló zenészként is, valamint elméletben is nagy tudása/XP-je van. Szóval egyáltalán nem az ő rovására írható, hogy képtelen voltam bármit csinálni.

    Amikor kérdeztem tőle, hogy hogy a viharban tud ő ilyeneket, mászkál skálák között, akkordozik, közben magyarázza hogy milyen fekvés, meg módusz meg tonika meg társai, és az egészet ott találja ki, nem egy megtanult valami, arra azt mondta, hogy "csak ebben a hangszerben van 26 évem, és előtte megtanultam zongorázni, mert a szüleim 6 évesen beírattak zenetanárhoz".

    :O

    [ Szerkesztve ]

    W | W | H | W | W | W | H

Új hozzászólás Aktív témák