Új hozzászólás Aktív témák

  • haypro

    senior tag

    The Secret Life of Walter Mitty (720p, hun)

    Kellemesen csalódtam benne. Aranyos, lightos film, a mondanivalóját kitűnően átadja. Stiller sokat nőtt a szememben, régen csak a gagyi vígjátékokból ismertem, de most rájöttem, hogy kifejezetten jó rendező és nagy figura. A tájak gyönyörűek, a zenék is nagyon jók, a hangulat szuper. Nem egy Forrest Gump vagy Rain Man, de pl. A Napos oldalnál jobban tetszett.
    8/10

    Memento (720p, hun)

    Na hát ez egy elég érdekes darab! Ilyen felépítésű filmet még sosem láttam, de szerintem nem is nagyon van. Az ötlet egyszerűnek tűnik, de a megvalósítás zseniális. mint ahogy a film is etalon a műfajban. Guy Pearce nagyon jó benne! A történet meg szintén egyszerűnek tűnik elsőre, de aztán bonyolódik. Elég sokszor hagyta el a számat a "Mivan?!" kérdés, miközben néztem. Azért van egy két röhejes pillanat is, pl:
    SPOILER:
    Mikor rohan az utcán, megkérdezi magától hogy: ,,Mit is csinálok éppen?" Meglát egy másik rohanó pasit... ,,Ja, őt üldözöm!" Rálő az "üldözött"... ,, Mégsem, ő üldöz engem! :DDD
    Vagy mikor a borosüveggel bemegy az előző jelenet karakterének a hotelszobájába, és elrejtőzik a fürdőszobában, hogy majd meglepi is leüti, erre 2 perc múlva ezt mondja, látva a borosüveget a kezében, azt se tudva hogy hol van: ,,Nem is tűnök piásnak..!" És elkezd lezuhanyozni..! :K :C Az üldözött meg arra jön haza, hogy ott tusol benn nála az, aki le akarja ütni... :DD

    SPOLER VÉGE
    Szívesen megnézném a végétől az elejéig a filmet.! Egy szóval, k*rva jó film!
    9/10

    [ Szerkesztve ]

    ,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

Új hozzászólás Aktív témák