Új hozzászólás Aktív témák

  • Ł-IceRocK-Ł

    addikt

    Én meg csak annyit mondanék, hogy boxolói múltam miatt tisztában vagyok pár dologgal, mind a konditermes, mind a saját súlyos eddzést illetően.

    Rengeteg emberrel beszélgettem, kezdőként próbáltam tanulni mindenkitől, aminek egy nagy rakás katyvasz lett az eredménye. De amit már kezdőként láttam: (ugye akkor fingom se volt semmiről) csomó nagy ember, hatalmas súlyokat emelget párszor, aztán tükör előtt pózólnak, meg isznak valamiket nagy dobozokból. Ez már akkor sem tetszett, pedig jó pár év telt el azóta.

    Aztán teltek múltak az évek, (mégtöbbmindent láttam, tapasztaltam), egy ideig engem is vonzott ez a dolog,(mármint hogy konditerembe járok, meg milyen jó dolog) aztán hamar kiábrándultam. Akármilyen bemelegítés, kenőcs, szabályos gyakorlat hiába: a konditermes eddzés egy erőltetett eddzés az ín, ízület, izom, tok, és még stb... számára. Akkor ezt így még nem tudtam volna megfogalmazni, csak éreztem hogy mindig fáj valamim. De nem csak nekem, a teremben lévők 90% nak volt valami kínja. És nem magától, hanem pont hogy az eddzéstől.
    (ahogy nekem is a sérülésemet ez okozta, de érdekes hogy amit most csinálok, attól nem fáj, se vállam, se a térdem. pedig nézek úgy ki, mint a két gyúrós haverom akik cuccot zabálnak egész nap és kondiba járnak...)

    Egyik eddzés sem felsőbbrendűbb a másiknál. Mind a két fajtának vannak előnyei, kinek mi felel meg a legjobban, és mi tetszik neki.
    De a bizalmamat én egy olyan rendszerre bízom, ami nem az elmúlt 100 akárhány év divatja miatt alakult ki.

    És szeretném ha ide olyan emberek járnának beszélgetni, akik ezt csinálják, megosztani a tapasztalatokat, egymásnak segíteni, nem pedig leszólni azokat, akik nem kajálják (már) be a divatsallangot.

    "lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Új hozzászólás Aktív témák