Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paatrick

    senior tag

    válasz katona84 #5 üzenetére

    Ja mert szerencsére nem volt olyan az elmúlt években hogy egyik napról a másikra eltűnt a "kriptobank" pár milliónyi dollárral, vagy hogy egyik napról a másikra 0 lett az értéke valaminek :DDD

    Azóta kiderült hogy az állam megmenti a kisemberek pénzét ami a 2 banknál volt, egyedül a kockázati befeketőknek nem térítenek semmit.
    Tudsz ilyenről a kriptóknál? Én nem.
    Talán a Binancenál van valami védelem, de őszintén nem tudom elképzelni hogy ha mondjuk egyszerre 10 000 embertől lopnak ki mindent akkor nem nyekken bele a Binance a visszafinanszírozásba.

    Mellesleg még mindig nincs semmi értelme a kriptónak. Anno lehetett vele pizzát venni pár helyen, mostanra szerintem nincs olyan értelmes szolgáltatás vagy termék ami elfogadná fizetségként.
    Arról már ne is beszéljünk hogy a "pénzhelyettesítő" ami "atomstabil és kiáll minden válságot", ugyanakkorát bukott mint a tőzsdei részvények az első adódó alkalommal.

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák