Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz gyenesmartin #3895 üzenetére

    25 ezerért? Már bocsánat, de remélem ott rohad meg meg nála. Elhozta a boltból, tehát már nem új, max használatlan. 18 ezerért lehetett venni, ő adja 25 ezerért. Plusz a garancia is ketyeg. Mikor én vettem, akkor is vitte mindenki (nyitás után 1-2 órán belül mentem), de legalább csak egyesével -egy embert láttam csak 2 darabbal- szerencsére volt belőle sok, de amilyen ütemben vitték, szerintem délutánra már csak pár darab maradhatott. Az ilyenek nélkül is elfogynak hamar a jó gépek a boltból. Más meg akinek tényleg jól jönne, már nem kap, mert elfogy a készlet. Nekem az eredeti árat se biztos, hogy lenne pofám elkérni ha eladnám, nem hogy plusz 7 ezret a bolti árhoz képest.

    A gép amúgy elég jó, kicsit nehéz folyamatos munkához, de legalább van benne erő :) Akció elég sűrűn van, ez már vagy a 3. csavarozó volt az idén, igaz mindig különböző méretekben. Tesómnak ha jól rémlik a a fele ekkora, talán 12V-os van, hobbi célra lehet hogy az is elég. Ő legalábbis meg van elégedve vele. Nekem csak ez a nagy van, fúrtam vele fát, fémet, csavaroztam fába, eddig minden oké. Ma feltöltöm már, de még csak azért, mert kíváncsi vagyok, nem azért mert nem bírná -igaz nincs is napi használatban- a töltőjét még nem is próbáltam.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák