Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qnadam

    veterán

    válasz #75114240 #33949 üzenetére

    akkor utoljára: nem fikázom őket, és tisztában vagyok vele, hogy nem a saját hibájukból ilyen kicsi a frekvenciakészletük. azzal is tisztában vagyok, hogy az esetek nagyobbik felében sokmindenre lehet használni. valószínűleg jóval több embert beszéltem rá a szolgáltatásra, mint le róla. ezenkívül már az első tesztek óta drukkolok a diginek, hogy sikeres legyen a mobilszolgáltatásuk (+ értékelem, hogy olcsón adnak gyors vezetékes netet és kódolatlan dvb-c tévét).
    a szolgáltatás minőségéhez viszont igenis van köze. teljesen mindegy, hogy a lehetőségek hiánya vagy a saját hülyeségük miatt nincs sávszél és magas a latency, a végeredmény gyengébb. a trabant sem azért volt lassú és korszerűtlen, mert a veb sachsenringnél kretének ültek, hanem mert erre volt lehetőségük az ndk-ban. ettől abszolútértékben még nem lett a trabant se gyors, se korszerű.

    @viktorhu: a youtube nem megy lassabban (csak kisebb felbontással), nem kevesebb weblapot tudok vele megnyitni (hanem ugyanannyit, csak lassabban), megy a torrent (de nem érdekel, mert nem torrentezek mobilneten). vezetékes nethez se hasonlítottam soha. ha neked ez a minőség megfelel, használd egészséggel, én is ezt teszem. de ettől még nem fogok úgy tekinteni rá, mintha így lenne tökéletes, ahogy van.

    persze lehet rajongani, de attól még a többi mobilszolgáltatóhoz képest tized sebesség és tízszeres ping marad. cserébe jóval olcsóbb. ettől nem lesz használhatatlan, de nem is kellene előadni, hogy ugyanolyan jó.

    istálló? gazemberség? hupákolás?

  • viktorhu

    veterán

    válasz #75114240 #33949 üzenetére

    Ezt mondom én is. Nincs minőségi probléma a szolgáltatással a nyugati szerényebb lefedettséget leszámítva. Viszont a Balatonnál is volt olyan most télen, hogy nem volt telenoros térerő, és mindenki a laptopomról megosztott digis mobilnetet használta a megbeszélésen.

Új hozzászólás Aktív témák