Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Jag #9646 üzenetére

    Ha szerinted nem ezt mondtad, akkor kérlek, pláne felejtsd már el a bérelt vonalat, mert rengeteg olyan internetszolgáltatás van, ami nem bérelt vonal, sőt, még csak nem is üzleti előfizetés, és nincs 24 óránként bontás, fix IP-t pedig vehetsz DIGI-nél is. Ha ezeken kívül más miatt is szükséges bérelt vonal (és mint írtad, szerinted is), akkor hogy a pék f*szában jön ide a bérelt, amikor a bontásosdi a probléma? Vegyek (persze lehet bérelni is, de azt most hagyjuk) egy limuzint csak azért, ha autós szexre vágyom, holott a megfelelő hölgyet megtalálva ugyanez megy egy Trabantban is?

    Az, hogy neked nem számít, nem azt jelenti, hogy másnak sem. Pl. én általában vagy alszom, vagy legalábbis nem vagyok olyan állapotban, hogy internetezgessek hajnali 5-kor (mo-i időszámítás szerint), ezért kb. akkorra állítottam be az újracsatlakozást. Pár napja mégis szükségem lett volna pont akkor elérni a gépemet távolról, és az a pár perc (újracsatlakozás+frissül a dinamikus DNS-es IP) közben akkor bosszantó volt. Semmi fontos, vagy nagyméretű nem kellett volna, és egy bérelt vonal, vagy egy túlbiztosított szerverhotel költségét bőven nem érte volna meg, ellenben eddig a DIGI LAN-jával ez nem volt probléma (1-2 hetente az OS/driverek/csúcsprogramozók baromságai miatt úgyis újra kell indítanom a gépet, ezért a régi bontogatás nem okozott szinte semmilyen problémát).

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák