Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz TeeJay #89266 üzenetére

    Annyira nem élném bele magam a "Digi nem IPTV-t" szolgáltat témába. :N A csatornakiosztásnál már fent van az IPTV opció, [link] egyelőre üresen, de, mikor rákérdeztem mi az, elkezdte nekem ecsetelni az IPTV "előnyeit". Mondom, mert ez lesz a jövőben, mivel én a C-vel meg vagyok elégedve? Mert gondom lenne váltással? Ááá, semmi, már fingani nem merek. :U Csak majd, akkor tök mindegy, ha Trénél UTP-zek/boxozok, vagy náluk. Azért érdekes lesz, ha az ONT után sem tudják megugrani a net/TV/teló kábel behúzását, az IPTV-hez átUTP-zni
    az ügyfeleket. Vagy ott is azt várják, Bözsi néni majd megoldja, aztán beugrik boxért az ÜSZ-ra, ha tévézne? :F

    Ma bekeményített a Digi, nemcsak a netet lőtték le, alig tudtam visszavergődni 678-as hibahalmazból, hogy ideírjam a hülyeségeimet
    , de az áramot és a fűtést is leoltották, pedig, nem is náluk vagyok. :Y
    Jó, hogy a vizet nem kapcsolták le, meg is ütne a guta, ha hazavergődök a covid fészekből és le sem tudok mosdani.

    #89277 PeterPH
    P4 kotványokkal húztam le 100-on.
    15 éves gép is ki tudja pörgetni a 100-ast, az a végsebessége, többet nem. ATA133-aknak elvileg ki kell hajtani egy szálon. Ha nem ott valami gond van, vagy a kapcsolat másik vége nem tudja a 100-at.

    #89279 turulbird
    Azt a kártyát (van, ahhoz XP utáni driver?) ideje lenne cserélni PCIe-sre, vagy valami AliExpress, kínai USB csodára. Persze kérdés mire, mert nagyon silány már a tuner kínálat. Kihal ez a téma lassan, marad az on-line, meg TeeJay kedvence az IPTV szenny. :O

    #89281 dav1dkaah
    Szintén zenész...

Új hozzászólás Aktív témák