Új hozzászólás Aktív témák

  • Ákinard

    aktív tag

    Na reggel kijött két Digis szerelő, és az első percben tisztáztuk, hogy az 500-as net nem fog menni csak a 100-as. Természetesen (gyk.: természetesen) az volt az első, hogy mondtam, a telefonról lemondok, (gondoltam ez a probléma) de a net legyen 500-as. Ekkor elmondták, hogy nem a telefon a probléma, hanem konkrétan az egész házban nem tudnak 500-as netet kötni mert a switch a lépcsőházban 100-as, gigabites pedig nincsen. (valami 1-2 portot mondtak, amin van 100 feletti bekötési lehetőségük, de azok meg foglaltak.) Annyit tudnának, hogy bekötik a 100-asat, és várok ítéletnapig, amikor valahol megjelenik egy ezres eszköz, és le tudják cserélni a lépcsőházi eszközt. És nem is értik, hogy milrt vették fel az igényt + miért várakoztattak 1,5 hónapig az egésszel...

    Amúgy a szerelők (különösen az idősebb szaki) nagyon készségesek voltak, és megértették a helyzetet, de abból főznek ők is ami van... Még egy vezetőt is felhívtak, elmondták, hogy sokadik bekötésünk lenne már a Digire a családban, elő is van készítve a lakás a Digihez, csak össze kellene dugni, oldjuk már meg valahogyan az 500-as netet neki (nyilván telefon nélkül azt ejtettük) de nem, csak a "le van írva, 100-a netet kötünk és kész, többit meg megvizsgáljuk" szinten mozogtunk...
    Azért meg 6000 forintért nem köttettem be, hogy *talán* *egyszer valamikor* lesz gigabites SW, vagy esetleg megjelenik az optika. Mert pár házzal arrébb anyunél 3 éve értesítették, hogy jön az optika, legyen otthon... De azóta sem találtak oda a szerelők...
    Uh sajnos ez ennyi volt...

Új hozzászólás Aktív témák