Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    válasz dchard #80760 üzenetére

    Rendben eddig értem. Csak jelzem, hogy a vizualizáció itt is egyezik az általad állítottakkal bár az útvonalam nem teljesen egyezik.
    Tudsz olyan példát mondani ahol tudjuk a szerver pontos helyét de cím alapján máshova teszi a vizualizáció? A ping kérdés egy jó dolog de rajtunk az most nem segít. Ha igaz ha nem, nem hiszem, hogy optikán nagyon sok ms késés jelentkezne főleg "ha" és amíg a saját halózatukba száguldoznak az adatok. Csak amikor kilépnek onnan.
    De azért a "mindig ez lett a konklúzió" ez a te konklúziód még mindig igen.
    ÉN nem így tudtam, hogy ezt a címből mondják meg mi hol van. Nyílván akkor rosszul tudom.

    "Például ha az RCS betelepül a BIX-re, akkor az egyik budapesten lévő router láb biztosan román tuajdonú IP lesz, de ettől még nem lesz Romániában"
    Nem hinném, hogy romániában mutatná. De ez nem hit kérdése tudom..
    Megnéznék 1-2 példát erre...

    Problémám az van igen és nem nálam van a probléma mivel ez csak az optikával együtt jött be az életünkbe.Azelőtt 10 évig jó volt minden és úgy ment,hogy még túl is teljesítette az elvárásainkat.

    De sok választ még így sem tudok.
    A legirreálisabb dolog, hogy Budapesten vagyok és a BP-i szervereken szar a sebességem (De ezeket fel sem ajánjla).
    Egész véletlen mit ad isten.. Debreceni mérésen és környékén 900+ és 320+.

    A vizualizációnak utána olvasok bár ahogy írtam nem történt semmi ellentétes az általad felvázolt példával kapcsolatban. Azt is jól mutatta.
    Természetesen a saját hálózatomat is figyelembe vettem, hogy itt lehetnek az anomáliák.
    Csak az a fránya 10 év.. Amíg jó volt.. Az sok idő ám.

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák