Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz DonMaster #73732 üzenetére

    a digi által ajánlott processzor minimum egy Intel i7 vagy vele egyenértékű AMD az 1gigás nethez...bár szerintem egy i5 vagy i3 is elég lehet, de egy Intel Celeron nagyon gyenge, még egy Core2Duo is erősebb... sajnos a Celeron procik nagyon kevés L2 cache-el rendelkeznek, így a processzor adatfeldolgozása nagyon lassú... ellenben egy Core2Duo-val amiben van L2 és esetleg L3 cache, sokban befojásola a processzor sebességét...
    A celeronokban kevés olyan van ami fizikai 2 magos, inkább jobban használják a fizikai 1magot HyperThreading-gel megspékelve, ami 2magosnak jelzi a procit, de valójában 1 magos csak,csak 2 szálon dolgozik...
    nekem egy Mobile Core2Duo vPro L9400-em van a laptopba,L2 Cache-e 6MB... nem tudom,hogy ez elbírná-e az 1000res netet, majd ha bekötik, megírom...A Core2Duo az fizikai 2magos,magonként 1 szállal... az i3ból van fizikai 2 magos, magonként 2szállal,így 4magosnak látszódik...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák