Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr00py

    senior tag

    válasz Cr00py #71954 üzenetére

    Én tegnap mentem be személyesen megkötni a szerződést FTTH-ra. Mivel még nem jött meg a Áprilisi számla, ezért ott helyben fizettem be. A pultnál lévő hölgy sem tudott konkrétumot mondani azzal kapcsolatban, hogy miért nem érkezett még meg. Mondtam neki, hogy többek jelezték már a hiányát, de nem kaptam semmi konkrét választ.

    Abban maradtunk, hogy ha idő közben megérkezik, azt ne vegyem figyelembe, mivel már ott helyben befizettem.

    Azt sem tudta kideríteni, hogy ki lett-e már küldve, avagy még nem, Tehát 0ft-s számlát kapok-e, kapok-e egyáltalán , avagy a normált küldik, mivel az ügyfélkapuba belépve látom az Áprilisi számlát ( Számla kelte: 04.02.. tehát 2 hét alatt nem érkezett meg, érdekes. ) Azt érezni, hogy az átállás FTTH-ra egy pici kavarodást okoz nekik perpill.

    Amit kellett elintéztem, a megnövekedett igények miatt elképzelhető, hogy 1-1,5 hét amíg jönnek a szerelők, de "elvileg" előtte 1-2 nappal felhívak, hogy aktuális-e, avagy mikor jöhetnek pontosan. Meglátjuk.:))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák