Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz so_ha #71973 üzenetére

    hol irja ezt az ászf? vagy szerzödés?

    amugy van aki 2hete jelezte még mindig nem jött semmi,(se csekk , se neten megjelenve hogy mennyi, utobbi elöbb megszokot jelenni, én is utobbi szerint fizetek van hogy elöbb kivan fizetve mint ahogy a csekk megérkezik, de most se csekk se weboldalon hogy mennyi. )

    más részröl nem az a probléma hogy nem jött meg a csekk mert pont nem érdekel mert kártyával neten fizetem , de a neten se irja hogy mennyi az annyi, az viszont nem a postás elhagyta küldjetek uj csekket mert miröl kisem lett számlázva, ha bemegyek ott ugyan ugy elküldenek mert nincs mit kifizetnem mert nincs kiszámlázva , a számláza könyevelési osztály nagyon emgkésett most, valoszinüleg, hiába is megyek be ha ugyan ugy nem tudom kifizetni ott helyben mert nincs mitt, mert nem lett kiszámlázva , és itt nem a csekk hiánya a baj hanem az hogy nem lett kiszámolva hogy menyit kéne fizesek és ez vezetékes telefonnal nem olyan hogy net+tv+250telefon dij, azt enyni a havi dij, hanem a telefonnál +x ft még van, amit ök tudnak csak nem számlázták igy hasraütés szerüen 2 opcio van 1 kevesebebt fizetekbe 2 többet, egyiket sem akrom, de mivel nem számolták ki hogy menyni az annyi igy hiába üszf nem lehet befizetni.

    nem mellékesen nem az ügyfél kötelessége hogy kiszámolja hogy menynit kell fizessen a szolgáltatónak, az a szolgáltató oldalon könyvelési osztály dolga/ automatika dolga.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák