Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz DonMaster #70714 üzenetére

    Jaaa, ha ez így működik, mint a Fővíznél, ELMŰ-nél, hogy fél napot el kell b..szál (mert vagy napközben mész, amikor nincs senki, ügyintéző sem, vagy, munkaidő után, amikor egymást tapossák és a szemben lévő üzletig áll a sor), ha bármit el akarsz intézni, akkor a telefonos léhűtőket át kell csoportosítani a MÁV-hoz BKV-hoz peronőrnek, kasszásnak, karbantartónak, stb. :K
    A járulékos díjakat, amit rendszerhasználat, ügyfélkapcsolat, meg hasonlók címén felszámolnak ezeknek
    a "hasznos" ágazatoknak a fenntartására, lehet (rezsi)csökkenteni a havi díjakból. :K

    Teszem hozzá, korábban a Diginél el tudtam telefonon intézni, amit akartam, mondjuk 1-2 alkalom volt és az is
    két éve, mert az FTTB hálózattal eddig nem volt gondom. Még a Vodánál, Telenornál sikerült valamit telón intézni, a többi bukta. De hazudok, a Díjbeszedőnél is értem el sikereket.

    (#70715) Livius Háztípus függő. Elvileg bárhol, bármit el lehet rejteni, azokon a részeken, ahol megy vezeték akna, kábel alagút gondolom nincs nálatok, ha nem a CERN-ben, vagy Hadley's Hope-ban laksz.
    Szerintem sem panelben, sem téglában nem fognak vele bajlódni, ezeken a szakaszokon kívül. Előbbiben a horonyvésés macera, utóbbiban meg a kábelesek nem állnak neki vakolni, stukkózni, festeni...
    Felénk úgy néz ki, mintha lehányták volna (UPC, T-Kábel detto), kb, annyira rejtett a kábelezés, mint a metró alagútban, vagy egy troli vonalon. :U Néhány lelkes szomszéd "csinosított" rajta, azóta néhol olyan, mintha atomtalálat érte volna, kissé Hős utcásodik, máshol meg bravúrosan felküldték rá a futónövényt, "ízlésesen" feldíszítették. :C
    Vagy akar a ház kábelszolgáltatást, vagy várjátok az 5G-t, a végponti boxokkal. T már elkezdte, a Diginek is van valami 4G kezdeménye, 5-10 év és el is terjed, addigra el is avul...

    (#70717) TeeJay Kis polcot, meg aljzato(ka)t, aha. :U Ja, én már el is kezdtem, mert a tré is ide akarja nyomni a dobozát (nem tudom 3 box hová fog elférni, vagy felnyomom a hűtő tetejére, had melegedjen, vagy egy százas szeggel átütöm a boxokat és úgy a gardrób oldalára, ha nincs rajtuk fali aljzat, esetleg kétoldalas ragasztóval, aztán éjjel hallgatom, mikor koppan). Anyókák, meg, akik kábelrejtés mániások, elhajtják őket a francba. Ezen felül, akik a dobozolás miatt is menekültek (pl. jómagam) a tré, jú érdekszférából, most kapnak az ajtó fölé minimum kettőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák