Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz ekkold #64583 üzenetére

    Ha valaki nem ismeri ki magát ezen a területen, rendkívüli módon meg tudják szívatni a NAT-olással és mondhat itt bárki bármit, ez teljesen inkorrekt hozzáállás! Más kérdés, hogy nekem azért is tartott napokig a visszaállítás publikusba, mert először az ÜSZ letagadta, hogy NAT IP címem van, következő nap elismerték és ígéretet kaptam a visszaállításra.

    Mikor viszont 3. nap rákérdeztem, szintén inkorrektül azt vágták a fejemhez, hogy 72 óra van a hibabejelentéstől számítva! :((( (erre volt itt egy beírásom, amit 1-2 percen belül töröltek)

    Átraknak sunyin NAT-ba és ha telefonálok, hogy nem működik x weboldal elérése, akkor hibabejelentésnek veszik! Mint ha nekem ehhez lenne bármik közöm is! Kár lenne leírnom erről a véleményem.....

    A legdühítőbb, hogy én is oprendszer/böngésző problémára gondoltam, amikor nem értem el egy munkámhoz kellő weboldalt, ami gyakorlatilag egy karakteres adatfelvivő oldal. Olvasom itt, hogy nem szeretetszolgálat a Digi.....meg hasonlók. No mindegy, én egyet tudok veled érteni, hogy ez így finoman szólva is inkorrekt. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák