Új hozzászólás Aktív témák

  • olajbogyo

    aktív tag

    Jó reggelt/Sziasztok!

    Olvasgatom nagy bőszen a hsz-eket, és komolyan mondom nem irigylem azokat, akik már több mint 50 napja várják a digisek megjelenését. Ezek szerint én marha szerencsés voltam, mert tényleg hétfőn megrendeltem, szerdán kötötték az 500-as netet, ami, mióta megjött az ASUS routerem már valóban 500-is. Azért engedjétek meg, hogy egy-két gondolatot megosszak veletek a kialakult "vitával" kapcsolatosan, mármint arra gondolok, hogy hogyan köteles...köteles-e? egyáltalán a digi nálam zte masinával, vagy nélküle szolgáltatni. Nos úgy kb 10 évvel ezelőtt a upc-nél részt vettem egy kollégámmal másodállásban a kiépítés elterjesztésében. ezerrel kellett anno az emberkéket bekötni családi ház/lakótelep vegyesen. Ugyan egy előzetes elméleti/gyakorlati oktatáson elmondták mit mivel, mihez milyen szűrő stb..., és azt is, hogy a upc milyen feltételek megléte mellett köt rá egy előfizetőt a hálózatra. Azért bizony annak a kollégának is van igaza, aki azt mondja, hogy biz ő nem engedi be a zte csodát, ugyanis a upc-nél is volt több olyan ügyfél, aki biz ragaszkodott a saját elképzeléséhez, és nem engedett belőle. Mi hiába mondtuk neki, hogy ezt így nekünk nem kell megvalósítani(hisz oktatáson elmondták) bizony az ügyfél panasszal élt, és lőn világosság mégiscsak meg kellett oldanunk az illetőnél úgy, ahogyan ő elképzelte. Még annak az árán is, hogy majd egy fél napig tartott, és aznap miatta kerestünk kemény 500-Ft-ot ketten. Gondolom a diginél sincs ez másként,(persze lehet tévedek). Még olyan emberke is volt aki a szigetelt házának a közelébe nem engedett a létrával(pedig nem támasztottuk volna a falnak, csak az ereszdeszkának) de akkor is igényelte a szolgáltatást, azt mondta oldja meg a upc.....hiába mondtuk neki, hogy akkor tegyen a tetőre egy tetőtartót, és arra rákötünk, azt sem akarta, azt mondta az sem érdekli, ha a ház alá ásunk oldjuk meg.........végül is ennél az egy elmeháborodottnál nem lett szolgáltatás kiépítés, de az összes felmerült igényt igenis minekünk kellett megoldani.

    Üdv !

    Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

Új hozzászólás Aktív témák