Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    alapjaiban rengett meg most a bizalmam a Digiben....

    modemem nincs, routeremet kiszedtem ugye...és hát basszák meg a digisek, ez milyen már, hogy nem külön álló egységeken vagyunk...hanem olyan mintha 1 nagy routerbe csatlakoznánk mindannyian a lépcsőházban/lakóházban....egy véletlen folytán láttam, hogy bődületesen töltök fel valamit...mondom fura utorrent nem megy, akkor mi a csuda?? Hát nézem....hálózatokat, biztos húgom....hát nem, vagy 5 ember gépét láttam hálózatokban (húgomét nem, mert ugye router nem is volt bekötve) és valaki bőszen csemegézgetett a megosztott mappámból....hát ez milyen már? Legalább annyira vehették volna a fáradtságot, hogy picit is szeparálják az embereket, hogy egymást ne lássák a hálózaton >< ez olyan mintha Chello csinált volna ösznépi FTP-t mindenki láthatta volna az országban mindenki gépét aki megosztott valamit...

    holnap reggel megyek routert venni...és mivel senki se vette a fáradtságot hogy ajánljon egyet, veszek amit látok, remélem belehet majd állítani rajta, hogy csak bizonyos emberkék lássanak a router mögé ><

Új hozzászólás Aktív témák