Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    Hali!

    Lenne egy olyan probléma, hogy DIGI start net van a lakásba vezetve, egy D-Link dl524 router osztja a netet két laptopnak (legtöbbször WLAN-on).

    Már múlt héten is volt olyan, hogy felkeltem reggel és nem ment a net. Kicsit csesztettem és egy router reset és reconfig megtette a magáét. Most hazaértem délután, net nuku. Először szolgáltató problémára gyanakodtam (és lehet tényleg az), de a múltkoriak fényében szerintem megint valami más a ludas.

    A routert elérem a gépemről (192-168.0.1, be is lépek), ott minden be van állítva, de (ha jól emlékszem) a setting fülön a PPPoE végiig nulla, azt írja disconnected. Hiába kattintok a connectre, semmi, betölt és újra disconnectet ír. Ja és ez a lap ilyen 10 másodpercenként "újratölt". Nem tudom mi a probléma, nekem gyanús, hogy valami nálam gubancos.

    Miért dob le a router? Mi a problémája? Miért megy pár napig és krepál be? Persze, lehet egy reset most megoldaná újból, de azért az nem megoldás...

    Előre is köszi a tippeket. :R

    SZERK
    A router áramtalanítása most is segített, de attól még a kérdés fennáll. Mi a gond? :B
    Remélem jó topikban járok.

    [ Szerkesztve ]

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák