Új hozzászólás Aktív témák

  • Dragon3000

    veterán

    válasz Raiden_ #100598 üzenetére

    Akkor is kapott egy névlegesen min. 3x gyorsabb internetelérést ugyanazon az áron
    mint eddig a 100/100 internete került, tehát nem lett megkárosítva

    FTTB esetében is gigabites netem volt és olcsóbb is volt, mert amikor emelték az árakat, akkor már nem volt gigabites fttb csomag, így annak maradt a régi ára, ettől függetlenül nem nagyon érdekel ez a kb 200Ft.

    Minél több funkciót tennének bele annál többet állítanának el benne, ami állandó
    ügyfélszolgálait probléma lenne, ezért tették az átkapcsolást is ügyfélszolgálat mentessé.

    Vegyük a telekomot valahogy nem olvasok sok gondot ez ügyben, de tovább is mehetünk, ha az ember vesz routert ott mindent tud állítani mégis elég kevés ilyen eset fordul elő.

    Meg ha odaérnek hozzájuk is akkor milyen eszközök közül tud majd válogatni
    meg a többi ámokfutás, nem értem mit várnak a legolcsóbb internet előfizetéstől.

    Én annyit, hogy normális stabil eszközt adjanak, de ahogy olvasom itt a topikot nagyon sok helyen van gond a fiberhome eszközzel (még bridge módban is előfordul) mégis előszeretettel ezt viszik a legtöbb helyre, hozzám szerencsére huawei került, nincs is vele gondom.

    Tényleg nem értem a legtöbb itt panaszkodót, amíg nem volt csak egy kábelvégük
    nem volt vele semmi bajuk, ahogy lett rajt "dobozka" is, már egyből tudjon mindent ingyen.

    A legtöbb embernek gond a plusz eszköz plusz konnektor valakit ez a pár W fogyasztás is zavar, illetve a digi által alkalmazott külső vállalkozók is megvezetik sokszor a felhasználót, hogy meddig vezethetik be az optikát.... Szerencsére hozzám normális szerelők jöttek átkötéskor is és normális munkát végeztek, egyből kérdezték hova szeretném az ontot.....

Új hozzászólás Aktív témák