Új hozzászólás Aktív témák

  • Lackooo84

    nagyúr

    válasz Mr K #67791 üzenetére

    Én tizenx év után a tűéles HD adások után sosem fogom tudni megszokni ezt a szennyet, amit ma szolgáltatnak. Régen amikor M4-en beszélt a stúdióban a mókus meg lehetett számolni a szőrszálakat az arcán, most meg egy mosott paca az egész. Amint megmozdul a kép már mosódik el a korhatár karika és a csatorna logó is. Meg minden egyenes vonalnál feliratoknál van az az enyhe szellemhatás, biztos tudjátok miről beszélek, nem tűéles na. SD csatiknál meg ugye mindani sem, kell, hogy alapból minősíthetetlen a kép, mozdulatlan állapotban is maszatos, blokkos logók, korhatár karikák.TV2 HD-n szoktam elhűlni mikor megy a sztárban sztár, ott úgy beblokkosodik meg maszatolodik akadozik a kép, hogy nem hiszem el, régen az SD adások szebbek voltak. Mozi+ ugya mondani sem kell. Akkor állandóan random teszt csíkok percekig. Bizonyos csatornákon állandó képhibák, lásd Nat Geo alul lila csík. Én most legutóbb megírtam nekik kerek perec idézem: "ez a szolgáltatás így ahogy van egy nagy sz*r és ha lenne másik dvb-c szolgáltató azonnal lelépnék". Nem hazudok volt akinek küldtem már képet róla. Kifejtettem minden apró részletet, akkor a forma 1 miatt is kaptak, az állandó akadozások, alul fekete blokkosodás, tagadják mindig "nemamihibánk" #nemafrancokatnem.... A válasz a szokásos: továbbítjuk illetékes kollégánk felé bla bla bla...

    Ha lenne valahol még dvb-c mennék mint a sic, ez az egy szerencséjük, hogy itt csak iptv az alternatíva.

    Valami csoportos megmozdulás kéne mondjuk NMHH felé, hogy törétnjen valami, vagy nemtom.

    [ Szerkesztve ]

    The Truth is out there...

Új hozzászólás Aktív témák