Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Flashget #43401 üzenetére

    Szerintem nem, mert a 3d az olyan mint a smart/okos funkció, egy funkció.

    A sd/hd/uhd meg egy fejlődési irány, amihez nem szükséges a 3d vagy a smart, idővel jönni fog a 16/32k is, mert ez a fejlődés természetes velejárója.

    Más kérdés, hogy a tv is mint készülék átalakulhat majd, olyanra amihez valóban szükséges egy ilyen felbontás.

    A lényeg, én nem lennék ilyen pesszimista. Már csak azért sem mert rengeteg cég nyilatkozta azt, hogy majd csak 8k-nál cseréli le eszközeit, felesleges 4k esetében ezt meg tennie. - BBC adás volt asszem a click..

    "Van valami konkrétum, hogy ez így lesz? 8K, ekkora felesleges baromságot."
    Az elég konkrétum, hogy japánban lesz az olimpia, és 8k-ban fogják adni, rengeteg még nem látott technikai megoldással a közvetítést?

    Ezért azt ígérték, talán a sony, nem tudom, hogy addigra rendelkezésre bocsájtja az ehhez szükséges készülékeket is, már mint szélesebb körben. - Az olimpián, ami most volt, ott mondta ezeket a kommentátor + ugye megjelent a Japán miniszterelnök is, a záró ünnepségen.

    Az, hogy valakinek ez baromság, nem valószínű, hogy túl mérvadó lenne...
    Ilyen alapon sokaknak a hd is baromság, miért nincs vhs/dvd korszak stb.

    Szerintem a tv-zés amúgy is átfog alakulni, 50 éven belül várhatóan technológia alapjai is teljesen mások lehetnek... amit jelenleg is fejlesztenek tesztelnek, csak még túl kevés ehhez a jelenlegi felbontás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák