Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz kali #27734 üzenetére

    Ritkán, sőt leginkább soha nem folyok bele ilyen "eszmecserékbe", de itt most nem bírom megállni, hogy ne írjam le a tapasztalatomat a digivel kapcsolatban:

    - van telefonom
    - van 80/25-ös net-em ami inkább ~100/30. Megjegyzem az a 10-20 Mbps más szolgáltatónál annyiba kerül mint a diginél minden amit most ide írok a hozzászólásomban...
    - van digitális adásom százhuszonvalamennyi adóval (felét nem nézem :D ) ebből 20HD és mivel jófajta dvb-c (optibox gekko cable hd) beltérivel rendelkezem a minőség is hozza az elvárt szintet.
    - 2013-ban 1x volt szolgáltatás kiesés ami a TV-t és a net-et érintette. (érdekes, hogy telózni lehetett) ez kb. 1-2 órás kiesés volt.
    - a minap kinyúlt az AP-m. Vettem gyorsan egy másikat. Persze jelszó-t sehol nem találtam. 5 perc alatt megtudtam a digi telefonos csajszijától este fél tizenkettő körül...
    - a havi díjam kb. 8500HUF, ez az átlag. A telefonálgatás növeli néha 9E-re... Hűség nélkül jobban szeretem :P
    - Ha jól számolom és hajlandó lennék elköteleződni akkor a költségeimet most 2400HUF-al tudnám csökkenteni.
    - amikor lemondtam kb 5-6 éve a upc-t akkor éppen 19000-t fizettem havonta a fele, inkább harmada szolgáltatásért.

    Fentiek után nekem nagyon nehéz lenne olyan csomagot mutatnia bármelyik másik, a házunkban lévő szolgáltatónak amiért váltanék. :N

    A hozzászólásommal nem a kedélyeket akarom felkorbácsolni. Leírtam ahogy én látom.

    Jahhhh és a legfontosabb! Itt vagytok Ti, akik (nem tudom honnan) de mindenről tudtok, minden változást leadtok. Elég csak elolvasni a hozzászólásokat és már látom is, ha új adókat kell keresgélni... :R

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák