Új hozzászólás Aktív témák

  • lacos001

    senior tag

    Hi mindenki

    Szóval nagyon új ez nekem, 2 napja olvasgatok erről az egészről...holott már évekkel ezelőtt is hallottam róla.

    Nem húzom nagyon hosszúra.

    Tehát ha 5.000€ az erre a dologra szánt összegem, mi az amibe ésszerűen belevágjak?....ha van ilyen jelen napjainkban?...

    - bányászat?....olvasom nem nagyon éri meg...akár magamnak veszek célhardvert vagy bérelek"?"
    - egyszerűen csak vásároljak ennyi pénzért Bitcoint?..feleségemnek már vázoltam, rendkivül furcsán nézett...természetesen semmit sem értett belőle amit elmondtam neki és feltette a kérdést, hogy akkor miért nem csinálja ezt mindenki? a szomszéd, a boltos stb... :DDD

    Németországban élünk, nem tudom ez mennyiben befolyásolja az eltervezett dolgaimat.

    2 napja olvasom itt ph-n a dolgokat, van ami érthető teljesen van ami még 2 nap után is kinai, pláne a röviditéseitek miatt. :)

    Olvastam összefoglalót, olvasom ki hol tartja a dolgait, mivel bányászik, mennyit keres, hol váltja stb.

    Egy szónak is száz a vége! Mi a francot kezdjek 5K €-val ( MAX!!, de lehet ettől kevesebbel próbálkoznék először...!...vagy hagyjam a francba az egészet? )

    Lehet volt már sok ilyen különös iromány, mint most az enyém...nem tudom, visszaolvasásom közbe nem találkoztam ilyennel.

    Most jöhet a kérdés, miért pont itt teszem fel?!
    Azért, mert más oldalakat nem ismerek a ph-n kivül...pár éve már itt vagyok..szinte csak read only módban. :)

    thx ;)

    Totál részletes, nehéz felfogásúaknak szánt irományokat találhatok a neten? ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák