Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Sziasztok!

    Gondoltam írok nektek, mert abszolút semmi rálátásom sincs a Mac-re...
    Szóval, vásárolni szeretnék egy laptopot, ami megfelel a mai előírásoknak.
    Első sorban filmek vágása, szerkesztése, fotók szerkesztésére kell a gép, de fontos szempont a játék is.

    A barátom Apple fanatikus, és természetesen bármit kérdezek tőle, mindig ugyanaz van, vegyek MAC-et, a többivel ne foglalkozzam. Elmentem megnézni tüzetesebben a gépeket, ami természetesen ennyi év normál PC használat után eléggé fura volt számomra. Amit nem tudom hogy szoknék meg, az a billentyűzet, mert ugye eddig minden klaviatúrámon teljes értékű billentyűzet volt. A másik, hogy nem nagyon van amelyik rendelkezik DVD olvasó, íróval, ez is meglepett.

    Persze azzal tisztában vagyok, hogy össze sem lehet hasonlítani az OSX-et semmi máshoz, mert más dimenzió. A barátom nagyon a Mac Mini-t erőlteti nekem, mert hogy a minden csatlakozó rajta van ami kellhet, nagyjából mobilis is, és erős kis gép...
    Ez igaz is, csak mondjuk ha magammal viszem valahová, ahol nincs tv, vagy monitor, billentyűzet, stb.. akkor annyi meg egy bambi. :) Ő azt mondja, feltehetem a windows-t is pluszban, hogy a rengeteg program, játék ami felhalmozódott az évek során, ne vesszen kárba...

    De az meg milyen már, nem? :)

    Szóval ti mit írnátok, és kérem mellőzni a lenéző beszólásokat... :)

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák