Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    Az a baj hogy kicsit néha túlzásokba estek ezzel az Apple gyűlölködéssel ... pedig ugye hosszútávon sokan nem is használták, az a baj hogy a sok fan + snob + divat emberek annyira felmagasztalták a szifon telefonokat hogy emiatt gyűlölik sokan és nem az iOS rendszer miatt, pedig egy k*rva jó telefon és szinte kompromisszum mentes az egész ... az a baj hogy sokan elfelejtik azt hogy miért is vásárol valaki egy okostelefont és ez most teljesen mindegy hogy iOS , Droid vagy WP én azért vettem mert használni akarom és az a helyzet minél többet nyomkodom annál jobban megszerettem, nagyon gyors, smooth, sehol nem laggol, kamera + videó profi, akku nagyon bírja, frissítések jönnek rá (gyorsan) és nagyon logikus az egész rendszer használata, szerintem sokkal kényelmesebb mint egy Android ... de persze ez csak az én véleményem :)

    Akik kalandra vágynak és szeretnek foglalkozni a telefonjaikkal hogy kihozzák belőle a maximumot, azok tényleg inkább vegyenek Droidot mert ugye ott mindig lesz rajta mit csinálni, én ezekbe az évek során már beleuntam és inkább rábízom az Apple -re az egészet, nekem semmi más dolgom nincs csak annyi hogy használjam a telefont amire kitalálták :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák