Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    ZTE V5-om volt, amig ugy nem gondolta, hogy dob egy resetet es bootloopba kerul (menthetetlen, ugorjunk). Alapvetoen ugy vagyok, hogy fasza telefon, siman vennek belole meg egyet, ha idokozben mar nem fejeztek volna be a gyartasat, igy most egy hasznaltra mozdultam ra. Ugyanakkor a kisordog azert nagyon halkan motoszkal, hasonlo tudast, hasonlo aron kinal most valami? Mert azert csak eltelt 3/4 ev, miota megvettem, gyari Lollipop tuti nem lesz ra, en viszont sokaig hasznalok egy telefont, tehat ha nem doglik ki alolam, valoszinu 3 ev mulva is ez lesz meg a kezemben, a V5s-bol meg csak 1 giga ramosat gyartanak a nyavalyasok, az meg kizart, a max meg a merete miatt.

    Kriteriumok:
    - max 5" kijelzo
    - max 1280*720 felbontas (a nagyobb csak tokfolosleges akksizabalo parasztvakitas szerintem)
    - 2GB RAM
    - SD slot
    - kozepes vagy jobb kamera, elsosorban a jo makrokepesseg a lenyeg (bazisok vonalkodot fotozok melo miatt)
    - kiveheto akksi (min 2200 mAh)
    - fm radio
    - menu gomb bal oldalt, vissza gomb jobb oldalt legyen (5+ eve igy hasznalom, nem vagyok hajlando atszokni)
    - 4G kepesseg a havi 100 megas netem miatt egyaltalan nem erdekel
    - jo gyari rom, egyaltalan nem erdekelnek a fozott cuccok

    Van ilyen normalis aron ujban, vagy tok nyugodtan vegyem meg a hasznalt V5-ot, amit kineztem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák