Új hozzászólás Aktív témák

  • gyűrű

    addikt

    Elkészültem a estuary CE matrix módosított felszínnel.
    A felszín az eredeti estuary CE skin , CE-en való futtatására készült, de más kodi 19-en is működik.
    Funkcionálisan nem változtattam csak picit. Főleg információsan és picit grafikailag lett más.
    A lemezek a film és zeneinfóknál kikapcsolhatóak a felszínben , ha valakit zavarna.
    A filminfó az infó gombra jön elő, a a playerprocessinfónak is van ott külön gombja.

    A főmenü logó és kikapcsoló ikonok könnyen megváltoztathatóak a Coreelecről pl. másra, beletettem párat.
    Ezek az addon\skin.estuary.CE\extras\icons mappában vannak , ahol a telepítés után, és az ott mellékelt kép szerinti átnevezéssel módosíthatóak, vagy egyedi is betehető a mappába. A módosítás újraindítás után lesz látható. (az eredeti fájlnévre kell átírni a kiválasztottat, ez eredeti meg legyen pl. .old kiterjesztés)
    Ha valaki korlátozottan, de 18.9-en szeretné használni akkor az addon .xml-ben a 4. sorban a <import addon="xbmc.gui" version="5.15.0"/> t írja át 5.14.0-ra.
    Ajánlom hogy legyen telepítve a resource.images.studios.coloured és a script.artistslideshow kiegészítő a kodi repóból.

    Telepítése: a kicsomagolt zip tartalmát a kodi addon mappába másoljuk és újraindítás után a megjelenő kiegészítők között engedélyezzük. (ha már van feltéve az általam előzőleg módosított estuaryCE néven felszín, akkor azt előtte törölni kell)
    Az eredeti "gyári" estuary skin is megmarad!

    Letöltés

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák