Új hozzászólás Aktív témák

  • LJoE

    senior tag

    üdv!

    Jelentkeztem operátornak egy bankba.
    (A napi üzemeltetési rutin feladatok végrehajtása a bank számítóközpontjában, több műszakban.
    A bank számítástechnikai eszközeinek üzemszerű működtetése.
    Help desk feladatok ellátása.
    Hardware / software hibák kezelése, jelentése, riportok nyomtatása, napi rutin ellenőrzések elvégzése.)

    Már voltam egy interjún egy hónapja, ami elég rövid volt (kb. fél óra), de a mikor tudnék kezdeni (én: aug. 1. <- erre kérdés: előbb nem?) és a fizetés igény című kérdések is elhangzottak.
    Említette viszont az interjúztató ember, hogy lesz egy második kör informatikai témában.

    Ma felhívott, hogy be tudnék-e menni holnap a második interjúra.
    Illetve bővítsem ki az önéletrajzomat. (na ez a problémás rész számomra)
    Ugyanis azt kérte, hogy az informatikai ismereteimet, ill. a szakmai gyakon végzett dolgokat bővítsem az önéletrajzban (így fogalmazott: ''regényes formában'')

    No most eddig én úgy tudtam, hogy az önéletrajz egy rövid tömör valami :F
    És mondjuk a motivációs levél az ami hosszabb részletesebb, viszont ő az önéletrajzot kéri részletesre.

    Na talán nem túl hosszú :) Elnézést kérek :) És szeretnék kérni tippeket, vagy tapasztalatokat ilyennel kapcsolatban

    Köszi :)

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!