Új hozzászólás Aktív témák

  • Digitalpimp

    senior tag

    válasz Digitalpimp #62180 üzenetére

    Komolyan nem értem a postát. Kaptam smst egy UL......BE azonosítójú csomagról, hogy mehetek érte. Bemegyek, mutatom az smst, nőci el, jön vissza két csomaggal! Na, gondolom még a végén meglesz az is, amit vártam. Szintén egy ECS.... csomag volt, de nem a régi, hanem a legutolsó, amit 17-e után adtak át nekik. Viszont! Ezt se próbálták meg kézbesíteni, meg semmilyen értesítés - papír, sms - nem jött róla! Ezt azért hogy képzelik?! Amúgy rá van írva, hogy üzleti e kereskedelmi levél, rajta van ez a ECS..... szám, tel.szám. A régi, 8-kai viszont nem volt ott, nézte a nőci valami listában, meg a csomagok helyén, ahol a másik kettő is volt. Azt mondta, ha ott lenne, akkor 3 hétig lehetne érte menni. Aztán, hogy hol tűnt el, ki tudja....Most komolyan ez lesz, hogy pár naponta menjen az ember a postára érdeklődni, hogy van-e valami, mert már nem is értesítenek sehogy, 2022-ben?! Mikor azzal van tele mindig a média, hogy mennyi milliárdért fejlesztettek.... Mit? mikor még valami őskövület win (talán 98) fut a gépeiken, meg leporellós papíron keresgetik, hogy kapott-e az ember valamit? Tiszta szégyen. :W

    "...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

Új hozzászólás Aktív témák