Új hozzászólás Aktív témák

  • laci85

    csendes tag

    válasz sambenez #20550 üzenetére

    Figyu, köszi, hogy aggódtok értem és lenézitek a dolgomat, csak egy praktikus kérdésem lett volna. Én még nem használtam az aliexpress.com-ot, nem is ezért jöttem ide (s tanultam meg közben mi az az OffTopic, amiért külön köszönet). Ezt a magyar nyelvűt találtam, az árai jónak tűntek a hazai viszonyok között. Bankszámlám is kb. 2 hete van, mert az eddigi melóhelyem készpénzben fizetett ki, az új munkáltató pedig utal. Mivel semmit nem tudok a dollár és eurós vásárlásról, nézd el ifjúkori tudatlanságom. Valahol el kell kezdeni. Kezdtem hardveraprón, folytattam jófogáson, ráleltem az aliexpressz.hu-ra és ha megvárod, beletanulok az aliexpress.com-ba is.
    Tudom, hogy köztünk, magyarok között az az okosabb, aki 1500 forinttal olcsóbban szerzi be a cuccait, aki okosba megoldja az anyagias életét. Én eddig is tudtam vásárolni, ezután sem leszek elveszett ember, az összes csomag megérkezett időben, rájöttem magamtól a csomagkövetés metodikájára is, a weblap üzemeltetői pedig azonnal és készségesen reagáltak a felmerülő kérdésekre. 1100 forint postaköltséget pedig nem tartottam olyan nagynak Kínából, tekintve, hogy Magyarországon belül drágább bármit is megmozgatni. Nekem eddig ez elég volt, igyekszem beletanulni, utánaolvasni más megoldásoknak is. Jelenleg van nagyobb feladatom és gondom is annál, mint hogy a Kínából érkező cucc 2000 forinttal drágább, ha átmegy egy magyar cégen. Köszönöm a türelmet, megértést. Üdv.

    Hunyadi Laca

Új hozzászólás Aktív témák