Új hozzászólás Aktív témák

  • Czo

    őstag

    válasz moklys1 #36204 üzenetére

    Semmi baj sincs ezzel a mukodessel szerintem. Az iCloud ezen reszet (mert ugye ez a Drive) en azota hasznalom, amiota letezik a Drive (2014). Elotte pont ugyonezekre a dolgokra a Dropboxot hasznaltam, a Dropbox letezese elott (2007), pedig sajat scriptekkel, utemezve oldottam meg a gepek kozotti szinkront (rsync/ssh/cron). Nekem a 'Documents' es a 'Desktop' folderem, valamint nehany egyeb apro folderem a homeomban (.ssh, bin), illetve appok konfigja (ezek jellemzoen 1-1 plistek a Library/Preferences-ben illetve 1-1 folder a Library/Application Support-ban) van szinkronizalva. Minden gepen megvan minden offlineban is (nincs bekapcsolva a tarhely optimizalas), ha az egyik helyen valtoztatok, az par pillanat alatt megjelenik a tobbi helyen is. Ez a felallas, stabilan es megbizhatoan mukodik. Kb 2017-ig az iPhoto Library is igy volt elsharelve a gepek kozott, de akkor miegraltam Photosra es bekapcsoltam az iCloud Photo Libraryt, mert igy nem csak a Macek, de az iPhoneok es a tabletek is megkaptak a kepeket. A Music/iTunes Library, a Photo Booth Library, Calibre tovabbra is igy van szinkronizalva.

Új hozzászólás Aktív témák