Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz bajzal #17384 üzenetére

    Pont ez a bajom nekem is, hogy decemberben még az Iponnál is volt 82 körül és mondom az úgy teljesen korrekt. Most a legolcsóbb helyen is ha látok az kb az Extreme Digital 92 körül. De kérdés ők is meddig tudnak biztosítani....szerintem már ők is csak raktárról dolgoznak...szóval max ha azt akarom legyen még ilyen kormányom akkor hamar kellene...de nekem csak hó végén lesz rá zsém ez a baj. Addig meg tuti kisöprik a raktárkészletet. 100-at meg már nem fogok érte adni.

    Azt tudtam leáll a gyártásokkal, de én úgy olvastam, hogy a perifériákat azért meghagyja.... szóval ez most így elég gáz...mi a rákot veszel alternatívaként + ha megveszem és 1 éven belül bedöglik, mit kapok helyette, hiszen leállt a gyártás.

    Szerettem volna egy jó kormányt venni, előtte DFGT volt és most visszavettem volna egy ilyet....de így nem tom. Félek kifogok 1 hibásat és mehet a herce-húrca, mert már nincs máshol.

    Amúgy mivel kb azt látom, hogy az Extreme D és a többi hely ára ott van ahol a hiv. Logitech oldalán is...ott egyből a gyártól rendelem meg ilyenkor, szóval az rajtuk keresztül megy? Néztem 95ért adják...ingyen kiszállítással...ez ilyenkor szerintetek honnan érkezik, vmi pesti depóból vagy külhonból?

    [ Szerkesztve ]

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák