Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #100179 üzenetére

    Mit védett a bátyó. :D Mekkora lenne, kiderül, hogy jobb mint az öcsi és őt viszi el a Real. :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #100181 üzenetére

    Jó ez a kupa. Szenvedni 120 percet, hogy aztán jöhessen hétvégén az Inter-Lazio és a Fior-Milan.
    Később a kupában pedig lazio, majd Napoli/Juventus.

    Rino1-0Kopasz

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #100186 üzenetére

    Így van. Hiba lenne kitenni. Legalább stabil az Inter, de ő is csak abból főz ami van, és neki is megvannak a hibái amik majd itt is elő fognak jönni. Ha Icardi és Perisic nem hozza a klasszist akkor vége van ennek a keretnek.

    Amúgy pedig örülök, hogy a pletykák ellenére végül szerencsére nem mi adtunk ki egy zsák pénzt a Renato Sanches 2.0 Kessié-ért.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #100207 üzenetére

    "Szegény pali, már fogtam a fejem amikor elhoztuk kölcsönbe, de biztos sok a hely a klinikán...
    Na de amikor játszott akkor több kárt okozott mint hasznot, irgalmatlan homály volt.
    Örültem hogy nem ragadt itt és idő előtt aktiválta a retúr jegyét." (én)

    Sérülten érkezett.
    Majd első meccsén 41 perc után piros egy klasszis megmozdulás után, de ezen kívül is veszélyes volt a csapatra nézve.
    Utána megint sérült volt vagy már inkább csak így kommunikálták ezért összesen 609 percet játszott a szezonban... szerencsénkre... :(((

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Hmmm...

    Természetesen már nem elérhető.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #100319 üzenetére

    Az már gáz, hogy ahogy olvasom már a kommentátor hangjával megy a fejemben? :D
    Meg ahogy mondja a neveket... :))

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz gyuromoj #100499 üzenetére

    Szakértőnk válaszol rovat következik: "Harry Kane-t ha ingyen adnék se kéne (Kane-e :D )" (Bognár György)
    Ki kellene legjobban a Realnak? 5:40 tömény szakértés (Neymar, Hazard, Mbappé, Kane, Lewandowski)
    Konklúzió: Kane nem Real szint a másik négy igen...

    Csak nekem van ilyen érzésem? Sport1-en maradt a tv, nekem pedig olyan ábrázatom lett a töménytelen információtól mint itt 0:16-nál a tagnak.

    Ezek a szakértők... :O Pénzt kapnak érte! :W Kevesebbért is vállalom, lehet kicsit magasabb lesz a színvonal, de majd igyekszem...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #100503 üzenetére

    Nincs miről beszélni. Hullámvölgy. De azért nem dőlt össze a világ, jókor jött a szünet.
    Nainggolan esete egy vicc, de ha ezt írja a csapat etikai kódexe hogy egy meccs és pénzbünti akkor ez van.
    De 100% hogy ez a sajtófelhajtás miatt alakult így. Álszent f@szok... Van egy pár focista akik dohányoznak és/vagy isznak viszonylagos rendszerességgel, aki szerint ez nem igaz az hazudik. Csak ugye a pc világában amiről nem tud a közösség az nem történt meg... :U De ez a "dohányos alkoholista" még mindig nagyon sok top csapatban elférne, és a hiánya most megmutatta mennyit is ér ő akár rosszabb formában is...

    Gonalons homály. Florenzi és Strootman formán kívül. De Rossi sérült volt legutóbb.
    Cengiz nem érett még meg a feladatra, de a lendülete megvan és vannak megoldásai amiből látszik, hogy van jövője talán egy kölcsönadás után.
    Schicktől nem vártam hogy villogjon hosszú kihagyás után új környezetben, és még így is voltak megmozdulásai amire csettinteni lehetett és a Sampos önmagát idézte. Nagyon fontos ziccert rontott, de az nem vezet semmi jóra ha kikezdik. Sok van benne, bele fog rázódni, a zárójeles dolgot pedig nem értem.
    A nagyobb gond, hogy Dzeko is formán kívül van.

    Igazolni kell egy jobb bekket, egy középpályást és egy jobb szélső támadót. Pletykált nevek vannak ezekre a posztokra, de elvileg lesz egy vezetőségi találkozó az ügyben, hogy hogyan alakulnak az anyagi lehetőségek, miből gazdálkodhat Monchi. Di Francesco elküldésről szerintem szót sem érdemes most ejteni, nincs miért.
    Utána pedig kötelező legyőzni az Intert ami mentálisan lökést adna ahhoz hogy a Samp ellen 5 nap alatt 6 pontot szerezzünk. Ezután újult erővel neki kell látni ledolgozni a lemaradást és mellette továbbmenni a BL-ben ami anyagilag nagyon fontos. A Cagliari - Juventus meccsen is látszott, hogy zavarba hozható a Juve és nagy mák kellett a 3 ponthoz, reménykednünk kell Juve és Napoli botlásokban esetleges hullámvölgyben.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #100512 üzenetére

    Mi úúh?
    Úgy jön ide, hogy egy világklasszis és cigit szívott az öltözőben és mindenki pont lesz@rta mert a pályán ebből semmi nem látszott.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Arsenal... :U

    Felkészül, Liverpool - City. a 'pool legalább egy pontot csikarjon már ki, de olyan 2-2-es fajtát, ha már nyerni szerintem nem fog...

    NyxNyxNyx: Köszi hogy szóltál, ezt is nézni köll. :D Remélem a kis zsugás vitt pár ászt a bőröndjében ide is.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz paatrick #100613 üzenetére

    Annyira azért nem.
    De ezt Karius már igen.

    Nagyon remélem hogy a pletyka pletyka is marad és nem viszik el Alissont tőlünk. Sajnos a Real és a PSG is érdekelt az ügyben...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Kellemes meglepetés. A harcosság meghozta eredményét.

    Na itt mit tud tenni a City? Támadni kell, de annyira mégsem szabad mert kb 1 kontra=1gól a 'poolnak...
    Na ott is van az első kontra és Salah csak 1 sárgáért állt meg.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Salah! :C ...:(((...

    A kapusok kezet is foghatnának. Külön párharc megy a meccs balf@$za címért. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Hát, a 'pool szurkolók sem egészségesebbek mint a rómaiak... :DDD
    Klopp elharapta majdnem a saját állkapcsát. :D

    Híííjj, de meleg volt, meg les is. Azért csak összehozták.
    Mennyivel jobb lenne most ez ha rangadóról beszélünk és nem 15 pont a lemaradás és a másodiknak is 12 ha megelőlegezzük a holnapi győzelmet.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz #34576640 #100665 üzenetére

    Gondolom gyerekeknek lesz...

    Focisuli - Készségek és technikák
    (A Bobby Charlton labdarúgó-iskolával együttműködésben)

    Gömbérzéket, játékintelligenciát nem tanítja, és persze minden lövés és passztípust magának kell mindenkinek kiismerni és rengeteget gyakorolni, de elég jól leírták benne a dolgok alapjait. Azt nem lehet elkerülni hogy az ember kitapasztalja a saját lábát és komoly időt szánjon a fejlődésre.
    Ezen felül F2Freestylers és SkillTwins youtube videóit ajánlom és még van pár videó akár posztokra szedve ahol bizonyos gyakorlatokat, mozgásokat vagy technikákat mutatnak be többször, akár lassítva is.

    Én kölyökként krétával köröket rajzoltam a falakra és a kerítéskőre különböző színekkel és beszámoztam őket. Kimértem több távolságot ahova vonalat húztam a különböző színekkel így voltak nehézségi fokok.
    Addig nem hagytam abba a míg nem sikerült annyiszor sorrendben betalálni ezekbe ahogy papírra leírtam, így a szomszédok is örültek a fejlődésnek. :D A dekázás az nagyon jó alapot ad még, de először érdemes csak azt gyakorolni hogy rüsztre vegyük a labdát és megtartsuk. Stb stb, holnapig lehetne írni, de a lényeg hogy ha esett ha fújt én gyakoroltam... Hogy mennyire lesz szeme és esze a játékhoz valakinek az jórészt adottság. Én sokszor jobban szeretem ha szépen készítek elő mint ha én lövöm.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz L_YKing #100686 üzenetére

    Ó, ezt ismerem!
    Csak nem a méltán híres Zemanlandia?! :D
    Ezek szerint az öreg Zdenek Zemanra készíti a keretet Wenger?
    Hí, ezt megnézném. Látványos, szórakoztató támadójáték lenne az biztos, de lehet nem érne fel a negyedik helyig sem, bármennyire szeretem és tisztelem az öreget.

    Itt is egy cikk róla. Vagy ez, angolul, és természetesen az aranyköpései. :)

    Első edzősködése alatt 4. és 5. helyre voltunk jók, másodjára sajnos még ennyire sem, 6. lett a csapat.
    De mégis jó szívvel gondolok rá, egyszerűen nem tudok haragudni, tett a csapatért és a támadásokban mindig volt elképzelés és tempó, ebben tudott újat húzni és kétségkívül valami egyedit alkotott a futballban, még ha a modern focihoz és a top csapatok padjához ez nem is feltétlenül illik.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #100691 üzenetére

    Na nem úgy van az, hogy kisebb költségvetésű csapatok csak úgy erősítsenek.
    Majd ha kinevelték és az lesz, leigazolja a Bayern.

    ---- ----
    Más...
    Amúgy a FFP-t nem akarják megreformálni, hogy a mai árakat kicsit kordában tartsák?
    Vagy költségsapka? Esetleg, hogy a kisebb költségvetésű csapatokkal elnézőbb lenne a szabályozás.
    Vagy ez így jó hogy a gazdag tovább erősödik a csóróbb meg legjobb esetben is stagnál és csak nyílik az olló?
    Meddig tud még nyílni az olló? Érdemes elgondolkodni azon, hogy ezt kik generálták és kiknek éri meg...

    Oké, áprilisban leteszik a Stadio della Roma alapkövét és 2020 júniusában lesz az átadás.
    De nekünk ez még így is "csak" annyit jelent, hogy évi 30%-kal nő a bevétel és kb. 60 millió €-val több lesz átigazolásokra évente, ami két évre nézve összesen közel 200M€-t jelent. (+ stadion név + mez szponzor)
    Persze nagy előrelépés, nem feltétlenül kell azon sakkozni hogy kit adjunk el hogy a legkevesebbet veszítsük úgy hogy venni kell valakiket a minimális erősödéshez, és a fizetés sem szab akkora gátat. De ez a pénz az angol pénzfelfújtnál apró, mondhatni egy angol középcsapat gazdagabb a különböző forrásokból, nem beszélve a PSG-ről mondjuk...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #100697 üzenetére

    Az az 5 klub legyen minimálisan megvágva, igen, hogy ne tudják beton biztosan kisajátítani ezeket a helyeket.

    Én örülök hogy jó úton haladunk, de ahhoz hozzá tartozna az is, hogy ha egy Virgil van Dijk 75MŁ 26 évesen (A Southampton ezt hogy csinálta?) akkor Rüdigerért kérhettünk volna 35M€-nál többet 24 évesen, Salah-ért pedig bőven többet mint 42M€, mondjuk ez 8M€-val növekedhet teljesítménytől függően, tehát szurkolok neki és nektek. Jó úton halad hogy hogy megköszönje a dobbantót. :D
    Oké, talán más az alkupozíciója egy Liverpoolnak a Barcelonával szemben, de Coutinho 3x többet ér mint Salah? Jól jártatok, az biztos... Na meg ugye Pjanic 32M€ a riválisnak, vicc...
    Bosman szabály, erre is ráfér a reform, bár nem tudom hogyan...
    Próbálkozhatunk kivásárlási záradékot rögzíteni a szerződésbe, de itt már az is gond, hogy a játékos nem biztos hogy elfogadja attól tartva hogy nem fizetik ki ha nem reális és nem mehet nagyobb klubba. Így aztán vagy adjuk olcsóbban vagy nem hosszabbít és megy ingyen.
    A mai foci klubhűséget legfeljebb nyomokban tartalmaz, így abban sem lehet bízni.

    Azzal kapcsolatban tudsz valamit hogy amennyiben mondjuk egy cégcsoport (Suning) kezében van egy kínai (Csiangszu Szuning FC) és egy olasz klub (FC Internazionale Milano) akkor ha a kínai csapathoz elcsábítanak jó pénzért egy játékost és innen adják kölcsön vagy áron alul az olasznak az mivel jár?

    Valamit olvastam hogy a szövetségnek kell nem keveset fizetni. De így kb meg is lehet kerülni az FFP-t?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #100770 üzenetére

    Most akarják elvinni tőlünk Emersont (balbekk) és Dzekot, 60M€-t fizetnének, vagy bevonnák Batshuayit kölcsönbe.
    Elvileg 65-öt kér a vezetőség.

    Mondjuk én lehet még benne is lennék ha posztra cserélnénk, Emerson out - Kenedy in és Dzeko out - Batshu in és nem csak kölcsönben plusz kis pénz kb 8-10 millió.

    De versenyben van Conte agyában Dzekoval Crouch is. :D Korábban Carroll is képben volt de sérülés miatt off.

    Strootmant is odaadjuk ha kifizetik a kötvényét :D , 45M€ + a londoni 8-10M€ és így lenne pénz egy valamire való jobb szélső támadóra és egy a keletkezett űrt betöltő jó kis középpályásra.

    Alissont viszont megtartanám, PSG 50M€ és Liverpool-Real érdeklődés ide vagy oda. Mutatói alapján jobb lábbal pl mint Neuer, beszéltek is róla a DigiSporton hogy brutál a statja, és amúgy is nagyon megszerettem.

    Nem is értem miért nem én vagyok Monchi helyén. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    LyonnaisFan1: Nem mindegy, hogy valaki pár nap múlva 26 vagy 33. Neymar most teljesedett vagy épp teljesedik ki, míg Ronaldo leszálló ág.

    Az egyikük ide nekem az oroszlánt is és benne van a trükk a váratlan a mozgékonyság a finomság és erősebb bajnokságban is bárhova beférne mert az árral szemben is van benne erő.
    A másik pedig egyre szögletesebb és kiszámíthatóbb, a klasszisa megvan de nem egy akkora zsonglőr, neki lehet már jobbat tenne a langyos álló víz francia bajnokság a PSG-vel míg teperni elég a BL-ben.

    A csere létjogosultságában tehát egyetértünk, de Neymar többet ér.

    paatrick: Annak sincs sok értelme, de vicces lenne az tény. :DDD Lendületvételhez kell a kar, azt pedig lehet látni ki üt fej magasságban vele, vagyis kinek zár be a karja derékszöget a törzsével.
    Amúgy van olyan colos akinek olyan jók a rugói, hogy az újságot nem tudnád kirántani alóla, míg egy alacsonyabb ledolgozza azt a pár centit.

    L_YKing: Múltkor írtunk pár lehetőséget. [link] [link] Itt találsz linkeket Ace + SopCast.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #100798 üzenetére

    Nem tagadom egyértelmű hogy elférne. De a Serie A-t többre tartom a Ligue 1-nél és még a Bundesligánál is. Mondjuk az 5-6 év elég sok. 40 éves koráig inkább Ibra játszana el, az ő játéka nem a gyorsaságra van kihegyezve.
    Csak az a probléma, hogy nincs sem Bayernhez sem PSG-hez hasonló anyagi hátterű klub, akik egyáltalán a leigazolása gondolatáig eljuthatnának.
    Na meg olyan bajnokság is kell amit edzőmeccsekkel meg lehet nyerni adott kerettel. Olaszországban a Juve hiába uralkodik, szerintem jobban kell hogy figyeljen mint a Bayern vagy a PSG.

    Anglia a játékstílus, a tempó miatt venne ki belőle többet és ott több csapat van minimális különbséggel még ha csak egymáshoz és nem más bajnokság csapataihoz mérjük is. Ott sincs az, hogy a BL-ben állnak csak ki teljes gőzzel, míg egy Neymar úgy fickándozik ahogy akar és a "megalázott" ellenfél még meg is tapsolja mert már az dicsőség neki, hogy egy ekkora zsugással focizhat egy pályán.
    Neymarnak a Ligue 1 örömfoci ahogy nézem, és a BL az, ahol meg tudja méretni magát.

    Mit vársz esti meccstől?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #100822 üzenetére

    Alisson - Kolarov, Fazio, Manolas, Florenzi - Nainggolan, Strootman, Pellegrini - El Shaarawy, Dzeko, Gerson

    Érdekes... Ebből a mindenes összetételből lehet meccs közben sokféle alakzat ami tovább bővülhet bizonyos cserék esetén.
    Hagyott magának lehetőséget EDF.

    Daje Roma! 🐺

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #100834 üzenetére

    Nana! Nem adom! :N
    Remélem a vezetőség sem tök hülye. :(((
    Lábbal a legjobb és a bravúrok is rendre jönnek tőle.
    Bármilyen furcsa, kapus létére 25 évesen ő az egyik erős pillér akire építeni kell ezt a csapatot, ha valóban az a cél amit a saját stadionnal is kitűztek.

    Interesek! Ha most Nagatomo van Santon helyén...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    ALISSON! ALISSON! ALISSON! ♥

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #100904 üzenetére

    Most nem azért, de mégis mi a fenét szívnak a Chelsea-nél?

    Dzeko-nak tavaly kijött a lépés, kiválóan játszott rá akkor még Salah is, de a helyzetkihasználása akkor sem volt jó, bármilyen furcsán hangzik is. Ennyi helyzetből szerintem Luca Toni lőtt volna legalább ennyit.
    Ő olyan romboló típus az esetek 90%-ban. A Chelsea ellen gyönyörű gólt lőtt nem vitatom, és a fejes is szép volt de utóbbi az ami leginkább jellemző rá a felépítése miatt. Azt a lövést megnézném hányszor tudja kivitelezni ugyanígy, mert hát a bajnokikon talpról, földről is óriási a szórása.

    Nézd meg kérlek hogy hogy játszott idén a bajnokikon, vagy csak legutóbbin. Minden labda elpattant róla, lassú és körülményes volt, egyszer ha kellett mondania a nevét a szpíkernek. Látványosan szenvedett. Schick becserélését már előbb meg kellett volna ejteni, sokkal dinamikusabban mozgott.
    Mégis Dzeko határozza meg a jelenlegi játékunkat, mert ha van egy betömörülő csapat, akkor csak az ő fizikumára hagyatkozunk és nem jön a gól tőle sokszor 5 helyzetből sem, a gyorsaságára és cseleire nem lehet alapozni...

    Ez olyan fura helyzet. Jó lenne ha maradna mert tavaly meg mert Chelsea ellen meg ne bontsuk meg, de azért az sem óriási érvágás ha elmegy...

    Emerson nagyon jól indult, még mindig egy nagy ígéret. De volt egy keresztszalag szakadás ami után még Florenzi is csak 80%-os, pedig játszik már. Azt nem értem a londoniak miért nem Kenedyt építik be inkább... Itt az a nagyobb gond, hogy csak egy vérbeli balbekk, azaz Kolarov marad a posztra, még ha Hector Moreno és Juan Jesus is tud ott játszani.

    Anyagi szempontból a pletykált összesen 60 millió € nem olyan rossz pénz értük. Dzeko cakk pakk 15-ben volt nekünk elvileg és heteken belül 32 éves lesz, Emerson pedig 2 millió plusz apró. Az bizonyos, hogy ezt egyből el is kell költeni több foltra is...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #100916 üzenetére

    A felmerült nevek akik közül páran kölcsön + vétellel is megszerezhetőek lennének: Aleix Vidal, Darmian, Batshuayi, Deulofeu, Babacar és Verdi
    Ceballos neve is előkerült, de a Real nem ad rá vételi opciót illetve fix visszavételi opciót akar.

    Mindenesetre úgy hírlik legalább kettő de inkább három érkező lesz, erre ráerősít EDF nyilatkozata is. A holnapi Samp elleni meccs előtti sajtótájékoztatón mondta, hogy az a dolga hogy kezelje a helyzetet ami ha bekövetkezik kereshet a klub szélsőt, centert vagy mindkettőt. Annyit tett még hozzá, hogy ezzel már többet mondott mint tervezte.
    De ezzel csak Dzeko pótlására tért ki. Emerson külön fejezet...

    Engem már csak a konkrétum érdekel, a mennyi az annyi és a helyettesek.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Vicc b+. Bastardo Orsato te senkiházi sz@r az elcsalt VAR-ral együtt.
    A kézért csak az egyik oldalon jár büntető?
    Mocsok féreg, a feltartásért nem jár szabad amikor kapuig mehetne a pali?

    Dzeko nihil eddig még mindig, második félidő remélem Schické lesz. Defrel is hasonló. Ünder jól mozog.

    Ringman: Félidő van...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #100943 üzenetére

    A partjelző 3 méterre áll és beinti a szabálytalanságot, Bastardo 20 méterről integet hogy keljen fel.
    Nainggolant hárman gyűrik le, ez is semmi.
    Dzeko leveszi a labdát és léptében kirúgja... Yess! Szedjük le inkább mert ezt látva lehet nem viszik el ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Bravo! Dzeko 20-ról leszedett egy műholdat, utána elbotlott a labdában és az est megkoronázása képpen, elvett a társtól egy tiszta fejelési lehetőséget az üresen tátongó kapu előtt.
    Köszi. :R

    Schick beállt és van dinamika...

    bOrsa(sz)to szépen elfújja.

    Szerk. Dzeko gól. Fejjel ügyesebb ha nincs rajta senki... Antonucci gólpassz. :C

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz paatrick #101021 üzenetére

    "Realnál elvileg minden nagy játékos meggyógyult."

    Elvileg Ramos és Isco is sérült. Amúgy Ceballos is... Eredmények nem ezt írja, de több helyen is olvastam és a transfermarkt is ezt erősíti meg.

    Navas ; Carvajal - Varane - Nacho - Marcelo ; Casemiro - Modric - Kroos ; Bale - Benzema - Cristiano lehet a kezdő.

    A Denevérek eddig otthon 21 lőtt mellett mindössze 6-ot kaptak, ezzel másodikak a hazai tabellán. A Realnál ugyanez idegenben 13-7.
    Bennem is van egy olyan érzés, hogy a Real most "meglephet", de nem merném 2-re behúzni, mert ez így is inkább 3 esélyes és nagyon rég ikszelt a Valencia, november végén, tehát olyan alapon mint a Real meglepi simán lehet X is.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    A Spal csapata vidám és szomorú, csak nem mindegy melyik melyik...
    Végig sejtettem, hogy lesz egyenlítés ha az Inter nem lövi meg a másodikat.
    Öngóllal, komoly labdabirtoklási fölény nélkül, lapos és meddő támadásokkal nem lehet kihúzni.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Richard! #101092 üzenetére

    De van, csak eltérő felfogásban alkalmazzák.
    Ki több ki kevesebb igazságtalanságban részesül, és az sem mindegy hogy milyen eredménynél ugye.
    Mondjuk miről beszélek, amikor a partjelző sem számít, mert beinti a szabálytalanságot 3 méterről de a bíró 20-ról integet hogy fel kell kelni és az ebből vezetett kontrából kapjuk a gólt.
    Meg az egyik oldalon büntetőt ér az egyértelmű kéz a másikon nem és nem is áll meg a bíró dumálgatni a VAR-ral.
    Egyre többször van olyan is, hogy nincs kint a labda, még bőven éri a vonalat de ha nagyon integetnek poénra az ellenfélé a bedobás.
    Eddig 4 jogos büntetőnk maradt el és a VAR-t nem nézegette a bíró.
    Ha a sokadik vitatott eset után szóba hozza valamelyik edző, akkor jön a "bla bla tesztüzem"...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #101098 üzenetére

    Érzem az élt a kommentben...
    Nem a mennyiség érdekel, hanem ha jogos azt fújják be ellenünk is és nekünk is.
    Ha kettőt akkor kettőt, ha tizenkettőt akkor tizenkettőt.
    Ha kérdéses a szituáció akkor használja a VAR-t. Érdekes utólag ellenünk befújta a tizit jogosan, fordítva miért nem állt meg egy pillanatra sem?
    A partjelző miért van, ha amikor jóval közelebb van egy eseményhez, felülbírálja a távolból. Ezt még jó, hogy sérelmezik a játékosok.

    Kell valami következetesség, mert ez így nem megy, hogy random van használva a rendszer és egyszer eléri a célt a reklamálás máskor meg sárga a reklamálónak...

    Amúgy itt a tavalyi és idei lista a mostani forduló kezdetéig.

    szerk. Múltkor a Lazio sem kapott meg egy jogosat, azt pont láttam. Szóval ne mérlegeljék azt, hogy a múlt vagy idei szezonban eddig ki mennyit kapott, ha jogos akkor jogos. Vagy ha van már 4 lese a csatárnak az 5. jutalomjátékra elengedhető? Ugye hogy nem.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    LyonnaisFan1: :DDD :W Most néztem vissza. Ide VAR sem kellett volna, hát abban a helyzetben szegény pali nem is tudta volna így lökni vagy rántani hogy ekkorát essen. Szinte ott sem volt már szerencsétlen. Amúgy a partjelző sem lengetett...

    omfgk: Aúú. :(( Ezt juttatta eszembe.
    Ezért lehet sárgát is kapni, csúnya beszédért meg akár azonnali pirosat is, pedig beszéd után általában nincs műtét, nincs mese a bírói önérzet könnyebben sérül.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz bagyulajuve #101131 üzenetére

    Az első félidőben igen, 2-vel vezethettek volna.
    A második félidőt uraltuk és lőhettünk volna vagy 4-et.
    De a jogos büntetőt sem sikerül berúgni, 6 méterről a kapus arcáról pattan ki, Dzeko üresen lőhet eltöri a labdát 12-ről amúgy fel sem tűnt hogy pályán van, Antonucci tud bejönni padról, Nainggolan és Kolarov hulla fáradtak végignyomták eddig a szezont.
    Egy szó: semmi.
    Alissonnak kezet lábat lehet csókolni.

    Igazolni kellene, több posztra is kell ember frissítés, de FFP miatt nem lehet. Mélypont. Innentől a BL hely a lehet csak reális célkitűzés, a 3. hellyel "elégedett" lennék. EDF és Monchi nyilatkozta már nyáron hogy BL hely a cél és a tisztes helytállás a BL-ben, mert most új csapat épül alattuk, de a jó kezdés meghozta a reményeket.
    Előre kell tekinteni, újra győzni kell hogy visszaléphessünk a jó útra és tovább kell menni a Sahtar ellen.

    A probléma 75%-a fejben keresendő. Ha egy rossz nap visszavet, nagyon nehéz az út a felépülésig a szellemi megújulásig.

    Di Francesco, Totti és De Rossi remélem a napokban tisztább fejjel leül beszélni a csapattal, ez nagyon kellene.
    Monchi és Pallotta pedig öntsön tiszta vizet a pohárba, hogy mennyi az annyi, mi van az FFP-vel és mi a terv.

    Sempre Roma!

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    venember83: Nincs mentség, persze, de a saját példámból kiindulva van valami alapja ennek.
    Ha kihagyok x edzést, legyen időben két hét, akkor amikor újra edzem olyan vagyok mint a kifacsart citrom. Ezután kell kb két hét mire visszanyerem azt a vitalitást amivel utána folyamatos terhelés esetén mégis konzisztens teljesítményt tudok nyújtani és nem érzek mellette túlzott izomfáradtságot, izomlázat, gyors savasodást.

    Mondjuk nekik van pénzük jobban étkezni, különböző jobbnál jobb tápkieg áll rendelkezésükre és masszőrök, fizioterapeuták. Nincs túl sok gondjuk ami pszichológiailag visszavetné őket, inkább az eredménykényszer és a legjobbak közé való tartozás érzésének megingása.
    Rég probléma nálunk az a bizonyos győztes mentalitás kérdés, amikor jól ment láttam az ökölrázást, az üvöltést, a harsány gesztusokat amiből erős sugárzik. Most pedig meccsek óta a révedezést a magába szállt arcokat látom a legjobb formában lévő játékosunkon Alissonon kívül.
    Nagyon szép, hogy Nainggolan ment megtapsolni a kanyart, de az ő karizmájára van a legnagyobb szükség a pályán, de említhető itt Kolarov, De Rossi és Manolas is. Ha ők öten nem olyanok mint az éhes farkas, akkor cuki farkaskölykökké válik mindenki.

    Pont itt jön ki szerintem az eladási pletykák hatása is. Tudat alatt ott mozoghat bennük, hogy mit fogok elérni ha egy jobb ajánlat esetén mindig megbontható a csapat, kivéve pár játékost akik amúgy maradni is szeretnének. Salah kérte az elengedését, de Paredes maradni akart és mi tagadás, bőven jobb volt mint Gonalons. Az arcára volt írva minden amikor el kellett mennie. :((( Dzeko értékesítése időszerű, de csak akkor lehetne esedékes ha nem egy jól mozgó, tehetséges de még éretlen srác lenne a helyén egy bizonyítási vágytól égő szürke Defrellel.
    Most úgy néz ki Dzeko marad, helyes, feltéve ha megembereli magát, mert neki sem tett jót az elmúlt pár hét, Defrel több dinamikát vitt be, és mivel Schick két hétre kidőlt kínomban már El Sha-Perotti-Ünder/Gerson sort raknék be inkább.
    Emerson viszont valószínű megy, viszonylag jó pénzért.
    Most mindennél jobban kellene a pletykált húzás Monchitól, hogy kölcsön + opcióval elhozza Deulofeut és Aleix Vidalt a Barcelonából. Ezzel az eladással és a vételi móddal át lenne hidalva az FFP és foltoznánk a kereten is, új színt vinnénk bele.

    Ringman: Szomorú, nem tudok mást írni. Hozzáteszem még szerencsénk sincs, kapufa, kapusbravúr, vagy amikor a kapus verve van és 10/9x gól az most az az 1 ami nem megy be, mert a kapus arccal "szedi ki", a büntetőkről nem beszélve. Nem tudom jó vagy rossz, de a bírói tévedések nélkül sem lennénk esélyesek a 2. helyre, talán 15 helyett 8-10 pontra lennénk... Nagyon remélem, hogy a Roma és az Inter képes lesz megelőzni a Laziót a BL helyekért, én még hiszek a dobogó harmadik fokában és ki kell ejteni a Sahtart aztán lesz ami lesz, "tét nélkül"mehetünk neki bárkinek jutalomjáték címszó alatt. A Lazionak mögöttünk a helye ez lehet az öltöző mottója is.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #101138 üzenetére

    Örülnék neki, de igen, Dzeko távozása esetén jöhetett volna a hírek szerint.
    De nem fogadták el, mivel nem játszhat nálunk a BL-ben. Mondjuk ez legyen a legnagyobb gond, Schick vagy Pero is jó lett volna csatárban a Sahtar ellen elnézve Dzeko formáját, utána meg úgyis lutri.
    Ezen felül pedig az opciós vétel feltételeivel is volt valami probléma. Gondolom a Dortmund többet tudna fizetni érte Auba árából és jobban megéri a kékeknek.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Bréking! Óriási veszteség érheti az Intert!

    ;]

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #101176 üzenetére

    Pastore?! Di Marzio szerint közel az Interhez...
    Joaquin Correa (sevilla) és Davy Klaassen (everton) pletykák vannak még, de ők inkább mint Pastore alternatívák.

    Ahogy nálunk Dzeko eladásáról szólt pár hétig mindin, úgy az Internél Icardi volt, illetve van porondon.
    Egyes források biztosra veszik a nyári távozást. Nem kérdés melyik a nagyobb érvágás, Icardi nélkül sehol nem lenne idén az Inter, kb az ő formáján múlik minden pont.

    Eközben nálunk Monchi nyári igazolásokat készít elő. Cristante és Verdi a célkeresztben.
    Nyáron már nincs FFP, bőven pluszban leszünk, kíváncsi leszek az érdemi erősítésre.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ringman és gyuromoj: Azt olvastam, hogy július első 15 napján érvényes a kivásárlási záradéka, ami 110M€-t jelent. Próbálnak tárgyalni vele a megújításról, magasabb záradék beépítésével, de ezzel kapcsolatban semmi konkrétum nincs és sok függ a BL hely elérésétől is.

    Icardi jó. A legkisebb lehetőség elég neki a gólhoz, az Inter egyszemélyes támadószekciója legtöbbször.
    Ha azt nézzük Aubameyang 65M€ lesz kb, akkor nagyon drága viszont...
    Kovacic szerintem anno túl lett fújva, bár nem rossz, de 105M + Kovacic retúr az erős ajánlat.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Azt állítom az Arsenalosok csak színészek, mert ilyen debil csak akkor lehet ennyi játékos ha csak megjátsszák. A második és harmadik Swansea gól minden előzményével együtt kabaré.
    A másodiknál jó kis bedobás lett volna ha ők támadnak ott éppen, de védekezésben így oda nem dobom be kapkodva az utolsó társnak, hogy az ellenfél van bő emberfölényben. Aztán az az alibi kocogás ami után rájön hogy a nyakán a támadó gyorsan hazapasszolja, erre jön Cech 3 támadóval szemben egy ilyen mutatvánnyal.

    És ez az a csapat ahol néha képesek olyan támadásokat vezetni és gólokat szerezni hogy bárki csettintene rá. Az oké, hogy a 'pool is kikapott itt 1-0-ra miután megverték a City-t, de ők a PL Robin Hoodja, az ágyúsok meg szimplán bolondok.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #101193 üzenetére

    A 'pool ellen, hogy Dárdai szavaival éljek, végig egy Lucky Punch akcióra készültek, és félidőnként 1 kaput találó lövésük volt, összesen 3 lövésből, 1-et gólra is váltottak. A Liverpool 21x lőtt és 4x talált kaput, 0 gól, semmi nem jött össze.
    Labdabirtoklás 28-72.

    Arsenal ellen 12x lőtt a Swansea, 4x talált kaput és 3 gól lett belőle. Eközben az ágyúsoknál ez 9-4-1.
    Labdabirtoklás 26-74.

    A látottakból és a statból is az Arsenal fejetlensége jött le, mivel 3-ból minimum 2 gól a saját ökörségüknek köszönhető. Védekezésben a középpálya és a védelem is mint a fejetlen csirke. Nem mondtam, hogy nem érdemelte meg a Swansea, de szépen asszisztált az Arsenal.

    A 34 bekapott gól is beszédes... A United, a Chelsea és a Spurs is hasonló lőtt gólok tekintetésben, de sokkal kevesebbet kaptak. A 'pool pedig "sokat" kapott, de még így is öttel kevesebbet és cserében 11-gyel többet ért el.

    venember83: Igen, öreg Buffon nem vén Buffon. :) Amíg ő ott van a pályán nem tudom annyira egészségesen utálni a Juventust amennyire "kéne". :D Ő (sport)emberként igen komoly súlyt képvisel a mérleg másik tányérjában.

    (#101212) DeathAdder: De aláírtam volna azt a Dzeko-Batshu cserét + vételi opciót, még ha nem is játszhat a BL-ben... :U

    (#101216) venember83: Ez is igaz lehet. Ebben Dzeko jó pl., de akkor is 32 éves már...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #101259 üzenetére

    Lacazette Mkhitaryan Aubameyang Ozil a helyes sorrend. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #101270 üzenetére

    "Azért ment el, mert úgy érezte, hogy a Juve tíz eurójával nincs mit keresnie a nagyok százeurós éttermében."

    Ezt nem várhatta, nem ez volt a tendencia. Utoljára igazán akkor nyúlt a zsebébe Abra amikor Hazard is érkezett, azaz a 12/13-as szezonra, 110M€ vétel, 25M€ eladás. Utána már az eladásokból befolyt pénz viszonylag közel volt a kiadásokhoz. 13/14-es szezonra ~130M€-t költött de az eladásokból befolyt 77M€, az ezt követő szezonokra ez kerekítve 138/145, 90/87, 133/108, 254/201.
    Tehát a második szezonkezdetére való felkészülésre nem is lehet úgy kiakadva.
    Amúgy pedig nem hiszem, hogy nem lett felvázolva neki a terv.
    Egy kapcsolódó cikk: Blues' big spending days in Roman Abramovich era are over Ha költeni akar irány a PSG, aztán ki tudja meddig teheti. Abra is észrevette, hogy figyelnie kell a pénzére mert kiapadhat az olaj...
    De ha a PSG-nél többet költhet és megtanítja őket csapatként védekezni akkor benne lehet egy BL siker, csak nehogy megelőzzék vagy pont akkor menjen oda amikor Khelaifi is meghúzza a gyeplőt. :DDD

    "nem képes beleszólni abba, hogy xy nem eladó"
    Ez kapcsolódik ide is, nem csak Allegrihez.
    Nagyobb csapatoknál úgy veszem észre, hogy mára a főzz abból amit adunk mentalitás az uralkodó. Ez az én üzletem, ha nem megy, majd elgondolkodom hogy még mit kéne tenni, ha nem tetszik, te mész.
    Ezért nem hibáztatnám Allegrit sem, ezzel együtt is az egyik legjobb olasz edző és a simulékonysága meghosszabbítja a mandátumát és ezzel az állandósággal talán a csapat is jól jár.
    Nálunk ott van Di Francesco, nincs sztáredzőnek kikiáltva, de azt hiszem így is egyértelmű a kvalitása. Ő is úgy fogalmazott, hogy nem ért egyet mindennel, de ez nem az ő dolga, ő felvázolja az elképzeléseit, egyeztet Monchival, aki aztán megteszi ezt a vezetőséggel, és a lehetőségekhez mérten próbálják ezt megvalósítani. Kérte Messit, de azt mondták nem lehetséges...
    Nem akarnak meghatározó játékost eladni, aki megy az menni akar, vagy az FFP követeli meg, próbálnak sakkozni. De megpróbálja kihozni a helyzetből a legtöbbet és a nehéz idők sem tántorítják el a döntésétől, hogy a Roma edzője akar lenni. Ezzel mindent el is mondott, majd a stadion évenkénti +60M€-ja...

    Na de vissza Conte munkásságára és hogy "edzőként nem nagyon látok nála komoly fejlődést sajnos":
    Menedzserek csatája a 2016/2017-es szezon kezdetétől (63 bajnoki meccs):
    Pep GUARDIOLA (Man. City): 45W, 11D, 7L = 146 p
    Antonio CONTE ️(Chelsea): 45W, 8D, 10L = 143 p
    Maurício POCHETTINO️ (Tottenham): 40W, 14D, 9L = 134 p
    Jürgen KLOPP ️(Liverpool): 36W, 18D, 9L = 126 p
    José MOURINHO (Man. United): 34W, 20D, 9L = 122 p
    Arséne WENGER (Arsenal): 35W, 12D, 16L = 117 p
    (Cold Rainy Nights in Britannia FB)
    Annyira nem rossz ez, na...

    Úgy tűnik nem csak Rómában nehéz stadiont építeni, ott a zöldek és a korrupt, lazio nyakkendős városvezetés nehezítette meg az ügyet, Londonban pedig egy család . Biztos Spurs vagy Arsenal drukkerek. :D Ultrák akik nem akarnak a rivális árnyékában élni még sok pénzért sem, tehát ultragazdagok. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz ZavaBalazs #101282 üzenetére

    Nekem is fáj, elvileg az ő kölcsön + vételi jogával csökkentették volna a pénzösszeget ha Emerson mellett Dzeko is megy. :D

    ---- ----
    Eközben Spalletti: "Pastore? Sosem beszéltem róla. Ha olyan játékost akarsz hozni mint ő, aki többet keres az összes többi játékosunknál, először nézz a számokra." (football-italia.net)

    Érdekes...

    Mi pedig csendben balbekk posztra igazoltunk egy térdsérülésből felépülő 23 éves Emerson helyett, egy szintén térdsérülésből felépülő 23 éves Jonathan Silvát a Sportingtól kölcsön + vételi opcióval összesen 5.7M€-ért. Ez 20M€ haszon, FFP talán kipipálva és a következő ablakban újra lehet költeni.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz máyköl #101288 üzenetére

    Ezt én is most olvasom csak, és visszakerestem az olasz és angol lapokat is, hogy nekünk hogy ajánlották a Dzeko pénz csökkentésére, és ott sem írnak sehol vételi opcióról, csak fél év kölcsönről.
    Így azért más a helyzet, érthető hogy nemet mondott a római vezetőség. Nem játszhat BL-ben és még csak nem is alapozhatunk rá hosszabb távon.

    Az már korrekt lett volna, ha azt csinálják mint a Real Moratával is, hogy 20M€-ért eladják a Juventusnak de van visszavételi opciójuk 30M€-ért. Így Batshu a BVB-nek kb arra jó hogy Auba hirtelen távozása után van fél évük helyettest találni, vagy majd alkudozni nyáron a kékekkel, de az ára biztos olyan lesz akkor hogy ők ki tudják fizetni Auba eladásából de nekünk esélyünk sem lenne.

    NyxNyxNyx: :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #101308 üzenetére

    Igen, itt is megvoltak a kedvencei, nem szeret rotálni.
    Nálunk is jött a hullámvölgy. Nálunk sem tudott változtatni.
    Amitől viszont megőrültem azok a cseréi, amikor x van vagy megy az ellen és csak kb 10 perccel a vége előtt tudott cserélni.
    Lassan 59 éves, nem hiszem hogy kinövi, vagy változtat az elképzelésein, és rugalmasabb gondolkodású sem lesz már.

    Közben vezettek...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #101312 üzenetére

    Rósa "szlamb" Dénes :DDD

    És kit hoznának a kopasz helyére?
    Szerintem az nem rajta múlik, hogy két ígéretes helyzetből Perisic kaput sem talál és kb alig mozog.
    Oké a cseréket előbb is megléphette volna, pláne az első kettőt...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz #56268288 #101339 üzenetére

    Jaja, duplán örültem neki, mert Cengiz lőtte aki már az elmúlt 3 meccse után nagyon megérdemelte. :K

    Most pedig ez a szerencsétlen kétbites fehérpálcás agyagedény Fabbri azonnali pirossal leküldi Pellegrinit.
    Hát ez egy kib****** vicc, ez sima sárga. Az ellenfélnél pedig nem jár második sárga, pedig kb könyörög érte a pali...
    Nem elég hogy szar a forma és hogy középpályán sok a sérültünk, de még ki is kell velünk babrálni, és az egy meccses eltiltást biztos nem törli a kamuítélet után a belterjes okádék szövetség.

    Komolyan nem videobíró kell ide, hanem épeszű bírók. Majd ha ez megvan és nem segghülye vak majmok fújják el kedvükre a meccseket akár VAR-ral együtt akkor majd jöhet valami. De egész addig felesleges, mert a hülyéken nem lehet segíteni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz #56268288 #101345 üzenetére

    Strootman sem a régi.
    De a lényeg hogy megvan, igen.

    Cengiz gól, Defrel labdaszerzése és Kevin híján gólpassza biztató jel.
    Ahogy az is amit a végén láttam az az érzelemkitörés Manolastól.
    Nagyon bírom a görögöt, ezt a tüzet ezt a lelket várom ha megy, ha nem, ha szép ha csúnya...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák