Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #165240 üzenetére

    :D

    Zani nagyon éli, emlékszik a jókívánságokra a sérüléseivel kapcsolatban, meg a családja gyalázására.

    Bryan Cristante after Conference League win: “We needed a leader like Mourinho.”
    Capello is hasonlóan fogalmazott korábban.
    A Serie A második legfiatalabb kerete, felnéznek rá. Még mindig az a feltűnő hogy az én szartam a spanyol viaszt egóknak van csak bajuk vele, akik azt hiszik hogy nagyobbak mint a klub. Ibrát ezért becsülöm, egy barom, óriási ego de tudja közben hogy neki is hozzá kell tenni a pluszt különben ő is csak papagáj marad.
    Ő sem véletlen van jóban Mouval, igazi vezéregyéniség és meg is lett az eredménye.
    Alibizés tuti nem volt mert szétrúg még edzésen is. :DDD
    BL nélkül is sokkal nagyobb játékos mint sok akár többszörös győztes. Egy ikon, és másolni kéne azokat a géneket, én naivan azt hittem a MU után vége, hát nagyon nem.

    Végre Sensi után újra nagyon jó kezekben a Roma, minden csendben halad, lassan tőzsdéről is lekerül, egyezés a stadionnal kapcsolatban szépen kb titokban, hagyományok kiemelése, rengeteget tesznek bele minden válság ellenére, látszik, hogy nem 100%-ig üzleti érdek mentén mennek.
    De egy távozónk biztosan van, Alberto De Rossi. A helyét a Primavera élén az ex romanista Alberto Aquilani veszi át.

    Jó kép... :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Phoen|x #165248 üzenetére

    Be kell érned egy másik római vonatkozású játékossal, olvastam, hogy Schick képben van nálatok. Érdekes a srác én szorítok neki, most úgy néz ki fejben is rendben van, a sérülése után is viszonylag gyorsan újra betalált a Leverkusenben, nem esett szét.

    mephi666: Emberi jelenetek. Örültem, hogy a Róma játékosai is mindenkihez odamentek, de Arne Slot a hollandok edzője is nagyon jó arc volt, ő jött gratulálni pl Zaninak.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Na jó kéremkapcsoljaki.
    Most hallgatom az unibet sípszó után yt adást, hát én nem igazán csípem a Bíró Dávidot és nem kell mondjam hogy Egri Viktort sem, de ez kikészített.
    [Időzítettem.]

    A kókler Mourinho találkozott az értő futballszakmával.
    Zalewskit nyáron figyelte egy magyar klub, de letettek róla, mert még sok lenne neki az embéegy meg túl fizikális.
    Nincsen több kérdésem.
    :)) :C :R

    Mondjuk a többi nagy szakértést is csak a humorfaktor miatt hallgatom, hiányos és a fele full közhely.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #165251 üzenetére

    Hát na, lehet nem is olyan szar a magyar utánpótlás csak ilyen nagy koponyák válogatnak.
    Ha nem rakom be a kontaktlencsét lehet 50 méterről én is a rohadt barackot választom.
    Á, nembírom.... :DDD :DDD

    Közben lengyel válogatott is lett a srác.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #165257 üzenetére

    :D Jó hát igen, az a "lófüttynek is van vége" arc.
    Neki el van nézve a zrika természetesen. :)

    #165268 Ringman: Én nagyon csípem Cristantét, mindig vitatkozom azokkal akik elzavarnák holott Totti is azt mondta hogy több kéne belőle.
    Kezdjük ott, hogy nem is a régi Atalantás posztján játszik, volt már belső védő, védekező középpályás kb csak kapuig nem tolták hátra. De nagyon jó a lövője, kiválóan lövi meg a széleket 30-40 méteres labdákkal. Csendben alázattal teszi a dolgát.
    Erre viszont nem gondoltam volna, hogy ennyit futott. :Y

    #165270 LendvaiFeri1: Ajaj, nehéz terep ilyet kommentelni Ramos képpel. Ezzel errefelé kettes hendivel indulsz... :( Így a BL döntő közeledtével meg pláne vörös posztó a látvány. ;] :DDD Amúgy kíváncsi leszek hogy van-e olyan jóban a teknőccel, hogy maradhasson, bár szerintem neki a Realban kéne lennie még mindig és onnan visszavonulni.

    #165272 venember83: "Vicc… Lusta dögök" Az fut aki fél! ;] :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ilyen videót a Roma - 'pool elődöntőről is tudok... ;)
    Meg ugye volt a "fckin' disgrace" meccs is ahol a Chelseat lopták meg.
    EL-ben is bohócok, két kezezést engedett az a kancsó Kassai meg a továbbjutást érő gólt vette el kamura.
    A Real - Bayernt meg teljesen elfújta a bíró, azt se tudták hol vannak, Bayern lesgól, Vidal nem áll ki, Real lesgól, meg nem adott Bayern tizi.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Hopp egy elavult kiégett Carletto :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #165614 üzenetére

    De hát nem érted, besztlíg bombaerős alsóházzal, legtöbb pénz, de a rengeteg zsetonért nemár, hogy 38 forduló legyen, mert így túl nehéz elverni a középszar Leicestert és egyben BL-re is menni. A MU is BL-ért menne ha nem kéne ennyit játszani.
    A nagyok nem akarnak holmi kicsik ellen unalmas 3, esetleg 1 vagy 0 pontot szerezni, ők egymással is csak kényszerből játszanak, pedig igazából az lenne a legjobb ha játék nélkül lehetne tombolán húzni a győztest, egy olyan kalapból ahol a kizárólag a jelenlegi gazdasági óriásklubok vannak vagy mondjuk fifa kártyákkal lejátsszák a vezetők.
    Na mindegy, én maradok a 40 éves hobbifocistáknál, ahol még Smalling is jó védőnek számít, de azért érdekességképp ezt itt hagyom: La Liga 28.1, Bundesliga 25.8, Ligue 1 25.8, Serie A 27, Premier Łeague 27.4, és ez nem a fordulónkénti gólok átlaga.
    Ilyen kemény körülmények között nincs mit tenni, a másik 4 top bajnokság ajánljon fel 1-1 plusz BL indulást érő helyet.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Kroos mekkora forma volt, csak most néztem meg a meccs utáni interjút.
    Nyomott egy Josét, de még hozzátettem volna egy Torettot is "ha nyersz, nyersz". :DDD
    Már a Carletto foci is problémás mert pragmatikus. Ki érti ezt?!
    :))
    --------
    Hivatalos: A fifa manager Rangnick tanácsadóként sem marad a Unitednél.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Gazzetta: A Milan 25M€-t és Saelemaekerst ajánlotta Zaniért cserébe.
    A Roma lázcsillapítót küldött.

    Közben a tavalyi rekordot is megdöntötte már most a bérleteladás és még messze a vége, a stadionterv éppen ezért min. 55 ezer férőhellyel lett iktatva, míg korábban kisebbre számítottak. Hát igen, ilyen ha a tulaj megvédi a hagyományokat, figyel a szurkolókra és építeni akar nem csak zsebet tölteni, plusz a Mourinho faktor.
    Megállapodtak a Fendivel, a fővárosi luxus divatház két évig biztosítja az elegáns megjelenést.

    Trigoria pedig zöldül, 96 megawatt megtakarítást, 34 ezer grammal kevesebb CO2 kibocsátást akarnak elérni 1 év alatt, és közel megduplázni a terület fáinak számát (462-->833).

    Guedesért hivatalos ajánlatot tett a Roma, Miki megy az Interbe, a Roma nem hajlandó a sérülései és a kora miatt tovább megadni az eddigi fizut, míg az Inter ezt kész biztosítani plusz bónuszokkal.
    Információt kért a Roma a Brightonos Ives Bissoumáról.
    Frattesi nagyon közel, csak a Roma érdekli, ismét elmondta hogy De Rossi az idolja és romanista. 30%-ot ajánlottak érte esetleges újraértékesítésnél (ezzel könnyű úgy dobálózni ha az örökségen belül akarod tartani) és megkapnának újfent egy vagy két fiatalt kinevelési céllal kölcsönben, opció plusz visszavételi opcióval, név szerint Volpatot és/vagy Tripit.
    Kevés a hír, lényegében üzleti titokként kezel mindent a vezetőség ameddig csak tudják, de amit biztosra mondanak, hogy a teljes tulajdon megszerzésén kívül ismét nagyobb beruházásra készülnek és az égető szerződéshosszabbítások (Zani 2024 pl) sürgősebb lezárására.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz mephi666 #165842 üzenetére

    Interesek le is pippantják magukat ha Lautaro elintézi Barellát. :DDD
    Szerencsére nincs baj...

    Messi eddig úgy nyomta hogy azt hittem szerepet cserélt a bíróval de csak megvillant. Sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #165883 üzenetére

    Nem belevau, de egy Pinamontit meg egy Casadeit érdemes lenne beépíteni, előbbinél égetőbb, utóbbinál valami olyan lehet még 1-2 évre hogy kölcsönadjátok vagy visszavételi opcióval el, mint ahogy a Roma csinálja mindig a Sassuoloval.
    De mondom nem vagyok képben, hogy az Inter vezetése mennyire törekszik erre, de jól tud kinézni ha van saját nevelésű olasz legalább a keretben, a fizetésük sem egetrengető és meg merem kockáztatni hogy Dzeko statjait már hozná Pinamonti ha az Empoliban ment neki kb koppra ugyanaz. A másik srác meg Sensi helyett elfér.

    Pinto felvette a kapcsolatot Jorge Mendessel, hogy Ruben Nevest Rómába hozza.
    Lingardot és Iscot felajánlották az ügynökeik a Rómának, Isco Spanyolországot preferálja.
    Az Inter és a Roma nem csak Dybaláért versenyez (úgy hírlik már PŁ kérője is van), hanem a Cagliari jobb bekkjéért Bellanováért is, aki a Bordeaux-tól van kölcsönben.
    Mkhitaryan megkapta az utolsó ajánlatot a Rómától, a hétvégéig döntenie kell, 3,5M€ + minden 15 meccs után + 300k€, azaz bónuszokkal 4.1 netto, ha játékképes, ezzel szemben az Inter elvileg 4.5M€-t ajánlott tisztán. (Di Marzio)
    Szerintem elmentünk a reális határig, innentől lelke rajta.
    Friedkinék részvényfelvásárlása viszonylag jól megy, már 90%-nál tartanak.

    Azért ha Guedes és Neves jönne én nem sírnék Dybala vagy Isco után.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Dá Dáááá Dániaaaaa! :C

    Na és akkor "itt van Viggo" aka hírvigo.

    Miki --> Inter Ez van, 4.1M€-nál nem ér többet, valószínű ő is tudja, hogy a második kör bónuszt nem kapná meg mert nem biztos hogy bírni fog 30+ meccset, enélkül meg 4 alatt maradt volna. Az Internél elvileg 4.5 az ajánlat tisztán.
    Zani árcédulát kapott nem átadólistára került, 40 milliót már elutasítottak a newcastle-től és a Milan 25 + Saelemaekers ajánlatát is.
    Elvileg 60-ra tartják. Ennyiért ha menni akar, akkor menjen ez jogos.
    A Roma Zeki Celiket a Lille jobb bekkjét akarja elhozni Karsdorp mellé.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #165919 üzenetére

    Jaj bocsi, elsiklottam felette.
    Igen mókás ez a sky cikk "a Roma Zaniolo eladásából finanszírozná ezt a nyári mercatót, a játékos nyáron távozik", mercato végén meg majd meglepődnek, mondjuk ők Abrahamra is 0% esélyt írtak és hogy mindenben megállapodott az Arsenallal. :D
    Mondjuk a Roma igazolhat bárkit, majd dikancsóék a tévében értékelik a mercatot az a szent.

    Lehet csúnya leszek, de 60-as árcédulával ha valaki ekörül elkezd tárgyalni és menne, akkor rá kell adni a kabátot 2 szakadt térddel. Nagyon sajnálom, de abszolút érthető lenne.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #165949 üzenetére

    A fekete pólós terroristák radikalizálódott gyermekei? Ejnye.
    A szivárványos lehet épp mosásban van, csak ez állhat az eset hátterében amúgy eskü mindenkin az lenne sárgakék felvarróval és végig tédeltek volna ha lenne hely a székek előtt.

    Ejj ezek a felvilágosult kifinomult angol úriemberek. Csak a baj van velünk.
    Képmutatás lvl unlimited.

    sh4d0w: Elég beírni hogy Hungary England vagy HUN ENG és megtalálod a brit hisztirohamot. Nem térdeltünk és búgtak a gyerekek hüppögés is van.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Szeddkibohóc! :C
    Szobi! :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #165949 üzenetére

    Te vagy az angolszakos Szószgét szakértő itt köztünk. :D
    Na nem kötekedésképpen de csak úgy kíváncsi vagyok rá miért nem játszik Abraham.
    Túl jó formában van?
    Nem zavar amúgy, tartogassa magát a Rómára, nem kell sérülés, meg ezzel a csapattal úgyis csak a Dunába hordaná a vizet, csak érdekes.
    Mezőnymunkája is kiváló volt...

    Ób+ mi maradt ki

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    OTTVAAANNBAAZZDD++ :C :R
    Ez futball, a többi lóf@*z. :D
    Van mire büszkének lenni egész pofás focika volt.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #165996 üzenetére

    Nem szabad mindent elhinni, lásd Zaniolo átadólista meg a Rómának nincs másképp pénze... ;)
    Di Marzio: "Mourinho resta al 100%: PSG indirizzato su Galtier"

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166051 üzenetére

    "a papírformát amiről fél éve itt beszélünk"
    Sorry, what? Azt tudom hogy megjósoltad Maticot de már körbe"tisztelték" párszor egymást, nem titok hogy Mou embere. De van valami más is ezzel kapcsolatban?
    Amúgy örülök neki, a MU-ban még ő volt aki melózott, korábban beszéltük is hogy McTomi miatt két ember dolgát vitte mert a gyereket égeti a labda.
    Statjai alapján sem épp ő volt a United gyenge láncszeme.

    Na meg nem is Ronca, durva milyen elánnal megy ez az "ember". Ezeket a géneket másolni kéne.

    #166062 venember83: Egy sima tizit nem kaptak meg amúgy. :(((
    De igen, már alig várom, hogy valaki elmarasztalja Walest is...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166139 üzenetére

    :R szép számok a'la opening bid
    Legyen áldott aki összehozta nekünk a Tammy bizniszt.
    Most nem azért, lehet akár bomba is a srác, de na azért hogy már most megy a next Suarez az kicsit erős nekem... Meg hogy Jota hozzá képest ingyé' volt akkor.

    Ha már itt tartunk, Tchouaméni is csillagászati összegért megy a Realba.
    Nemrég még csapatok csődjéről és a covid gazdasági pusztításáról és annak okozataként az árak normalizálódásáról beszélgettek.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #166144 üzenetére

    Ún. sportközgazdász újságírói spekulációk amiket pár segélykiáltás triggerelt. :D

    #166143 DeathAdder: Oké, én sem arra számítottam, hogy az olaj fog visszavenni, hanem arra hogy a BarReal meg esetleg pár angol csapat is kicsit reálisabban fog válogatni nem nyúl bele drágább bizonytalanba. Origit meg elengedik... Nekem mindegy, csak fura, a 'pool azért okosan szokott igazolni sajnos Ali meg Momo. Mi van Konatéval pl? még olcsó volt 40-ért kb, csak hát az arányok...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166177 üzenetére

    "ma már max a foci néző tömeg scoutol nagy rendezvényű EB/VB/BL esetén"
    Ez így van, semmi köze a klubfocinak ahhoz hogy Kis Pista hogy nyomja a válogatottban más rendszerben pár meccsre összeálló kerettel stb stb.
    Na de kérlek, magyarázd el nekem, hogy a "guru" Monchi miért hozta el NZonzit Rómába a Sevillából erősen túlárazva (~27M€ + több mint 3milliós fizetés) a VB siker után ahol 141 percet játszott ebből háromszor 1-10 perces időhúzó csereként.
    A nyomorult meg akarta segíteni élete klubját, más magyarázat nincs.
    Az igazolásai majd' 100%-a több sebből vérzik, pláne hogy összerúgta a port az Ajaxosokkal is, mert nem volt korrekt, papírozás minden előkészület után hagyta faképnél őket a Ziyech üzletben ezt maga az érintett fél mondta el, meg ugye jött Pastore inkább stb stb.
    Nem csak hülyeséget csinált, de halvány fingja nincs az embernek semmi másról a Sevillán kívül, Sabatini vagy Petrachi hozzá képes scout zseni, pedig lehet fele annyit támaszkodnak a big datára. Egyszerűen Sabatini elröppent majd leült 3 meccsen a lelátóra egy -egy doboz cigivel és hozott egy Marquinhost fillérekből valami 5 milláért, meg aztán hozott egy Strootmant bőven 20 alatt, meg ugyanígy egy Nainggolant és Lamelát, meg Pjanicot 11ért, Benatiát is ekörül meg egy durván beváló Gervinhot valami 7-8 ért. De ő hozta Dzekot, Rüdigert, Momót, sőt Paredest kemény 6 millióért.
    Nálam ő a koponya, nem a laptoposok.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166184 üzenetére

    Erről a sztoriról nem is hallottam. Urambátyám módi lvl PSG. :DDD

    Amúgy igen, nagyon hasznosak az elemzők is, de kellenek azok az emberek akik elmennek meccsre és megnézik a játékost úgy, hogy közben a fejükben van a rendszer, az edzőval megbeszéltek, az adott közeg sőt akár az öltöző összetétele és sajátosságai egok, stílusok stb. Talán a pedagógiához és pszichológiához sem hátrány érteni kicsit.
    Nekem most pl nagyon furcsa volt hogy Pinto milyen baráti közvetlen pacsibuli kapcsolatot alakított ki a kerettel, a munkában és nyilatkozatokban mégis milyen kimért és határozott, keveset de nagyon jól kommunikál. Ehhez mindössze 37 éves és ezelőtt "csak" egy Benficánál volt DoF és azért elég komoly teherrel kezdett minden téren.

    Már Alberto De Rossi is alá dolgozik meg Bruno Conti is, mindketten a fiatalok felkutatásával és a saját nevelések beépítésével foglalkoznak elvileg. Totti kéne még valami jó kis szerepbe, ha már ott a saját ügynöksége és az első ügyfele nem meglepően Volpato.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz bagyulajuve #166224 üzenetére

    Kis érdekesség, hogy Carlo Pedersoli és Mario Girotti is a Lazioban sportoltak, úsztak.
    Bud Spencer Lazio szurkoló volt, ezen felül Napoli a születési helye miatt, Terence Hill viszont romanista.
    Mindez 1983-ban derült ki, a Domenica In című showműsorban, ahol felolvasták főbb jellemzőiket és amiben eltérnek.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Egy héten belül zárulhat Frattesi Rómába igazolása, a srác elfogadta az ajánlatot.
    Az egyik legjobb fiatal olasz középpályás, simán megérdemelne akkora felhajtást mint pl Tonali.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #166322 üzenetére

    :D rizs van bőven, zöldség is, lásd a romlott kelbimbó Santon...
    Hús kéne még, abból az alábbiak vannak a listán. 👇🏻

    Mile Svilar (benfica - kapus), Matic ✔
    Frattesi - 99%
    Zeki Celik (lille - jobb bekk) - bid in process
    Guedes (valencia - szélső) - talk in progress (ő kb Dybala profil csak fiatalabb)
    Rajtuk kívül akarnak még egy középpályást (Ruben Neves és Douglas Luiz a fő kiszemeltek) és tarcsiba egy támadót.

    Távozóban El Shaarawy, Afena-Gyan, Santon, Diawara
    Kérdéses Carles Perez és Veretout, a Bove, Tripi, Volpato trioból pedig kölcsönbe mehetnek. Tuti lesz valami mutyi az AS Roma tarcsival aka Sassuolo, hogy lesz visszavételi opciónk a Frattesi üzletbe bevont fiatalnál stb, ahogy szokott.
    A már kölcsönben lévők nem jönnek vissza, Olsen kell az AstonVillának, Florenzi marad a Milanban stb stb...
    Az eladásokból befolyó pénzekkel együtt azt mondják olyan kb. 120M€ körül állhat Pinto rendelkezésére, hogy kipofozza a keretet.

    DeathAdder: :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Térdeljetek!
    Nekünk ez a pride hónap!
    Puszika

    #166333 DeathAdder: Köszönjük az elismerést! :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    itt van nektek lmbt asszátok meg :C :DDD :DD
    a q a quartett amúgy? tudja valaki?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Sempronius89 #166388 üzenetére

    Sőt, Fajkasházy Tivadaj, Niedermüller, VágóPista és a nyomorult Tóta W. kétharmaddal nyertek volna választást. ;] :DDD *vomit emoticon*
    Forceberg am szerintem ironizált.

    Na de majd haladóéktól holnap azért meg kell tudnom, hogy Magyarország szégyenteljes módon kifütyülte saját himnuszát és szégyenszemre egy manapság divatos zászlót sem vittek magukkal, csak nemzeti jelképet ami fujfuj és Herriként is lelőtte valaki ami tizi lett volna ha o1g nem veszi meg a meccset.
    Meg kell tanulni félretenni a keserűséget és örülni amikor van rá ok, mondjuk megértem, igen nehéz úgy, ha valakik nem tettek hozzá soha semmit csak a negatív felhangot és mindent problémának éreznek ami magyar nemzettudat.
    ----
    bandus: Sok boldogságot! :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz atee_13 #166494 üzenetére

    Maté tök az, maga a mate is egy kecsua szóból ered ami tököt jelent.
    Spéci szűrős kanál-szívószál van hozzá mivel ott ázik benne a fű.
    Energizáló, élénkítő hatása van és magas koffein, antioxidáns és ásványi anyag tartalmú szubtrópusi dél-amerikai növény, fokozza a zsírégetést és van benne vitamin, amino és flavonoidok is.
    Az emésztésre is jótékony hatással van, puffadás és savas "éhségérzet" ellen is pl.
    Alissonnál fedeztem fel először még Rómában, anno azért néztem jobban rá a témára, amúgy ez ilyen kult ital, jellemzően dél-amerikai játékosok kezében látni.
    Lényegében egy turbo zöld tea.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz bandus #166500 üzenetére

    huu, köszi, nem is tudtam hogy ott lehet kapni, megyek is remélem lesz még :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166535 üzenetére

    Erről jut eszembe... :DDD :DDD

    ----
    Újabb Zaniolo pletyka a'la giornalisti terroristi: "Latest rumors out of Italy indicate that Nicolo Zaniolo is solely responsible for all the wobbly grocery cart wheels in the world, and as such will be sold to Juventus for €5 million + every player they no longer want." (pl. Arthur) :))

    José pedig kapott egy 17k Ł-os villanyszámlát Manchesterből, mert utoljára ő ment a trófeaterembe 17'-ben és elfelejtette lekapcsolni a villanyt.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166544 üzenetére

    Persze hogy nem bohóc a big Rom, de néha olyan esetlen, máskor meg jó tehervonat módjára robog be a téglalapba labdástul emberestül. Mindig az elefántfoci jut eszembe róla, ők is 35-40 km/h-ig képesek gyorsítani amúgy. :DDD
    Mondjuk ez az arc azért beleégett a retinámba. :))

    Benzes pedig Fifa 11-ben is jó volt, anno Higuaínt adtam el és nem őt. Ez nem véletlen! :D
    Pedig meg sem zsarolt és szexuálisan sem zaklatott, csak a kecskéket kellett elzárni. :DDD ;]

    A Chelsea közben valószínű elviszi Sterlinget, ami tök jó, mert csökkenti a valószínűségét, hogy olyan ésszerű döntést hozzanak, hogy Abrahamot visszaveszik 80-ért. Az új tulaj mintha egy-két lyukkal beljebb húzta volna a nadrágszíjat.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166548 üzenetére

    Tudod miután a Roma mindent megnyert kikapcsoltam a gépet és elmorzsoltam pár könnycseppet. :DDD
    Aztán jó volt kicsit a Real pénztárcával keretet erősíteni. :D Tottit nem engedte leigazolni pedig megpróbáltam mindent, aztán valami brutál összegért igazoltam Romában padozókat csak úgy perverzióból. ;]
    A Palermoval (Roma testvérvárosa és csapata, most is ment az üdvözlés hogy feljutottak a B-be, sőt oda-vissza szokott lenni kint zászló is) és PSV-vel nyomtam még, de csak Dzsudszi miatt és inkább leigazoltam a Rómába, volt hogy csak balos szögből szabadot lőni állt be. :))

    Moscardelli :R egyik legnagyobb Romanista, Radja meg hát a szívünkben marad örökre.
    Furcsa amúgy hogy Moscagol mindent tudott a labdával mégsem tudott szintet lépni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #166555 üzenetére

    Oké, de a magyar válogatott ellenfelei a kenusok voltak.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #166616 üzenetére

    Csak legyen aki megveszi.
    A Roma bérleteladási fázisok rekordot döntögetnek, eddig több, mint 35 ezer bérlet kelt el, lényegében a fase 1 azonnal sold outra futott, a 2. szakaszban pedig kb egyből elfogyott két szektor. A rekord eddig 36915 volt 2003/4-ben, ez a számítások alapján simán megdől és 20-max 22 ezer jegy maradhat a meccsekre másoknak.
    Ez Friedkinéknek és Mounak köszönhető, akik ápolják a hagyományokat, foglalkoznak a szurkolókkal és csendben de nagyon látványosan építik a klubot.
    A most hátrahagyott szezonban is elmondták, hogy tudják ez még nem az a kaliberű csapat, de szükségük van a szurkolókra a lelátón, így levitték a jegyárakat, volt olyan hogy 3 meccsre 30 € volt összesen, cserébe állandó teltház és a bevétel sem maradt el, mert ugye a több ember miatt behozták.

    #166618 DeathAdder: Azon felül hogy saját nevelést aki ilyen szintet hoz nem szabadna elengedni, de te mit látsz ebben a srácban? Nem kekeckedés, csak az utolsó szezonja most rendben volt számokban, de nem látom azt amiért a Citynek kapkodnia kéne érte vagy bárki másnak a top 5-ből. Na jó talán a Unitedbe beillene sőt, ott még látom is magam előtt, de ez túl okos húzás lenne. ;] :D

    #166628 DeathAdder: Csavard be mint Beckham és Félelem és reszketés Las Vegasban crossover *létezik* :DDD :))
    Ajaj, van baj. :C

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166633 üzenetére

    Domenico Berardi egy Sassuoloban 33m 15g 17a
    előtte 30m 17g 8a, azelőtt 31m 14g 10a

    rendre kettőznek rajta, de mondhattam volna mást is pl Perisic, vagy nem szélről választva Pasalic, Pellegrini, Barak, Raspadori
    Van még 1-2 fiatal srác, akik simán hoznak átlag 7-8 gólt meg hasonlóan gólpasszokat alsóházból is és ez csak a Serie A. Így hirtelen még Marseille - Cengiz, vagy Ekambi - Lyon.
    Spanyolországból az épp Rómába készülő Guedes. Hazard ;] :D

    Oké az igaz hogy kb Rodrygo - Fati szint, de egyelőre ők sem Salah szint egyénileg.
    Nem látom benne azt amit sok helyen olvasok és az ágyús 85MŁ-os cédulát, mármint azt értem hogy az Arsenal miért tartja ennyire, nem bántóan egylábas sőt, ezen felül hazai és saját nevelés. A City megvenné oké, mert miért ne, gyors ügyes, Mahrez megy ki lassan, a MU lenne ahová tényleg kéne, de ők inkább vesznek Antonyt az Ajaxból túlárazva pedig ott flop szagot érzek bármilyen technikás, a Roma Fonsis védelme leszedte. Greenwood meg lehet elqrta a pályafutását.

    Ami a legviccesebb a történetben, hogy Gnabry Arsenal rejectként vált a Bayern egyik meghatározó játékosává.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Phoen|x #166644 üzenetére

    Kane középcsatár.
    Olyanokat írtam akik szélső támadók vagy támadó középpályások.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #166736 üzenetére

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #166742 üzenetére

    :N
    Juventino volt gyerekként a srác, ami persze nem múlik múlhat el.
    Azóta csak annyi történt, hogy az Interre fújt mert nem kapott lehetőséget, a Roma megadta neki már korán és be is robbant, aztán jöttek a sérülések és a Roma mindig mellette állt, Friedkinék és Pellegrini is még otthon is látogatták motiválták, mert olyan gondolatai voltak hogy befejezi. Nyilván nehéz volt, főleg hogy a városban a helyi deficitesek olyan molinókat feszítettek ki, hogy tolókocsiban van, meg hogy a Roma reménysége egy nyomorék, meg az anyukája egy ribi stb...
    Ezért hálás a Rómának, és rühelli a városi riválist ahogy a buszon skandálva is bizonyította, Friedkinék meg nevetve kiaprózták érte a pénzbüntit.
    Az meg a ráadás, hogy a firkászok folyamat beleálltak, hogy nem konzisztens a teljesítménye, önző stb, ő elmondta hogy mit élt át, és csak törleszteni akar a Rómának azzal hogy bizonyít.
    Mou meg a döntőben kezdőbe tette amikor a gyökér média, sőt még egyes szurkolók is azt mondták, hogy nem kéne, hát megüzente, hogy "egyétek". :)

    Nem szeretném hogy elmenjen, de ő dönt, a Roma elé fogja tenni a hírek szerint a Pellegriniével azonos szerződést és alapként tekint rá, amúgy pedig komoly árat szabott meg 60M€ érte ami pedig jogos a történtek után.
    Lehet északon kevés a szelektív, de az ilyen Juve féle félig üres sörös meg kidurrant tejeszacskó formákat adnák cserébe bohóckodást így sem értem (Arthur, Kean, McKennie), már a Milan is vicces volt és el is lett hajtva a 25M€ + Rebic vagy Saelemaekers ajánlattal.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #166792 üzenetére

    Smárolós rész kimaradt, gondolom azért mert még nincs meg a frigy, Beppe még nem áll készen, biztos megy a vita a hozományon.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166846 üzenetére

    Breaking News: Juventus have offered a new Jeep Rubicon with a 10-year/100,000-mile warranty plus a bag of magic beans for Nicolo Zaniolo.
    ;] :DDD :DDD

    Soulfly842 és szotyika77: Nekünk hatalmas lépés lenne, már az üzenete is egy ilyen dealnek. Tegyük hozzá sokkal kevesebbe lenne mint a juvénak volt és a 20+ gól simán benne van a nevével hozott gazdasági érdek is megvan. Ígérem ha jön akkora Sssiiiiuu lesz hogy a szomszéd leesik a teraszról és pukkan a pezsgő.
    Lényegében nem változna semmi, csak az is felkapná a fejét az új normális befektetni is hajlandó vezetőségre aki eddig nem tette, egy üzenet lenne kb, az a fajta csúcsdísz a fára ami qrva drága, de januárban elviszed hogy két karácsonyra még b*szó legyen. :D :))

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Fonseca --> Lille :R megérdemli, jó kis csapat és ő egy támadásban kreatív edző
    A kis felfedezettje Darboe így akár a Celik üzlet részeként Franciaországba költözhet.
    Szerényebb keret, de könnyebben kisebb kockázat mellett próbálkozhat fiatalokkal és ez az építkezés szerintem nagyon jól is elsülhet az irányítása alatt.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Dinter #166883 üzenetére

    [link] :DDD :DDD
    Viccet félretéve, sportsdirectben voltam kb egy hónapja, akkor volt előttem 46 2/3-os Nike.
    45-ös kéne, akkor tudnék egy csak felpróbált ilyen Nike-t, na de ez itt nem pálya.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz forceberg #166885 üzenetére

    Szerintem még ott van, csak a Campona zárt be.
    Pólus térképen is rajta van.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz cyberkind #166893 üzenetére

    A MU bajnoki góljainak (57) egyharmada távozik (CR 18), BL góljainak (12) a fele (6).
    A nullás gólkülönbséghez kellett 57 kapott, szóval szerintem nem rajta múlt ez, hanem azon hogy az amúgy is kissé ügyefogyott védelem előtt McTomit égette a labda, bújkált előle, párharcokba Matic ment bele aki tempóból nem fog tudni végig nyomulni, pláne nem a másik hatos helyett is, előrébb pedig mindegyik grundronit játszott rosszabb hatékonysággal.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166912 üzenetére

    Maradjunk annyiban hogy Smalling bőven jobb volt mindig is mint ez a szerencsétlen rozsdás hajdu bojler. Igen, a MU-ban is, a Serie A-ban pedig még a Fonseca féle védekezésbeli őskáoszban is top5-ben volt és akkor is, most is a 3 védős rendszer agya, zsebre vágta már pl Lukakut is, pedig az Interben jól ment a tanknak... Meg amúgy hogy is volt? Rossz volt a kapcsolat Mouval? Na ez is megdőlt.
    Igen, sokat kapja az ívet, sokszor a totális káoszban is ő a bűnbak ami nem jogos, de a pali van amikor olyanokat csinál, hogy megyében a vécében öltözne.

    Ez a CR agyonnyomja a csapatait meg olyan mint a Mou tönkreteszi az öltözőt.
    Egy ostoba dogma, max azoknak nem tetszik akinek a milliók mellett heresimogatás kell hogy méltóztassanak hajtani, nem instázni meg díváskodni.
    Ibra is letette a mentalitást, a többiek is elmodták hogy Pioli mellett külön motivációs edző volt, de a fiatalokkal oldotta a hangulatot ha kellett, lényegében mentáltréner volt, és ezt el is hiszem nekik, mert eddig Piolinak ez nem ment, a fókusz fenntartása, a mentáltréning.
    Csapat lettek és ehhez kellett ez a faszkalap.

    venember: :D Éértem ám, de nem, első évben csak a szokásos 20+ gólt várnám el, meg hogy két emelettel magasabban elrepüljön mondjuk Bonucci feje felett és szépen bestukkolja.
    Csak a szabadokat ne vegye el Pellegrini elől... :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #166916 üzenetére

    Sokkal kritikusabb vagyok a Roma játékosokkal. Pl a sok szerencsétlen kommentelő, meg unibetes okoskodó miatt nagyon fáztam Smalldinitől, de hát a számok meg az elismerések mást mutatnak azóta is, elég csúnyán rácáfolt ezekre a hangokra, akiknél most éppen Matic van porondon.
    Őt legalább te bedobtad hogy akár még komoly másodvirágzása is lehet, de az általános vélemény az hogy mit akarnak tőle, nem tud hozzátenni, nem elég fitt, rég vége van stb stb, csak épp azt nem látták ezek szerint hogy hányszor mentette Tomika seggét.

    Roncánál aláírom az egészet amit itt alátámasztottál, de szerintem más lett volna a helyzet ha mondjuk középpályán nem csak McTomi és Matic segíti a védekezést, meg Ránnyik nem full kétbites alkalmatlan módon dobálta volna a variákat azzal hogy lényegében azonos profilokat cserélgetett fix sémára.

    Eljutottunk oda, hogy egy Fred hasznosabb melós, mint McTomi, van de Beek és Sancho együtt. Kész kifújt ennyi volt a MU közepe. Felsztárolt középszerek, besült reménységek, abból még előre is jut, Mou meg is mondta Rashiről...
    Ez a MU üvölt egy régi Nainggolan típusért, meg egy elég csak 3 évvel fiatalabb Henderson mentalitásért vagy egy Fabinhoért, nem pedig Eriksenért vagy Frenkiért akinek még a statjairól is lerí hogy védekezésben lófütty, de nem is ragozom te ezt úgyis érted.
    A kérdés ki lesz az a kaliber akire elöl építhet egy ManU, a céljaik tudatában, merthogy gondolom szeretnének még legalább némi eséllyel bajnoki címért menni.
    A védelemről pedig akkor még nem is esett szó, mert szvsz 3 védőre jelen állás szerint alkalmatlan, 4 védőre még éppen oké, de rengeteg munka lesz ebben mire összeáll, de addig mindegy míg a következő réteg olyan mint a szita.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák