Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Na, Inter nyert, még jöjjön a Napoli meg a Fio és örültem erre a hétre BL/EL-nek... :D Bár az Inter szereplése nekem kicsit vérszegénynek tűnik, igaz nem láttam a meccset, de tőlük többet vártam az 1gólos különbségnél. Egy biztos, ennél több kell.

    Angolok: Az Everton meggyőző, örülök nekik. A Spurs mit csinál??? Statisztika 3 kapura lövés ebből 0 találta el a kaput. :W

    Még a végére talán kiszurkolom a Lille, Legia duónak aztán jóccakát. :D

    szerk: A románok meg megőrültek 20perc alatt 6gól. :Y Szegény Aalborg

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    [link] Hááhháááá! Ezmi?! :DDD

    Az a beadás... a csapattársak eltörnék érte a lábam. :O :DD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz szami777 #57520 üzenetére

    Kell idegrendszer. :D Romic "lövése": "Romic jól eltalálta,....... erőss lövésss voltch,... amely kiment az oldalvonalon." :))

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Rypejakten #57558 üzenetére

    Oké, hogy korai még bármit kijelenteni a jövőjével kapcsolatban, de azért örültem volna ha így nyomtam volna 8évesen :D annak meg pláne ha 8éves koromtól a Róma utánpótlása csiszolgatott volna... Azt hiszem már meghívtam volna minden kedves topiklakót ingyen utazással a díszpáholyba a moszkva elleni bl csoportmeccsre. Milyen jó lenne mi?! :DDD
    Baszki mekkora spíler lennék ilyen múlttal, és a mostani 184 centimmel és a rajta arányosan eloszló 84 kilómmal :Y na mindegy :O

    A lényeg, hogy lazán kinőheti magát, én örülnék neki. Látva a mennyeit, meg az utánpótlást ahol a 12-16évesek tudnak ennyit, már elfogadnék belőle 11-et. :))

    MÁS: Real meccs... Ha a Borsó így folytatja és hasonló mentalitással nyilatkozik, azaz nagy pofa nélkül akkor visszavonom minden előítéletem a teljesítményével kapcsolatban. Az első gólját azt nagyon bevarrta na...
    James meg végre mutatott valamit a gólja klasszis volt.

    Németek: HAMBURG <3 végre!!! Ha ezzel a két ponttal csúszik le a Bayern a kövi bajnoki címről akkor egy új Hamburg drukker van köztetek.

    Viszont MI VAN ITT? Mainz!!! Kihagyott Dortmund bünti és utána 2:0! Hát készülhet Klopp ideggyógyásza... :C

    Még egy sok gólos X az esti Milan-Juve rangadón, egy holnapi Róma-Chelsea győzelemmel és azt hiszem Karácsony van :))

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz NyxNyxNyx #57571 üzenetére

    Persze, minden adottságot ki lehet aknázni, sőt ha már nem lehet rajta változtatni akkor legjobb arra építeni. :)

    Csak álmodozom, hogy mi lehetett volna belőlem ha 8évesen bekerülök egy római utánpótlás nevelésbe... :B

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Jó nézni ahogy a Spurs meg a ManU parádézik...

    Még talán meg lehetett volna magyarázni az X-et, mert alakul a csapat stb, bár ilyen kerettel így is rohadtul gáz de még talán oké. Viszont azt, hogy 2x is kialakult a két gólos előny a javukra és erről kaptak ki 5-3-ra azt ha SAF-Moyes-LvG összeáll még együtt sem tudják kimagyarázni mert erre talán magyarázata kb csak egy MKDons kaliberű csapatnak lehet, ja de még ők is elgázolták a United-et. :W
    Persze a szép megmozdulások hű meg ha, de ki a bánatot érdekel ha az eredmény arcpirító.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ez a DeVrij mekkora igazolás volt. :D Egy ideig velünk is szóba hozták, de áldom a napot amikor aláírt a Lazio-hoz. :DDD Már a Milan elleni meccsen, azaz a Milan büntetője előtt is klasszis teljesítményt nyújtott ahogy lerántotta, áhh mit lerántotta inkább tarkójába kapaszkodott Meneznek. :))

    Na Lewis is behúzta közben a lehető legjobb körülmények között, ideje volt már hogy visszadjon neki valamit a technika ördöge , most akkor nagyjából egál ilyen téren. Na Róma szebbik fele 2-0 val pihent rá a jövő hétre... :) Akkor még hajrá lilák meg Go Blues! :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Torreeeessss! :D mekkora fejes :C én úgy láttam nem véletlen volt hanem tényleg szándékosan akart gólt fejelni ;] :))

    Ezúton küldeném Neki egyik kedvenc zenémet [link] :) Remélem lesznek még jó évei, mert én bírom attól függetlenül ami a Chelsea-ben volt.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ezzel kezdem mielőtt még kapnám a köveket: Nem fikázásból írom a következőket csak bizonyos tekintetben többet várok a Barca játékosoktól és a játékuktól. De ettől függetlenül én csak örülök az ilyen eredménynek, mert már csak 4 pont, szóval jöhet még...

    Ez most komoly, hogy a Barcelona egyetlen kaput eltaláló lövést sem tud felmutatni egy Malaga ellen 90 minutum alatt? :Y Ha nem megy a büntető területen belül a buli akkor elszáll minden tudománya Messinek és elmegy a kedve a futástól is? Lazán rásuhinthatná 20+méterről is azzal a balossal(persze nem mindig csak ha már nem megy másképp), és még én is szívesen megnézném holott nagyon nem vagyok odáig érte... Lehet ezek csalnak a szemészeten és azért mennek kényszeresen a 16-oson belülre de ha minden jól megy inkább az ötösig hogy meglegyen a target? :F Na ez is egy oka annak hogy nem kedvelem a katalánokat. Neymart amúgy bírom, de hát ő meg rossz helyre igazolt ;]

    Majd kíváncsi leszek a harapósra hogy vele mennyit képes változni ez a felfogás, mert eddig csak Rakitic gondolta úgy hogy meg van a lövőereje. De ha Suarez is belefásul a rendszerbe, akkor én többet rá se nézek a meccseikre csak majd természetesen a Classico-n a Real miatt.

    Persze ez lehet csak számomra unalmas és ettől még lehet hogy a legtöbb Barca szimpatizánsnak ez jön be, szóval bocsánat ha valakit megsértettem és ez szigorúan csak az én egyéni véleményem. Nem vagyunk egyformák hál'Isten. :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DopeBob #57860 üzenetére

    Az a vicc, hogy innen sem sikerülne a kijutás. Vatikán ellen vajon mi lenne a magyarázat? Eggyel többen voltak, vagy túl erős volt a szurkolói nyomás... ;]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    A digisportért bejelentkezett a T és a UPC is, de nem sikerült egyezségre jutni. Olyan feltételeket szabott a DIGI hogy kútba estek a tárgyalások.

    Retek egy szemét cég a Tré már kb minden családtagomnak volt velük problémája de ismerősöknek is hogy a sajátot ne említsem. Én családi házban lakom és minden nap sasoltam az aknában meg a póznán a fickókat, de mind Trés volt, aztán megláttam a Digiseket az utcában és nyomtam előttük egy rögtönzött egyszemélyes riói karnevált örömömben aztán mentem is intézni a bekötést és röhögve intettünk búcsút a T khhmm-nek.
    Így 5ezerrel olcsóbb a több csatorna(full full még DigiFilm is van), meg a 80/20-as net amit nemrég emeltek 200/50-re ami a Trénél 15-ös volt.

    Szerintem pont nem a Digi a g**i mert nem adja el azokat a csatornáit, amivel hasonló monopolhelyzete van mint a T-nek... Sőt, a T(etü) a területi monopolhelyzetét 100* ocsmányabban használja ki, mert pl a 120as netért dupla annyit kérnek hűséggel együtt mint a digi a 200as netért rablánc nélkül. A diginek ez kell a terjeszkedéshez, hogy fenn tudjon maradni az itthon pöffeszkedő két nagy mellett és utána lelépje őket de legalábbis lépésre kényszerítse ami nem is baj mert értünk kell akkor küzdeni és lehet várni kell rá de hosszú távon jobban járhatunk....

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #58236 üzenetére

    Én is nagyon szurkolok nekik. És igen, azt ki is hagytam hogy nem lenne rossz ha elhoznák a megváltást mobilfronton is kishazánkba. Nem is kéne olcsóbbnak lennie mint a RED vagy az üzleti a vodánál, hanem ugyanazon árakon és feltételekkel csak korszerűen korlátlan adatforgalommal elvégre okostelefon korszak van vagy mi a szösz, és persze nagy készülékválasztékkal. Persze eleinte még nem váltanék vodáról, mert ki kell forrják magukat a lefedettséggel (+4G) stb, de utána naggyon jó lenne! :K

    ON: Kíváncsi leszek hogy az inter megpróbálja-e lehozni 1 gólos előnnyel a hátralevő ~60percet, mert az még veszélyes lehet...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Integra #58318 üzenetére

    Köszi a cikket :R Ez a kép már le van mentve nekem valahol, de mindig jó látni.

    Jó szurkolást estére és Forza Roma! ;)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #58366 üzenetére

    Túlnyomó részben igaza van, Garcia-nak meg teljesen. Érdekes az is, hogy már nem az első kiborulás, és nem csak a Róma játékosai és szimpatizánsai emelik fel a hangjukat....

    Arra, hogy Totti "szánalmas" inkább nem írok semmit mert hosszútávú pihenőt kapnék érte.

    [link]

    De a mai nappal nálam még tovább süllyedt a juve mint csapat, már a Lazio-val vannak pariban, tisztelet annak a pár juve labdarúgónak akik a kivételt képezik...

    Ez egy reakció volt a hozzászólásodra, nem akarok vitát nyitni és választ sem várok. :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Sztbeni: "Én bírtam Tottit, de ezek után azt kell mondjam, hogy egy bohóc." Ebből is kiderül, hogy a bohócok a legtehetségesebbek. ;) "Meg az egész Roma egy vicc." Megértem a szavaidat, mert sokaknak szúr szemet hogy fellendültek, és emellett nálad még közrejátszhat a Moszkva elleni elsöprő teljesítmény is ami elhiszem hogy mélyen érintett.

    venember83: 1) Nem csak, de többet és mindegy melyik oldalra de összesen nem lehetne ennyit tévedni mert így nem a pályán dől és dőlt el a meccs. (nem csak az én véleményem szerint)

    2) Ezt nem állítottam, és nem is tehetném mert sajnos nem vagyok bennfentes. De sokszor előfordul már hogy a javukra tévedtek és ez az egyik ami miatt az én szemléletemben rossz fény vetült rájuk a másik meg egyes játékosaik cinikussága és általános viselkedése a pályán.

    3) Ő volt ott a pályán. Közvetlen szereplője volt a tegnapi meccsnek és joggal feldúlt bár én sem értek egyet minden szavával. Forrófejű és egy ilyen meccs után minden hasonló vérmérsékletű játékos mond olyat is ami csak idegből jön. Persze ettől még nem kéne vagdalkozni, de ha fordítva történik minden akkor Juve részről érkezett volna hasonló, szóval ezért kár lenne bárkit ócsárolni

    "Totti meg csak tépi a száját, inkább harcolni kellene..." Ennyi idősen még a rosszabb meccsein is többet ad hozzá a játékhoz mint sok huszonéves és 10/9 meccsén nincs rossz napja.

    "...Padoinnak több bajnoki címe van, mint neki..." Azért csak ne hasonlítsunk egy Tottit egy Padoinhoz :U bár én nem mondok rosszat Padoinról mert még nem láttam JÁTSZANI nem láttam hogy bármit is hozzátett volna a csapathoz. Míg azért Totti egy "keveset" letett már az asztalra ez vitathatatlan. ;]

    Az utolsó bekezdéseddel abszolút egyetértek. Garcia addig maradjon míg nyugdíjba nem megy amit legelőbb 70évesen tehet meg. :D Nem vagdalkozik mégis mindent éreztet gesztusokkal, ami számomra nagyon szimpi és profi viselkedés.

    Ettől függetlenül azt mondom hogy a Juve győzelme nem megérdemelt, VISZONT a Rómáé sem lett volna az! Ha tehetném eltörölném a büntetőket és beírnék végeredményként egy 1-1-et, mégpedig Iturbe és Bonucci góljaival. Van Juve-Inter-Milan-Fio szurkoló ismerősöm is, és mind egyetértett velem ebben és hogy a játékvezetőt rakják vissza a SerieB-be és akkor lenne itt igazság. :)

    Én a szezonkezdetkor azt jósoltam az SerieA szurkoló ismerősökkel való beszélgetésemkor, hogy nem lesz x a juve és a róma között és mindkettő nyer egy egymás elleni rangadót és hogy 2-3 meccsel a vége előtt azonos ponttal fognak állni az első és második helyen. Ez még mindig összejöhet, mert fiatal még az idény.

    Forza Roma! ;)

    ui. Azért a Chelsea és a Madrid adott némi vigaszt... :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Tibiajax: "Mentségemre szóljon", hogy bírom az Ajaxot is, mert amikor Dzsudzsi miatt néztem a holland bajnokságot akkor a PSV mellett őket is megkedveltem. :D Azért lehetünk jóban? Lécciléccilécciiii :DDD :))

    venember83: Én kedvelem Balotellit is, és amikor Totti hátulról idegből teliberúgta akkor én is nagyon berágtam rá, de Róma szurkoló vagyok és számomra többet jelent amit a csapatért tett, mint bármi ballépése vagy jellemhibája. Lényegében miatta is lettem ASR szurkoló és bármit is csinál vagy mond attól függetlenül szinte imádom. :)

    KÖZÉRDEKŰ: Úton voltam a Juve-Roma meccs első 15perce alatt és telóról kellett néznem. Már kezdtem feladni amikor találtam ezt a [FootyGoloTV] nevű oldalt és szaggatás nélkül tudtam nézni jó minőségben. Próbáljátok ki ha esetleg még nem ismeritek. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #58386 üzenetére

    "Tottitól se feltétlen a háború és béke újabb fejezeteit várjuk..." Jó hát igen, ez igaz. :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    a forduló válogatottja

    ;]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #58446 üzenetére

    Jó kép... tökéletes félremagyarázás. Ebből mennyi tekinthető utólag megnézve is jogosnak? És a Roma mennyit lőtt a Juve ellen és mennyit fordítva? Melyikük meccsét döntötte el többször egy megítélt büntető és vitatható volt-e?

    Ilyeneket lehet hozni, csak nem érdemes, mert attól hogy létezik egy ilyen statisztika még semmi köze sincs a hétvégén történtekhez.

    Allegri is elismerte hogy a győztes góljuknál les volt, és valahol olvastam hogy Rocchi is elismerte a felelősségét abban hogy a Roma vereséget szenvedett. Azért remélem kivizsgálják....

    Bonucci góljánál Rocchi jól látta: nem voltak a juve játékosai a Roma kapusa előtt...

    Amúgy lehet hogy megvan a bajnoki cím a juvénak... Manolas 2meccses eltiltás + Cholevas-Castan-Astori sérülés. Így benne van egy botlás sajnos, ami lehet már sok lenne. :(

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Integra #58452 üzenetére

    Ez még mindig nem elég jó. :((( Több erő kell még bele, hogy a stadion körül összeszedhessem ezeket a fasza lasztikat, és akkor elmondhatnám ezekről a klasszisokról hogy legalább számomra hasznosak.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Jól van Chiellini csak nehogy megint egyenlítsél... Ilyen lehet ha jó napot fog ki valaki de az X-re rakott. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    De unom már ezt... Igenis vállalható volt a játék és nem úgy grasszáltak mintha a Váci utcában lennének hanem érezhető volt az akarás.
    Ha Dárdai ilyen mentalitással összekapja a csapatot és a többi meccsből is ez szűrődik le akkor írassák az MLSZ számláját a nevére, mert ha a többi senkiházi olyan sokat kapott akkor neki ki kell fizetni a dupláját is csak hogy maradjon.

    De azért továbbra is, (hiába sokat hozhat az országnak mert egy labdarúgó esemény megrendezése.... + koncertek stb... áhh de nem is részletezem mert csak nálunk nem fizet a turista pl na m1) há' mé' kell stadion? A nagy külföldi csapatok utánpótlás nevelő egyesületei hol kezdték? Ahhá biztos a mezőn két pulcsi között volt a "gólvonal"... Meg hát ennyi pénzt nem ér az egész mert hát miért nem a Lékó Péter kapja a nagy summát mert hát ő világbajnok sakknagymester!? :F A kerületekben épült műfüves pályák sem kellenek, de azért a miért nem sportolnak a gyerekek duma az megy.
    Én qrvára örülök ezeknek, haverokkal indulunk kispályás kupákon, meg néha jól esik összehívni egy jó focit.

    Ellenben teljesen jogos hogy ha valaki azt mondja hogy ezek mellett a szakmai stábokra is oda kell figyelni és megfizetni a minőségi külföldi staffot. (nem, nem az albán/máltai liga szakembereire gondolok és nem is a délamcsi/egyéb nagyokosokra akik még a kinevezésük előtt fél nappal a saját hányásukban tolták a meth-et).

    Ha azt hozzuk fel hogy az egészségügybe is be lehetne forgatni ezt a sok pénzt az is tökre igaz. Sajnos van tapasztalatom, hogy súlyos beteg embereket akik az egész életükben dolgoztak, adót fizettek és még csak 50-60évesek úgy szarják telibe őket ahogy állnak meg vannak és 0 támogatás de tényleg semmi.
    DE! a hazaárulók korábbról akiknek nem volt lehetetlen még többet lopni, azok miért nem javítottak az egészségügyön, sőtt azért még szarabb is volt, mert most legalább ha elmegyek az újpesti sebészetre nem egy belülről szétbomló mocsokba sétálok be. Na és ők nem költöttek stadionra és állíthatom hogy nekünk is kevesebb maradt a zsebünkben (számlák stb.) szóval akkor az összes pénz a zsebekbe került? (költői kérdés) És akkor a többi sport sem kapott, fele ennyit sem.

    És nem, nem kormánypárti szimpatizáns vagyok, csak érzem hogy jobb úgy a szarban úszni hogy legalább egy búvárpipát adnak hozzá, és nem kérek a saját hazámban abból hogy ha már ez van még a hátamra is lépjenek hogy biztosan belefulladjak... Bocsánat mindenkitől akinek ezzel a lelkébe gázoltam. :R

    Nem szeretnék vitatkozni ezen, szóval az olyan hozzászólásokra amelyekre nem tudok higgadtan reagálni nem is fogok. Lehet divatból tovább szapulni a válogatottat, meg a jelenlegi vezetést is mert elvégre mindig rossz ami van még ha jobb is egy fokkal mint volt.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz gmx9 #58706 üzenetére

    Többségben egyetértek azzal amit írtál.

    Igen, az nagy különbség hogy vannak országok ahol mindezt "önerőből" ki tudták termelni. Mondjuk ha itthon nem erre vernék el akkor elvernék másra, vagy zsebbe megy több és azért a sportnak legalább van valami értelme ugye. Már annak is örülni kell hogy van valami lehet hogy nem teljesen átgondolt de előremutató kezdeményezés amibe ölik a pénzt és mellette azért az sztk-ban sem csap már agyon a vakolat.

    Szakemberek: Mivel egyre inkább úgy tűnik, hogy itthon az értő vezetőségi tagok és edzők lélekszáma erősen közelít a nulléhoz, ebbe is energiát és pénzt kellene fektetni hogy külföldről (Hollandia, Németország, Anglia, Franciaország...) honosítsuk a szakértelmet.

    Én titkon egy kicsi nézetbeli fejlődést remélek felfedezni abban hogy Dárdai-t kérték fel. Lehet észreveszik, hogy az embereknek tetszik a döntés és egy ilyen kaliberű embert elfogadnak mert nem egy tehetségtelen bohóc. És ha még azt is észre lehet majd venni(mert 1 meccsből direkt nem akarom még észrevenni) hogy nem úgy lépnek pályára a játékosok mint a fej nélküli szellemek, mert van egy KAPITÁNYUK (a bohóc az bohóc és arra én is szarnék, persze igaz az is hogy a szurkolók nem ezt érdemlik, de részben Szalait is megértem) aki szakmailag megüti azt a szintet hogy megéri futni, akkor hátha észbe kapnak az okosak hogy ilyen emberből talán több kéne és klubszinten is el lehetne indulni. Eközben az új generációs magyar edzőket beállítani a szakemberek mellé, de innen már sztem érthető mit akarok ezzel mondani.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    [Lázár Bence]

    A kinézetéhez: Én sem bírom a swag stb nyálgépeket, de most azért azt se mondjuk már hogy úgy kéne kinézni mint egy ősember. Összenőtt 5centis szemöldök, bozontos nyíratlan fej..
    Én is zselézem a hajam és jól is áll, van rózsaszín pólóm is hiába az "alfahímektől" a rózsaszínbuzis duma és a legkevésbé sem vagyok fartúró. :DDD Férfiak lapja különkiadás: A szőrtelenítés igényes, csak karon és lábon rezsós de a kozmetikus sem csak a nők kiváltsága....

    Ha már itthon vagyunk amúgy is Hajrá Lilák! ;)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DopeBob #58794 üzenetére

    Azért szomorú lennék ha ezt nem tudnám 10/8* onnan oda rakni ütemben Simon elé, pedig én nem vagyok profi focista közel sem... Ilyen szinten már hadd ne ez legyen a bravúr. Félreértés ne essék, ezt minden önhittség nélkül mondom, csak volt olyan hogy középpályásként naponta órákat gyakoroltam heteken keresztül +edzés az ilyen szituációkat kb minden szögből mert nincs annál jobb érzés amikor a csatár vagy szélső lábára ragasztom a lasztit a gól előtt és utána hozzám rohan megköszönni. :B meg háttal a kapunak bokából pörgetni átvétel nélkül a zsugát a beinduló embernek, szóval én mindig a játék ezen részét szerettem és ezt szeretem látni is.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz L_YKing #58933 üzenetére

    Hasonlóképp... :K De nem is értem hogy a magyar szurkolók ugyan miért érdemelnének zárt kaput :F pláne hogy meccs közben még a mi javunkra akarták lefújni. Há, de mé nem fújatta le??? MLSZ székház előtt szobrot kapott volna és a koszorúzás után még sörre is meghívom! :D Na de most nincs meccs úgyhogy szurkoljunk a román pontlevonásnak!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Mondtam én hogy jó igazolás a Vidic... Mint a Lazio-nál de Vrij :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ejj, de jó meccs volt ez nekem semleges nézőnek itt az utolsó 20 percben. :C

    Ha már döntetlen kell hogy legyen egy meccs, mert erről a találkozóról lerítt, akkor legyen ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Én nem fogom feleslegesen szapulni sem a Juventust sem az oroszokat sem a Bayernt, pont elég szánalmas egyes tagoktól hogy a pocskondiázásukat kell olvasnom ahogy betérek a topikba mert ez már bőven nem poénkodás vagy szurkálódás...

    Tartom hogy ez a Roma többre képes, és azt is hogy nem vagyunk Bayern szinten (semmilyen szempontból, vegyük csak alapul hogy 10x annyit költhetnek átigazolásra) és nem is a Bayern verés a realitás, de azt is hozzáteszem hogy az 1-7 sem reális...
    A Moszkvának és ManCity-nek meg kell köszönnöm ja nem, inkább Vad II. Istvánnak köszönöm hogy némi sikerélményt adott az oroszoknak és ezzel elvett 2 pontot a riválisunktól.

    A CSZKA-t oda-vissza kell verni ami bőven reális, és a Manchesterben mutatott játék alapján az Olimpicoban is reális az X de ott okozhatunk még meglepetést. A következő fordulóban az Allianz arénában imádkozom hogy elérhessünk egy döntetlent hátha a Bayern nem akar már annyira a hatalmas pontelőnyük tudatában.
    De a Bayern elleni visszavágón a kis gólkülönbségű vereség sem nagy érvágás, de azért utána bízom a németekben és szurkolok nekik hogy a Citynek ne adjanak ajándék pontot/pontokat szintén a biztos előny miatt.

    Nem szabad elkeseredni sem a csapatnak sem nekem mint szurkolónak, mert itt még bőven meglehet a második hely azaz a továbbjutás. Az EL meg kb. biztos még akkor is ha a legrosszabb forgatókönyv szerint alakul a sors, és hasonlóak az esélyei a Juvénak is, akiknek bármily' furcsa azért szurkolok mert a kis siker is nagy siker lenne az olasz focinak. Azt hiszem ez a különbség egy kedvencnek való szurkolás és az ellenségeskedés azaz az ellenfél pocskondiázása között, de sajnos sokaknál ez ugyanazt jelenti...

    FORZA ROMA PER SEMPRE! ♥

    A római meccstől eltekintve jó játéknap volt a mai. Jó lesz nézni a most kezdődő összefoglalót. Chelsea & Hazard :R ők vigasztalnak valamennyire meg majd talán holnap a Real... :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #59272 üzenetére

    Mert pont az előző rangadón nem érdemelt győzelmet egyik csapat sem. Vannak X-es meccsek persze ahol mégis az egyik csapat szerencsével talál egy gólt, de itt nem ez volt a helyzet. Itt a bíró olyan jelentősen belenyúlt a meccsbe hogy a Roma győzelme sem lett volna igazságos, és ha a Roma nem kapja a büntetőt akkor 2-vel megy a Juve ami eredmény végképp nem tükrözte a meccset hanem szépen vázolja hogy a bíró alakította az eredményt. És ha a játékvezetés alakítja az eredményt sorozatos rossz döntésekkel az már egyik oldalra sem lehet igazságos szerintem.

    Ha itt mondjuk Rizzoli fúj akkor ez egy sima 1-1. És pont ez a lényeg, ha a Juve jobb nálunk, legyen, de akkor ne vitatható meccsen, mert annál sokkal jobb egy tiszta 0-1 is, persze én is azt szeretném hogy a Roma ne egy góllal hanem egy biztos 2 találatos különbséggel hozza le a visszavágót. Semmi sincs veszve a Zebrák most pontokat hagytak egy kis csapatnál, és a következő rangadóig még lesz egy téli átigazolási időszak + felépülnek a sérültjeink és meglesz a győzelem. :)

    A Bayernről meg már leírtam hogy mit gondolok. Ellenük győzelemmel ér fel az X. Egy Roma a Bercelona-tól is távol van mégsem volt esélyük a katalánoknak a Bayern elleni utolsó 3 mérkőzésükön.
    Viszont a Roma a visszavágón bizonyítani fog, és még ha ki is kap, megmutatják hogy sokkal erősebbek ennél.

    MÁS: Ki ez az Egri Viktor? És miért lett kommentátor? Néztem Juve meccset, ott a juvét szapulta, tegnap viszont majdnem írtam pár sort a DigiSportnak... Legközelebb nézem inkább neten HD-ban arab kommentárral mint ezt, elég fájó egy nem divatszurkolónak egy ilyen vereség mert erőt kell meríteni a további szurkoláshoz is nemhogy még a folyamatos pocskondiázást hallgassam.

    Persze ha lesz internet-adó akkor nem nézek HD streamet :(( de az biztos hogy itt forradalom lenne ha bekövetkezne, de van egy olyan gyanúm hogy kamu és terelés, vagy lesz egy felső limit mondjuk 1000Ft... de ha ezzel még tovább drágítják a mobilnetet is akkor imádkozzunk a roaming díjak megszűnéséért és megyünk külföldi szolgáltatóhoz mert a mobilnet árak így is tragikomikusak.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz KisTücsök #59387 üzenetére

    Majd jön a Rómába, Totti egyszer már amúgy is kifejezte a nevelő szándékát, emlékezzünk... [link] ;] mondjuk ezért a megmozdulásáért nagyon berágtam rá, mert én bírom Balo-t :)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #59419 üzenetére

    Batigol! :R [link]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz gyuromoj #59435 üzenetére

    köszi a cikket :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Realll! :C

    James, Marcelo, Benzema nagyon jó volt. James most bizonyította hogy nagyon is van helye a csapatban.

    Számomra most bizonyosodott be hogy a Barcelona húzóembere nem Messi, hanem Neymar. Ma sem lettek volna sehol nélküle. mondtam hogy rossz helyre igazolt

    Messi a 23. percig játszott, az ominózus zicceréig. Ha ezen a felvételen jól látom akkor Casillas érintésével kerülte el a kaput a labda. [link]
    Ezután mintha elment volna a kedve, és nem is volt a pályán, de pont ezért minden elismerésem Neymarnak mert benne legalább volt élet.

    A harapós nem sok vizet zavart, de van egy olyan érzésem hogy más meccseken ez nem így lesz, és ha van egy csepp szerencsénk vele megjönnek a távolabbi löketek is. Ha már itt tartunk nem alkotott emlékezeteset ez a Matyiő, de felüdülés volt látni egy izmosabb lövést katalán részről, pláne hogy Casillas kiszedte a jobb kapufa mellől.

    Huh, de kellett ez most, 7 pont nagyon sok lett volna....

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    DROGBA :C

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Nézem a Hamburg-Bayern meccset míg Rómában szünet van, és közben előttem az eredmenyek.com... TV:Bayern vezet 0-2 és 47'perc közvetlen ezután ránézek eredmenyek.com- ra és ott már 53' perc van és 0-3 a Bayern-nek Ribery góljával, mondom elírták mert a meccsen még mindig csak 0-2 erre jön a 54' vagy55'perc és Ribery tényleg lő egyet. :Y Tipszmiksz jósda :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Wááááááá. Kedves kis csapat ez a Genoa! 1-0 amikor visszanyal a fagyi :D

    Forza Roma per sempre! :)

    Sonja: Tényleg! :Y Azért ez komoly :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Szegény Király Gabi... [link]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz szami777 #59747 üzenetére

    Nem is azért írtam, védhetetlen volt így nem is kell szégyenkeznie, de ettől függetlenül nagyon rossz érzés ez egy kapusnak.

    Most ezt néztem, és milyen jó érzés amikor egy magyar játékosról beszél ilyen elismerően egy angol kommentátor [link] :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz szab.tam #59749 üzenetére

    Néztem ma is a Fradit a Honvéd ellen hiába szeretem jobban az Újpestet ha nem derbi van akkor a Fradit is kedvelem. Szóval az első bünti amit fogott az nagyon nagy volt, és bár a második elég gyér is volt, de ott kellett lenni.
    Tényleg nagyon jó a DuplaD és szerintem még kicsit amerika kapitányra is hasonlít :D

    Itt a videó a meccsről: [link]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    "Szurkolok Dárdai Pálnak és a válogatottnak, kívánom, hogy sikereket érjenek el, de azt is tudom, amit elkezdtünk, az jó, és úgy tudtunk volna előrelépni, ha befejezzük." Pinyő

    Ez a pali tényleg ilyen buta, vagy egy párhuzamos univerzumban él? Mindjárt Dárdai első 4 pontja is az ő munkájának az eredménye csak későn érett be. :U De egy ilyen dumához kell arc hogy a nyilvánosság elé tárja sőt lehet csak röhög rjta és az egész valami vidéki kocsmában kezdődött ahol fogadott valakivel.... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    MLSZ kártya adatok megadásánál fontos hogy igazolványkép legyen feltöltve? És igazolvány másolathoz kell lakcímkártya is vagy elég a személyi?

    fénykép és igazolvány feltöltése "nyomtatási lehetőséggel nem rendelkező átvételi pont kiválasztása esetén kötelező" aztán honnan tudjam hogy a ticket express syma-nál van e nyomtatási lehetőség vagy sem, így feltöltsem a képeket vagy sem.

    Bocs lehet hülye kérdés, de tényleg nem tudom. Köszi minden segítséget! :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #59828 üzenetére

    sztornó

    Nem néztem az átvételi hely kiválasztásakor kiírt adatokat meg a használati tájékoztatót. :W

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    A mai Roma egy nagy nulla volt. Fáj, de el kell ismerni... :( :O

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz tiv83us #59873 üzenetére

    Sajnos a végére lesimázta a juve, kb mint a Roma a Cesena ellen. Viszont ez ellen a Napoli ellen a Juve is megszenvedhet ahogy nézegetem a teljesítményeket mert a Juve sem annyra meggyőző.

    Ettől függetlenül sok sikert a szelódhoz remélem bejön :D de én annak is örülnék ha x lenne a barca meccse és eddig a celta állja a sarat, persze én könnyen beszélek mert nem tipszmixűtem :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Celta! :C Keserédes győzelem ez nekem. Örülök mert 1)nyert egy kis csapat és ott van közvetlen a nagyok alatt 2)mert átvette a vezetést a Real.
    Kivagyok mert éreztem hogy itt nem lesz sima Barca győzelem és tipszmikszűni akartam, de nem voltam elég f@szagyerek hozzá :W örülök hogy 0-ra kihoztam a fogadásaimat és újra elő kell vennem a bátorságot hozzá. :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz tiv83us #59999 üzenetére

    Szerintem más lesz ez a meccs mint a 1-7-es... Reménykedem az X-ben, de amiben biztos szeretnék lenni hogy más lesz a játék képe még ha ki is kapunk. [link]

    Forza Roma! :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz tiv83us #60127 üzenetére

    Ez így van... Bár én az olasz kommentárt bírom legjobban, pedig azok sem piskóták. :D

    Na de hajrá CSZKA nyomjatok egy X-et a Szitivel de remélem ebben a csoportban ma két döntetlen lesz vagy meglepi ;)

    Dajeee Lupiii! ♥

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Vezet a Moszkva! :DDD :C

    szerk. Egál. :(( Ruszkik... :((( :DDD Nembaj ez is jó.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák