Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz LyonnaisFan1 #121422 üzenetére

    Én aztán minden vagyok csak Fradi drukker nem. :D
    Igazán drukker sosem voltam, de az Újpest áll hozzám legközelebb, már lakóhely szinten is.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz salesman #121431 üzenetére

    Na, akkor te vagy a fradista medve. :D
    Szeretem ha fáj, a Roma is mindig második volt 2001-et leszámítva, vagy a Juve vagy az Inter mögött, és hát az újpest is többször volt második az elmúlt kb. 20 évben mint bajnok.
    De tényleg nem vagyok egy nagy Újpest drukker, csak hát ha már ide születtem a környékre és pár játékost kifejezetten kedveltem is...
    Ha valaki BL/EL környékére ér, ott már csak azért is szurkolok neki, ha fradi ha vidi tökmindegy.

    Na közben újra kemény a dió. :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Az szép. Lesgól egy olyan szabadrúgás után ami nem is történt volna meg, ha közvetlen előtte lefújja a bíró a fradi játékos szabálytalanságát.
    Ha van egy viszonylag színvonalas mérkőzés amit élvezni tud az ember akkor a játékvezetés rángat vissza a valóságba...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    TAA mit úszott meg megint.
    Ja, hát persze, nem volt szándékos...
    :C :))
    Ezt tanítani kéne. Hogy tartsd a kezed/karod hogy úgy tudd irányítani vele a labdát, hogy ne tűnjön egyértelműen szándékosnak.
    Na jó, be is fejeztem, mert még megint megkapom a magamét, hogy TAA mindig csak a véletlen áldozata és sosem szándékosan...

    Az Udinese - Inter meccsen pedig jó erővel lőtt szabiba beleáll Ninja, kipattan róla és kirúgás. Ő meg fel sem ocsúdik csak naivan fájlalja a combját. :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Rocchi pedig nagy Inter fan lehet.
    Zaniolonak sem fújt be egy tizit a 2-2-es meccsünkön, most pedig az Udinese jöhetett volna.
    Kíváncsi vagyok mit mondanak erre a szitura stúdióban.
    Ringman: Szerinted?
    Ez alapján valóban nem mondanám, hogy az Inter a 3. de a tabella Spallettit igazolja. Egyelőre.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Kompany megunta a tilitolit... :D :C

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz simondr #121600 üzenetére

    Jelen.
    Conte a készbe ülne csak bele, pedig elvileg ő volt az első számú kiszemelt.
    “After that, I have a problem: victory: winning. That’s the objective of my work.”
    “Right now the conditions aren’t there, but I think I’ll coach Roma one day in the future.”
    Vicces a pali, a PSG, a Bayern vagy a Juve persze már ínyére lenne... Remélem egyik milánói sem fog tetszeni, ha mégis akkor kiröhögném nem is kicsit, mert egyik sem ér többet a jelenben egy hajszállal sem mint a Roma, legfeljebb több fizetést kínál. Vagy a múltban más keze alatt elért eredményekre izgul? De ha neki Borja, Candreva és Perisic meg a csöcsi okoskodása, a másik oldalról pedig a sokat igazolunk 2 válik be, Bakayoko elméje és hogy csesztet az FFP szimpatikusabb mint az olaszokra és fiatalokra építő Roma hát lelke rajta, de szerintem inkább az a gond hogy nincs 300+M€ igazolásra és jobban függne az edzői kvalitástól az eredmény. Amikor valamit építeni kell és nem csak tisztán tartani az valóban kevésbé kényelmes.

    Mourinho úgyis mondta anno a kis Kluivertnek, hogy egyszer szeretné a csapatában látni. Hát most láthatná.
    És nem vagyok benne biztos hogy Mou a fő bűnös a Chelsea és a United ügyében, láthatjuk hogy tényleg mérgező környezet. Jöjjön csak.

    Rajtuk kívül még ilyen eshetőségeket pletykálnak.
    Sarri, aki nem lenne rossz, de szerintem marad a Chelsea-nél.
    Gasperini, aki az Atalantával nagyon jó, de szerintem zsákbamacska.
    Gattuso, Giampaolo, Montella stb helyett meg inkább maradjon az öreg Romanista.

    Igazából én a portugálnak is örülnék, csak legyen már valami biztos, és végre ne vérezzen senkiért a szívem a mercato után, de söpörjék ki aki nem ide való és jöjjön ha kevés is de a kerethez mérten minőségi igazolás.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #121609 üzenetére

    Nem beszélek butaságokat, pláne nem sértődöttségből.
    Én elfogadnám Mourinhót is, szerintem jó lenne ide, le is írtam miért, itt ugye nem lenne a nyakában olyan játékos aki egoból le akarja nyomni, vagy megbuktatni. Pedig a PPM mutatója még most sem számít rossznak...
    Én arra gondoltam, hogy Conte most ülne inkább a "készbe".
    A PSG és a mostani Juve jobban tetszene neki, vagy esetleg a Bayern ha Hoene$ tényleg kinyitja a pénzcsapot, és pont amiatt menne inkább ilyen helyre a mai Conte amit írtál is, teljesülnek az igényei. Egy mai Juve, Bayern vagy PSG kb simán bajnok, még ha rezeg a léc a kihívó úgyis elcseszi, a BL-re kell mennie ami neki is hiányzik és erre ezeknél a kluboknál most megkapná pénzben is a támogatást.
    A Roma nem tudja megtenni azt, hogy mond 3-4 nevet 150+ millióért és hopp tessék ott is vannak. A másik, hogy itt az alap keretbe is bőven bele kell nyúlni, nem csak pluszban erősíteni, itt építeni kell, nem csak kifesteni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz simondr #121611 üzenetére

    Persze neki is át kell gondolnia a dolgokat, de úgy gondolom nem lehet mindent csak az ő nyakába varrni.
    Van egy olyan elméletem, hogy talán a tekintély a probléma, úgy érzi, hogy egy olyan klubban ahol van egy hangadó, egy sztár, annak le kell tördelni a szarvait, különben a fejére nőhet. Nyomatékosítani akarja hogy ő a főnök, de a játékos meg gyűjt maga köré egy kis klikket akikkel együtt megfúrják.
    A Roma esetében erősen kétlem hogy van ilyen egyéniség, kóros önbizalomhiány van és a pályán (ha nincs De Rossi) és azon kívül is "vezérért kiáltanak".

    sportbible insta:
    Gary Neville: “Jose Mourinho, at the time, told us that it was his greatest ever achievement finishing second with that team. We all laughed at him - he's joking, that's just Jose playing games. Maybe he was right.”
    5 ó.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Mi a fene?! CR a zajmikrofon mellett gyakorolja a gólörömét? :F
    :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Hopika...
    Alisson félidőben bedobta a DVD-be a római csodát?
    Egy jó extended highlights, de ott a 3 elég volt.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ez mi figura volt?! :Y

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz sh4d0w #121685 üzenetére

    Semmi sportszerűtlen nincs ebben. Ha ez nem fair, akkor az sem amikor ketten állnak szabadnál a labda mögött és az egyik átlépi vagy nem...
    Erre mondják, hogy a védő a labdát nézze, ne azt hogy ki rúgja, ilyen kihagyás hogy ja, hát császkálhatunk elfordított fejjel mert átadja a másiknak, hát a világon nincs.

    Mondjuk megkérdezném, hogy tudatos, gyakorolt dolog volt-e vagy egy zseniális helyzetfelismerés és lélekjelenlét TAA részéről amikor visszaugrott beadni és Origi részéről hogy időben reagált.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz #16741888 #121806 üzenetére

    A memóriájuk is rottyon lehet.
    Oké, 2005 rég volt, de mindenki emlékezhet rá 3-0-ról 3-3, de a Roma tavaly rúgott hármat.
    Érdekesség: Milan - 'pool Gerrard 54' Smicer 56' Alonso 60'
    'pool - Barca: Origi 7' 👇Wijnaldum 54' 56'👇 Origi 79' 👇
    Roma - Barca: Dzeko 6' De Rossi 58' Manolas 82'

    Nem érezték a súlyát? Hogy mi? Túl halkan szólt a BL himnusz?
    Túl sokat nyertek és már nincs ambíció? Nem hiszem.
    A 4. gólnál legalább a védők, - akiknek egész meccsen résen kell lenni mert az utolsó vonal a kapus előtt - ne csinálnának úgy mintha a Váci utcában korzóznának, semmitől sem zavartatva fejüket a kirakat felé fordítva.
    Ez nem a felkészültség hiánya ilyen rutinos sokat látott sokat nyert játékosoknál, ez olyan mint a hülyegyerek aki egyszer megégette a jobb kezét a parázzsal de aztán a ballal is megfogja hátha...

    (((Nem nyertünk ugyan semmit, de az ilyen csodálatos esték miatt is imádom Rómát. Hihetetlen érzés volt. Tényleg annál értékesebb valami minél kevesebb van belőle.)))

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Nagyon sajnálom az Ajaxot. Remélem Ziyech tényleg Roma mezben lesz jövőre miután az elmúlt két évben folyamatosan előkerült a neve, mindkét fél részéről nyíltan kimondva. De jöhetne még vele egy két haverja is kis Kluivert mellé.
    A döntőben a Spursnek fogok inkább szorítani.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz LyonnaisFan1 #122092 üzenetére

    El is dőlt Mahrez... :D
    Jó, hogy nem Riyad vissza attól, hogy néha jobbal vállalja el.
    bocsi :B

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #122148 üzenetére

    A gól jó válasz volt.
    Ha már a 10-es számot leírtad én megtiszteltem volna a végén azzal, hogy 10 centivel labda fölé érkezem. :)
    Tipikus gőgös patkány gesztus. Gondolhatna arra, hogy mondjuk ő hogyan is nézett ki tizenévesen, mint amikor kinyílik a hősben a putriajtó.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #122173 üzenetére

    Elvileg nem, vagy ha jön valaki az nem játszhat, de azt olvastam, hogy ez nem vonatkozik a kölcsönben lévőkre.
    Pulisic, Morata, Batshuayi, Zouma, Moses közül is visszajöhetnek páran.
    Tammy Abraham is aki gyönyörűen termel a Championshipben az AstonVilla színeiben (37m 25g 3a).
    De pl Aina is stabilan teljesített eddig a Torónál és Pasalic is jó az Atalantában, Bakayoko is egyre jobb lett a Milanban csak a mentalitása gáz így amúgy sem hiszem hogy maradni fog...

    Ha a helyükben lennék már táviratoznék Pulisicnek, Pasalicnak, Ainának, Abrahamnak és Zoumának, hogy szezon végén indul a gép Londonba. Bakayokónak nem kell, az ő beszállókártyája lehet már Gattuso zsebében van mióta beugatott. Hazardot eladják oké, de Higuain és Kovacic is csak kölcsönben van náluk, szóval ez a fenti pár név simán elférne szerintem. Ja, meg valahogy meg kellene tartani Odoit és Rubent.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz drachoHUN #122191 üzenetére

    Nehéz bármit... 😢
    Grazie Daniele, grazie Capitano! ♥

    Valószínű Amerikába megy, talán Becks csapatába.
    Nagy szükségünk lenne a jelenlétére, arra a kisugárzásra. Bár a térde sem az igazi és a lábközépcsontjával is szenved a kisebb nagyobb húzódásokon kívül, amikor játszott klasszis volt, ezt az is bizonyítja hogy ebben a szezonban majdnem dupla annyi meccset nyertünk vele mint nélküle, de mit is kell ezen bizonyítani, ha valaki ismeri őt...
    A vezetőségben kínáltak neki munkát, de játszani akar. Nem tudok mit írni. Nagyon nehéz... A Roma örök, a szurkolói éltetni fogják, és amikor már egyes nevekre senki sem emlékszik a legendák megmaradnak, Totti és De Rossi, bordó és sárga.

    venember83: :R

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Hiába mondják, szerintem biztos nem fog 1 éves kitiltást kapni a City.
    Rápirítanak majd az UEFA-ra, hogy szét fogják szedni őket ügyvédekkel, aztán fizetnek egy kis aprót, hogy be legyen fogva a szájuk.

    Csak úgy mellékesen, a Khelaifi-féle befektetőcsoport bevásárolná magát a Rómába.
    Pallotta! Vagy viríts valami kézzel foghatót vagy csomagolj és takarodj!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz omfgk #122209 üzenetére

    Bosszú a BL kiesésért...
    Most megszerezhetnénk nyomott áron, de ezek után menjen csak a kis tróger valamelyik futottak még PŁ középcsapatba.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Most lesz érdekes a tánc.
    Conte, Allegri, Mourinho, Di Francesco, Ranieri
    Plusz nem lehet tudni mi lesz mondjuk Sarri vagy Pochettino sorsa, pl ha előbbi EL-t veszít vagy utóbbi BL-t nyer, és akkor még nem számoltunk azokkal akiket amúgy még el lehetne mozdítani, pl Deschamps vagy Spalletti 😂.
    Tuchel és Valverde helyét megerősítették, de mint tudjuk ezt követően szokott jönni a "selyemzsinór".
    Pep szerintem kirobbanthatatlan.

    Eközben az olasz Roma közeli források tegnapig 90%-ra tették Gasperini és Petrachi (sportigazgató) érkezését, de mára újra elkezdett keringeni Allegri és Sarri neve.
    Amerikában, Londonban és Rómában is áll a bál, mindenhol drapikat függesztettek ki amiken Pallottát és Baldinit kérik számon és takarítanák el, természetesen finomkodás nélkül.
    Pallotta kosárcsapatának (Boston) közösségi oldalain is elindult a hadjárat #PallottaGoHome #FreeASRoma #PallottaVattene és hasonló írások árasztották el a posztok alatti komment szekciókat.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #122394 üzenetére

    Szép gesztus! :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #122598 üzenetére

    Mit csinált a Derby kapusa... :U

    Na de szerintem az AV győzelmével a jobb, erősebb csapat jut fel, talán több keresnivalójuk is lesz. A régi időkből persze nem indulhatok ki, de számítok pár meglepire tőlük. :D

    Plusz így Lamps mehetne a Chelsea padjára dirigálni.

    "Több mint 200 millió font a tét, akkor is ha jövőre kiesik a feljutó, és ha hozzávesszük a parachute paymentet is :)"
    Annyi mindent tudnék írni erre pro és kontra, de inkább hagyom a témát...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Peterhappy #122641 üzenetére

    1) Jelen! Jó kis londoni összecsapás, a kezdőkben egy angol játékossal ágyús oldalon Maitland-Niles személyében. :))

    2) Van egy pár. Holnap írok, megkérdezem pár barátomat csapattársamat hogy szerintük melyek a legjobbak és amire a legtöbben szavaznak azt bedobom.
    Magamból kiindulva gondolom nem árt ha "csendesebb" és nem heringparty, enyhén ittas, de inkább viselkedészavaros toporzékoló általános/középiskolás focitudósokkal fűszerezve. :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz NyxNyxNyx #122648 üzenetére

    A Chelsea szurkolók a Roma ellen sem erőltették meg magukat. Pedig esemény az volt ugye (1-0 2-0 2-1 2-2 2-3 3-3).

    KisTücsök: Na igen, sajnálom mindkettőt. Főleg azután, hogy végignéztem egy hosszabb videót Koscielny rehabjáról.
    Iszonyú rossz sérülés felépülés szempontjából is.
    Külön idegőrlő, ha "haknin" történik. :(

    Citroghost: Digi

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #122691 üzenetére

    Conte kérésére lehet Dzeko lesz az első igazolásotok! Ajánlom figyelmedbe az idei teljesítményét, vagy csak a Parma elleni meccset ahol De Rossi tiszteletére egy labdát nem tudott átvenni, cserébe viszont köpködött.
    Egészségetekre! Jöhet érte pár millió egy fasza Inter Primaverással kiegészülve, mondjuk Bonfanti jó lesz. Köszi! :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz NyxNyxNyx #122712 üzenetére

    Igen, mivel bevallottan romanista. :)
    Nagy forma amúgy.

    vighpeter: Sajnos BL döntő nézésben már nem tudok segíteni, aki hét elején próbálta az sem tudott asztalt foglalni és már kb minden jó helyen kell.
    Jégkert pl jó hely.
    Stifler és Champs is tele van, de azért próbálkozni ér.
    Kisebb de TV-vel felszerelt kocsmák vannak a körutakon, a keleti és nyugati pályaudvarok környékén is, ha kicsit előbb beértek érdemes kis sétát áldozni, én két haverral pár éve így tértem be Classicót nézni, mondom sétáljunk aztán a 3. vagy 4. hely a Keleti felé pont jó lett. Kicsi volt de nem volt drága és volt 3 hely a bárpultnál. :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #122718 üzenetére

    Érdekes...
    A Roma közeli források, azt írják Joao Mario vagy Dalbert lehet az akit bevonnak az üzletbe, mivel az Inter nem akar (gondolom FFP miatt) pénzben 20M€ felett kiadni a bosnyákért.

    Amúgy annyi szemétséget és hülyeséget firkálnak mostanában a Roma problémáit meglovagolva kattintásra vadászva, hogy már csak nevetek. Ez már lassan gyíkemberi magasság vagy mélység nem is tudom...
    :))Pallotta most kiadott egy kis irományt, elismeri a felelősségét, sok dologban igaza is van amúgy...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #122720 üzenetére

    Nekünk aztán nem hiányzik egy Dalbert, az Inter akarja elvileg bevonni.
    De akkor már inkább Joao, keretmélyítés céljából jó lesz a padra, ha azért csapnak még mellé kb 10 milliót.

    Most olvasom, hogy 30-at kérünk a lusta darabos köpködőért, aki tényleg nagyon jó volt és lehetne is még, ha nem csak várná mindig a sült galambot, és ne lenne a délszláv mentalitása, csak a sör és valami gyorsétel hiányzott a kezéből amikor fent sétált a pályán. Az utóbbi időben minden és mindenki hibás volt ha nem kapta a labdát, és akkor is ha megkapta de lepattant róla méterekre vagy kilőtte a stadionból, csak mutogatott hőbörgött köpött fejet csóvált változó sorrendben.

    A nagy mea culpa után itt az ideje, hogy aszerint cselekedjen a vezetőség amit most talán belátott végre az elnök. Meg kell tisztítani a csapatot, úgy, hogy alapból is volt hiányposzt. Nehéz dolog ez, ahogy a jelenlegi keret minőségi többségének a megtartása is, de nincs más lehetőség. Kis Kluivert is magára talált a végére, de számítani lehetett volna arra, hogy kell egy év mire összeszoknak és nem egyből rájuk alapozni... Szerencsére egész használható nevek merülnek fel a kapusposzttól a Dzeko helyettesig.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Milan are reportedly negotiating with UEFA to accept a year out of the Europa League for Financial Fair Play violations with a verdict possible on Monday.

    Lehet igaza lesz Pallottának, hogy jobb tisztán játszani, mint kiköltekezni habókra. Ha csak pénzbünti jár másodfokon és csak be kell adni egy fellebbezést az első ítélet ellen, akkor viszont tényleg le kell szarni az FFP-t.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #122844 üzenetére

    Szurkolok, hogy sikerüljön Poch szerződtetése, hátha így lesz esélyünk Sarrira.
    Ha nem, akkor úgy fest a Sahtaros Paulo Fonseca lesz a Roma új edzője.
    Mondjuk ha ő is kiesik, még eljöhet az a pont, ahonnan inkább már visszahívnám Di Francescót... :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DS39 #122864 üzenetére

    Ifista, valószínű nevezve lett egyszer felnőttbe, de meccset nem játszott csak a Primaverában.
    Van egy srác aki Olaszországban született de szenegáli állampolgár is mellette, valószínű a szülei származása miatt.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #122906 üzenetére

    Erősödnek a hangok, miszerint a Liverpool is versenyben lehet de Ligt leigazolásáért...
    B+, Alisson - Robertson, de Ligt, van Dijk, Alexander-Arnold + azért ott figyel Matip és Joe Gomez is
    Előttük sincs nagy gond, de azért én izgulok, hogy igazoljanak Kloppnak még egy Kanté jellegű középpályást Hendersonék mellé. :U

    Öhm, izé, mennyi is most a clean sheet rekord?
    szerk. 2004/05 Cech-Chelsea 24
    A 'pool és Alisson ebben a szezonban 21-ig jutott.
    ---- ----
    Hihetetlen hogy Hazard mennyire kétlábas. Megnéztem egy videó összefoglalót 110 góljáról, és újra ledöbbentett mennyire teljesértékű a balosa. Szerintem igazán ez helyezi sok más szélső támadó fölé.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #122908 üzenetére

    Pellegrini és Florenzi szerintem biztosan maradnak. Előbbi kérte, hogy vegyék ki a záradékot (35M€) a szerződéséből és úgy hosszabbítsák meg azt. Florenzi pedig a lehető legnagyobb megtiszteltetése előtt áll rómaiként, vagyis az övé lesz a karszalag, ezt az örökséget nem fogja veszni hagyni.

    Dzeko és Kolarov mehetnek. Előbbiről leírtam már mindent, köszi azt az egy gólkirályi évet. Kolarovnak van egy makacs lábközépcsont problémája, fogadni mernék rá, hogy nem tud még egy ilyen szezont futni mint a mostani volt, mert jó pár meccsen látszott rajta - hogy is mondjam -, a fáradtság.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #122911 üzenetére

    Talán most, ha áldozatokkal is, de tiszta lappal indulhatunk.
    45M€ bevételt kell elkönyvelnünk a pletykák szerint június végéig, hogy ne ugorjanak ránk megint az FFP-vel. Szaros 45M€, amikor mások, jaj, hagyjuk is... :((( Mondjuk annyi ballaszt van, hogy már abból simán meg lehet oldani (Kölcsönben van kint: Gerson, Defrel, Gonalons, Peres, Sadiq vagy Ponce, de őt kipróbálnám inkább. Akik itt vannak, de minek: Olsen, Marcano, Schick). Ha minden igaz Gonalons, Gerson és Defrel esetében aktiválva lesz a kölcsönző vételi opciója.
    Ez a gyökér Monchi jól elintézett minket, utólag apránként derülnek ki a dolgok, hogy a Sevillánál lehet jobban ment neki de most, hogy kilépett a mocsarából csak a szaros lábnyomokat hagyta maga mögött.
    ten Hag is kiszemelt volt a padra, hivatalos ajánlatot tettünk, erre ránk csapták az ajtót, azzal az indoklással, hogy az előző sportigazgatónk nyáron inkorrekt módon járt el Ziyech ügyében, ami után megromlott a kapcsolat a két klub között. Szóval úgy fest Ajax játékosra sem lesz így sansz, ha csak az új sportigazgató nem simítja el a dolgot. Ha már itt tartunk én Petrachiban (aki amúgy ma érkezett meg Rómába) jobban megbízom, mert olasz és van fogalma a Serie A közegről pályán és pályán kívül is. Plusz talán így könnyebb lehet elhozni pl Belottit...

    Az amúgy jó, hogy a Juve nem jelentette még be a következő edzőt, mert a pletykák szerint még mindig azért van parkolópályán Sarri, mert Pep vagy Poch aláírásában reménykednek. Eközben a Roma azért vár, mert ha a Juventusnál teljesül az álom, akkor nálunk köthet ki Sarri.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz adise #122961 üzenetére

    Jöjjön csak. Egy ilyen játékosra nagy szükségünk van.
    Hosszú távon nem valószínű, hogy rá, de most mindenképp jól jönne a karizmája és hogy ebben a mezben vért izzadt. Persze ettől még a jövőre tekintettel leigazolnám a szóban forgó Florentino Luist is a Benficából.
    Az idei Dzekoval ellentétben ő nem csak száradni viszi ki a mezt a hátán.
    Olyat is olvastam, hogy mi a bosnyákot + 30M€-t ajánlottunk Icardiért.
    Ez sem lenne rossz, bár a bomlasztástól megkímélhetne. Mondjuk hiába nem kell nagyon másnak, és a botránya óta a piaci értéke is folyamatosan csökken, de mi akkor sem fogunk 7 milliós fizetést adni neki, szóval szerintem emiatt ez ugrott.

    Manolasért a Juve kifizetné a nevetséges 36M€-s kivásárlási árat, de a nyaralásából visszatérve tárgyalni akar vele a vezetőség... Csak reménykedni tudok...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #122963 üzenetére

    Szerinted mennyit ér a botrányai után, csöcsivel grátiszban, úgy hogy a nagy vágya a Real le sem szarja, inkább megvették Jovicot, a Chelsea nem igazolhat, a United pedig elutasította az Inter ajánlatát, hogy vonják be a Lukaku üzletbe?
    Hova mehetne ahova kell is, és első számú lehetne? Atleti off, talán még akkor is ha Griezmann elmegy, mert vannak a poszton egy páran. Barca off, Bayern szintén... Milannak így is el kell adnia valakit a mérlegük miatt, és ott van Piatek a poszton. Talán Napoli? Az argentin maffiás dumáik után egy rossz szó, vagy gyenge meccs és nagyon kellemetlen lesz neki...
    Newcastle?
    De ne érts félre én sem akarom, hogy itt bomlasszanak a szöszivel, ha véletlen valami nem tetszik vagy kihűlt az ebéd... Pinamonti jó lesz.
    Meglátjuk, de az Inter sem véletlen akar pénzt kapni és nem cserélgetni, nehogy megint csak kölcsön + opció = retúrjegy vagy Rakitic, Modric, Vidal legyen minden igazolás.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #122967 üzenetére

    Na, Pinamontival be is találtam.
    A román srácot megtarthatjátok. :D

    Zaniolóért cserébe a Juventus játékost vagy játékosokat adna, az említett nevek Higuaín, Cuadrado, Perin és Mandzukic.
    Idéznélek: "nyugdíjasszektorért ne jövőbeli reménységeket adjunk már a vetélytársaknak"
    Úgy hírlik a Roma 60M€-ra tartja jelenleg, és nem akarnak játékost bevonni, mert ha eladnák akkor ebből bőven túl is teljesítenék azt amit a mérleg megkövetel. Két ajánlatot már elutasítottak.
    Cengizért 28 milliót ajánlott az Everton, de a BVB-t is érdekli, a Roma elvileg 40 alatt nem adná el.

    Paulo 'Zorro' Fonseca hétfőn érkezik... Nagyon szimpatikus, hogy el akart jönni Rómába, ő intézte, hogy a Sahtar 5 helyett csak 2 millióért engedje el, és hogy könnyítse a Roma dolgát engedett a fizetési igényéből, de biztosítékot kért, hogy kielégítik az igényeit a játékospiacon.
    Én látok benne lehetőséget, valahogy azt érzem hogy jó lesz, de a minimum, hogy újra élvezni fogják a játékosok a focit.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #122987 üzenetére

    Várható volt, hogy tanulnak az esetből, de azért próbálkozni szabad. :D
    Icardi esete így tényleg érdekes lesz, hogy el kell(!) passzolniuk az amúgy is megcsorbult értékével, úgy hogy olyan top csapatokba amilyenekben ő gondolkodik nagy valószínűséggel nem nagyon kell jelenleg. A fizetési igénye sem könnyíti a dolgot és BL-ben akar játszani.
    Tényleg legfeljebb a United lehetne, de ha tényleg elutasították hogy a Lukaku üzlet részét képezze, akkor max nagyon nyomott áron...
    ---- ----
    Özil egy balf@sz. Focizni meg már nem szeret...
    ---- ----
    Napfénysüti: Gratulálok! :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz LyonnaisFan1 #123000 üzenetére

    Nagy 'Alibi' Ádi
    Az olaszoknak egy mondatot tanítanék csak, de az a baj, hogy felesleges mert játékpercek hiányában nem tudnák mondani neki...
    Szóval csak annyit, hogy "Vigyázz forró!"

    Persze, hogy ez leírtam, most fog rácáfolni...

    Ja, amúgy nyerünk.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #123137 üzenetére

    :W Szép... "Csak" egy Hazard jött? Ez hogy eshet neki?
    De szépen összefoglalja milyen irányba tart a foci és a szurkolás.
    A játékosok és szurkolók is olyanok lesznek mint a vándorcigányok.
    5M€ helyett 6M€? Már pörög a dollárjel a szemében mint a mesében.
    Lakást, új verdát mindenhol tud venni, más nem is számít. Kötelék? Mi?
    Az újhullámos szurkoló meg csak azt nézi ki nyer és/vagy hol játszik Neymar, MBappé, CR stb akik képei rákerülnek még az 5 éves gyerek alsógatyájára is...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #123146 üzenetére

    Belengettek egy Manolas - Higuaín 1:1 cserét.
    Kövezzetek meg de én örülnék Higuaínnak, de azért nem Manolas árán...
    Mit szólsz? Ti jól járnátok az biztos. Pedig most olvastam azt is hogy Manolas nem 'A' terv a Juventusnál, valami olyan indoklással, hogy nem elégedettek a karakterével, a Napoli sokallja az 5M€-s fizuigényét, ezért most a Milan is kérdezősködik. Csak tudnám hova amikor arról cikkeznek, hogy el kell adják pl Kessiét mert valami 45M€-t be kell tenni a kasszába június végéig.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #123172 üzenetére

    Na igen.
    Látom megint előkerült, hogy milyen egy ócska gyenge csapat ez az argentin...
    Ez egy vicc.
    Védelem: Tagliafico - Otamendi - Pezzella - Saravia
    Itt egyetlen emberről feltételezhetjük(!), hogy nem üti meg a szintet, és az Saravia, mert csak az argentin bajnoknál játszik. Pezzellát lehet nem nagyon ismeritek, de a Fiorentinában stabil, nagyon jó teljesítményt hoz, nem hiába hozzák szóba rendre a nagyobb olasz csapatokkal. Faziora legalább lehetett azt mondani hogy lassú, de azért annyira ő sem volt/lenne rossz, hogy rá lehessen verni mindent.
    Középpálya: Itt egy ember, Guido Rodríguez említhető, hogy lefele lóg ki.
    De Paulra a középpálya szélén ua. igaz mint amit Pezzellára írtam a védelemben., csak ő Udineseben játszik még(!).
    Maradt elöl, Agüero és Messi.
    A padon Dybala és Lautaro. Icardi meg ugye nem kell, és rajta kívül is lenne olyan aki nem kapott behívót pedig jobb valakinél.

    Kolumbia erősebb? Nem.
    A VB-n a csoportban nem tudtak megverni egy Izlandot, vért izzadtak Nigéria ellen (2-1), akik ellen ha nem jön a 86. percben a gól és leikszelnek akkor ki is esnek. A horvátoktól simán kikaptak. Ezeknél az ellenfeleknél kik azok a klasszisok akik a különbséget jelentették, pl a horvát belső védőpáros Vida és Lovren?
    A legjobb meccsük Franciaország ellen volt, de ott alulmaradtak, csalóka a 4-3, 1. félidő 1-1, 2. félidő 3-1-volt a 93. percig, amikor Agüero lőtt még egyet.

    Az argentin capatban nagyon jó nevek vannak, de ilyen mentalitással, urambátyám rendszerrel csak egy valaki által egy helyre terelt csorda, nem csapat. Messi pedig rendre eltűnik mint szürke szamár a ködben.
    Nem vagyok egy CR fan, de ő 10/9x tényleg vezére a portugáloknak, és ott sem olyan veretes a névsor. Hogy mentális ereje, elszántsága van több vagy csak tekintélye, vagy mindez, azt mindenki döntse el maga.

    RoyBatty: "ezt a kuplerájt is elvezette három döntőig". Az elvezette is túlzás, de amúgy elvárható lenne ha már ebben a kupiban ő a madame.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz forceberg #123189 üzenetére

    Majd ha Pezzellát és De Pault a Roma - Napoli - Inter - Milan négyesből valaki leigazolja akkor jobb játékos lesz?
    Tagliafico nem elég jó név azok után amit Ajax mezben nyújtott csak mert nem PL/LaLiga topcsapatnál van?
    Ha ránézek az ellenfelekre, akkor ott sem látok jobb neveket. (van ilyen, de nem ez az átlag)
    Az argentinok pedig 14'-ben a középszerű Svájcot kínok kínjával gyűrték le a 118. percben.és most sem fogadnék a sikerükre.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #123141 üzenetére

    Hogy ki és mennyire fog Hazardra emlékezni abban nem foglalnék állást.
    Nekem nagyon szimpatikus, csak nem akkora körülötte a hype. Persze kihez képest, hát pl MBappéhoz képest. Londonban azt hiszem emlékezni fognak rá, már csak azért is mert nem hiszem hogy egyhamar lesz még egy ilyen kaliberű játékosuk és nem tudhatjuk hogy mit csinál majd a vérfrissített Realban.
    Pl Salah jobb nála szerinted? Belőle lesz klubikon?

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Platinit őrizetbe vették a 2022-es VB Katarnak ítélése kapcsán, korrupció gyanújával.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ludogorec - Ferencváros

    zöld-fehér sasok játszanak a zöld-fehér sasok ellen

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz gyuromoj #123262 üzenetére

    Szurkolok nekik, hátha úgy alakul, hogy jön a Roma. :D

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák