Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #129128 üzenetére

    Nálam egy olyan kiemelt polcon van Bergkamp, hogy inkább direkt nem reagáltam erre. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #129132 üzenetére

    Na mi? Csak a bő fél órával korábban általam felemlegetett teljesítményére fújt egy kis habot. :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz ZavaBalazs #129179 üzenetére

    Nem értem mi a baj.

    ;]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    ⚽ B.Ú.É.K! ⚽

    Ha minden igaz a romanistáknak pozitív dologgal indul.
    A milliárdos üzletember és producer Dan Friedkin megveszi a klubot, a hírek szerint közel 1 milliárd dolcsiért, amiben benne van az adósságrendezés és 150M€ tőkeemelés is.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Na most hogy húzzák be a vonalat?
    Volt pixel vagy nem?
    szerk. Na úgy tűnik nem és vezet az Arsenal.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #129249 üzenetére

    Nagyon látványos Arteta munkája, itt szigorúan az előző két meccsre gondolok. Szépen fedik le a területeket, stabilabbak a pozíciók, nincs fejetlen csirke effektus, tehát elmondhatta nekik azt az egyszerű dolgot, hogy az akció mindig gyorsabb mint a reakció, tehát nem szabad kiszolgáltatni magukat a védőknek a túl szabad mozgással, főleg hogy feltolva kb egymás nyakát taposták.
    Luiznak nagyobb tere van, amit a bal szél valós wingback-kel (Saka) való lefedése ad, a vkp pedig arra segít ki (Guendouzi/Xhaka) , míg Niles Özilnek ad nagyobb teret a csikicsukival hogy feljebb, majd onnan beljebb lép ha kell és ugyanígy vissza szélre. Torreira is ott van használva ahol jó, ő mélységben szervezhet, de az előrejátékban nagyobb szabadságot kapott.
    Nagyon nem a klasszik 4-2-3-1 ez.
    De azért messze még az az összhang, mint a 13/14-es szezonban Wilshere-ék vs Norwich.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Kiegészítésül még annyit, hogy Özil és Auba védekeznek, ami nagy szó.

    A United védők pedig: :DDD
    A 83M€-s Maguire: :))

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #129254 üzenetére

    Nem, és már nem is lesz. Jött a helyére Pereira.
    Nem is értem, egy Sassuolóba nem férne be, szerintem elsírnák magukat ha Berardit el kéne rá cserélni.

    Viszlát: "középpályánk nincs" Pedig a létszámot figyelmen kívül hagyva és az életképességet alapul véve, több potenciált látok ott, mint a védelemben.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Viszlát #129257 üzenetére

    Mata ;]
    James - McTomi - Pogba
    Mondjuk az egyik vkp McTomi, csatárban Rash, mögötte Pogba, széleken James és Martial.
    Hátul Maguire, Shaw és Lindelöf is vicc ahogy működnek, mintha mindig másnaposak lennének vagy nem tudom.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Rohadt tetű patkány Di Bello merda.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ringman: Igen. Amikor már nem tudod mit kell tennie ahhoz az ellenfélnek, hogy megkapja a második sárgáját, de beleüt kézzel, láthatóan nem véletlenül a labdába és akkor is csak a reklamáló Florenzi kap sárgát.
    A WTF, amikor Diawara és a torinói ütközött, semmi extra, nem volt kint kéz, labdát nem birtokolta egyik sem, test test ellen, majd utóbbi elborul és akasztja Diawarát a lábával, erre visszafújja Diawara ellen.
    Utálom Egrit, de még ő is mondta, hogy a torinói kontra előtt egyértelmű szabálytalanságot engedett tovább.
    Nagy hibája nem volt, csak rengeteg kicsi, a szomorú hogy ezek erős kétharmada minket sújtott.
    Persze ez nem menti fel a Rómát, mert így nem lehet nyerni, hogy ha még 90 percig játaszanak sem lesz gól.
    30! lövésből, amiből 7 talált kaput, nem sikerült gólt szerezni.
    Ha valaki vissznézi a teljes meccset láthatja, hogy a Torino 10 percet focizott, sokszor percekig nyomozták a labdát míg a Roma sorra alakította ki a helyzeteket, egyszerűen le voltak focizva, aztán egy Belotti villanás, Pau Lopez kapufára tolta, utána megint a Roma focizott, aztán Belotti villanás, gól, aztán a Roma labdázik, egyszer elindultak Smalling fordulásból beleütött kézzel és rá másfél perccel kiment vidózni a faszkalap, tizi, gól, aztán megint a Roma focizott.
    Hihetetlen volt, komolyan.

    A lazio év végén mögöttünk lesz, tudják ők is, hogy ők a főváros kiscsapata. Zavaró, hogy előttünk vannak jelenleg, de sokszor volt így ekkortájt.

    venember83: Örülök, hogy elmondtad, így azt mondják nem válik valóra. :D

    vond: Fentebb leírtam, szerintem ne nézd vissza. Nekem egy ilyen nem csak a vasárnap estémet rontja el, hanem feldereng egész héten.
    Az akarás megvolt, de nagy akarásnak nyögés a vége. Amikor kapuval szemben nem találunk sarkos (Pelle) és egy labdányival kijjebb megy már köze nincs hozzá Sirigunak, amikor ugyanő 5 méterrel fölé lövi 18ról, amikor Dzeko gólhelyzetben elesik, Miki 12 méterről a támasztóval találja el, Kalinic 6ról bokával... :((( A vége úgy 0:2, hogy a Torino játékosok kb folyamat úton voltak, futottak a labda és a labdás után, és olyan volt a meccs képe, hogy az első gól után sem lett volna ok komolyabb izgalomra benne volt a fordítás is bőven. Áhh...

    Ja, lehet most igazolni bárkit, kell is erősítés, de Belotti KELL! a nyáron. Plusz a BVB-től elvágyódó és Haland érkezésével a kezdőből végérvényesen kiszoruló Paco Alcácer is kell.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Napfénysüti #129358 üzenetére

    :Y Csodálom, hogy nem csapta meg senki.
    Van egy köpcös madár, akivel eddig kétszer találkoztam, na ő úgy kezdi a meccset, hogy "Itt én döntök, ha duma van sem vonok vissza semmit. A segítőimhez nem szólhatnak mert sárgával jutalmazom, beszólni egyszer lehet, a másodiknál mehet lefelé, a csapatkapitánynak is csak plusz egy megjegyzést engedek. Tévedhetek, ember vagyok, ez maguknak is megengedett, ha nem tetszik valami lehet magasabb szinten játszani, jobb helyre menni, ott talán jobb lesz a vezetés."
    Itt meg mertem jegyezni, hogy akkor nagyon messzire kell menni ha maguknak a sasszemű Kassai szintlépésnek tekinthető.
    Erre megkaptam, hogy kár, hogy nem fújt még a sípba, mert gazdagabb lehetnék egy sárgával.
    Na elkezdődik a meccs, alig 10 perc telt el, ígéretes helyzetben kilép a balszél a passzomból, befújja a lest, ami necces lehetett mert kb keresztet vetett az ellnfél védője és edzője. Az így kútba esett támadást egy "bammeggal" értékelte a csapattársam. Villant a sárga.
    Mondtuk ne mondjon semmit, ez hülye, te meg hirtelenharagú, ki fog állítani. Tovább. 20-22 perc telhetett el, ellenünk fújt egy véleményes kontaktot, mire a már említett csapattársam megkérdezte, hogy ez miért volt szabálytalan. Mire a válasz: "mert így láttam".... és jött a második sárga. Apróság, hogy rajta volt a csk szalag.
    ---- ----
    A Roma - Torino meccshez még annyit, hogy szabálytalanságok száma 11 - 23. Sárga lapok száma 5 (+1 Fonseca) vs. 2. Gondolom ilyen kis finomak a torinóiak, még a vissza és lerántás is olyan művészi ihletésű... :U
    ---- ----
    (#129360) venember83: Nézd meg újra azt a képet és ott a válasz. Passione. Ezt nagyon nehéz egyik napról a másikra lezártnak tekinteni és új értelmet találni. Kellett még ez a kis idő egy újabb sérülés, hogy elengedje az álmot, és hogy megfogalmazza magában azt, hogy mit szeretne még ezután, amit most el is mondott, hogy hiányzik Róma, a család, és egyszer edző szeretne lenni.
    Ha minden igaz Friedkin a Primavera csapathoz csábítja, az az öreg Alberto De Rossi mellé pallérozódni.
    ps. Azért egy gólt így is fejelt rögtön a bemutatkozómeccsén, a Bombonerában, tehát egy élménnyel mindenképp gazdagabb lett.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Napfénysüti #129374 üzenetére

    Talán így a legjobb. Főleg, hogy az a "megdobálós" piros, ha úgy írta be akár 5 meccs is lehetett volna ahogy ismerem őket.

    "Természetesen azt is kérvényeztük hogy többet nekünk ne vezessen ez a spori." :D Tisztelt szövetség, lehetőség szerint a fent említett spori a meccseink helyett áramot vezessen. :DDD
    ---- ----
    Az Inter tárgyal... Ashley Young a kiszemelt.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz vond #129383 üzenetére

    Arra már kevesebb esélyt látok, míg Smalling november végén lett 30, Young már nem young, mire az Inter elkezdi a következő szezont 35 lesz.

    Amúgy valószínűleg túl sokat nem kap érte a MU, mert júniusban lejár a szerzőrdése. A több, mint 7M eurós fizetéséből nem tudom mennyit enged majd.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #129390 üzenetére

    Gianluca Di Marzio is lehozta, ami alapján a sempreinter és a sky is.
    Persze Angliából a bbc is.
    Azt mondja a játékossal már deal done, másfél éves szerződésre bólintana rá, és hiába tudnák nyáron ingyen elhozni, az Inter kész felajánlani némi pénzt a Unitednek.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Viszlát #129395 üzenetére

    Egy elég bennfentes és kiterjedt hálózattal rendelkező "transzferguru", a sky italia kötelékébe tartozik, és amit pl a saját twitterén vagy weboldalán lehozott az eddig kb 99%-ban úgy is volt.
    Ezért amit ír azt nagyjából tényként szokták közölni.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Lingard, akiről írtam, hogy a Sassuolo sírna ha Berardit rá kéne cserélni, na, a Milan érdeklődését azért felkeltette, és Raiola szorgos kacsóinak köszönhetően már akár januárban költözhet.

    Örülök kedves United fanok - kiemelve Vond -, hogy ilyen hírekkel tudok szolgálni. :D

    venember83: Hurrá! 🙏 A merda látom sokáig eláll. ;]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Viszlát #129425 üzenetére

    Az a baj, hogy azt nem lehet komolyan venni, mert csak ilyen Sun félék hozták le, hogy "terrible own goal, fans are angry, player is confused and wants to leave, Santos keen on..." szóval a bulvár bullshit.
    Már sok lenne a jóból, nem? :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz LyonnaisFan1 #129427 üzenetére

    Sok hülyeséget csinált, de hogy ezért Gulagra küldjék az mégis túlzás.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #129517 üzenetére

    Rohadt holland patkány. Palika szépen beterpesztett azt hitte a zuhanyban van.

    Szerk. ...és finoman.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Sandro kézzel ütött bele, könyörgöm.
    Ezért fújtak ellenünk tizit a torinónak.
    Na azért.

    Ezt mákold ki bohóc.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #129556 üzenetére

    + Diawara porctörés, de az is belépő miatt volt, konkrétan beszorították a lábát, ő meg fordult és a súly ment tovább...
    ...szóval azért kicsit sem mellékes, hogy hogyan, milyen körülmények közt történik, lásd alább.
    Az egyik edzőpályánk sz@r volt, ezt Fonseca stábja mondta ki először, nem is használták, felújították elvileg.
    Perotti amúgy full jogosan feltette a kérdést, hogy miért engedtek egymás után két nap is meccset az Olimpicoban, ami amúgy sem a legsimább és legjobb minőségű, de most még rosszabb volt.

    2006.02.19. Totti bokatörés --> VB legtöbb gólpassz + ⚽ --> VB✔
    2020.01.12. Zaniolo ACL + Meniscus -->
    Daje Nico! ♥

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #129564 üzenetére

    Egs, nagyot mondtál...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Fel van adva a lecke...
    Hármat csak Totti góljai közül nem tudnék kiválasztani.
    Nem fog menni, 5 is kevés... Rangsorolni is nehezen tudom, így inkább csak felsorolom, kezdjetek vele amit tudtok. :D

    Na jó, akkor kezdjük.
    - Totti vs. Samp
    "Gyengébbik" lábbal ezt így... Írhattam volna az Inter elleni emelős gólját, - szegény Zani az első felét kb lemásolta vasárnap -, de az jobbal volt és több is volt hasonló, mivel a védjegye volt kb mint a sarkazás, vagy a szabadrúgása a Milan ellen kb 30ról jobb külsővel ami azután kanyarodik kifele miután megkerülte a sorfalat.
    Ha már itt tartunk most is rúgott egyet.

    - A gól ami előtt majd' kiesett a szívem, és napokig felriadtam, mert azt álmodtam hogy nekifut, de nem láttam a végét, de felébredve mindig elöntött a nyugalom, mert akkor ott volt előttem a kép, és hogy utána nem sokkal Olaszország világbajnok.

    - Zlatan. A helyzetfelismerés, a kivitelezés. Kész, ennyi.

    - A Bergkamp gól, amiért az ilyen labdaátvétel rengeteget gyakoroltam a betonpályán.

    - Zaniolo gólja, pofátlanul fiatalon, szabályos keretek között szinte megállíthatatlanul, szemtelenül higgadtan, amivel le is tette a névjegyét a kedvenc csapatomban, és reményt adott, hogy van még miért romanistának lenni, ha van nekünk egy ilyen játékosunk, akit remélem magunkhoz láncolhatunk.

    De olyan gólok maradtak ki hogy én szégyellem magam, de komolyan. Az újabbak közül Florenzi szerencsés gólja a Barca ellen, amit azért el kellett vállalni, hogy összejöhessen valljuk be, Ninja gólja a belgáknál vagy a Genoa elleni, Lamela és Perotti rabonája, az EB-ről Gera ami után megőrültem, régebbről Batigol, Drogba, Zidane, Kaká, Ronaldinho stb stb. Esküszöm top 10 is nehéz, de inkább azt kellett volna, annyihoz kötődöm valamiért.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #129621 üzenetére

    Ahogy Vond írta, ott van két olyan név, akinek aztán nem sok köze van Rómához, plusz alatta is a felsorolásban.
    A "top háromban" ha úgy nézed egy AS Roma gól van, a második csak DDR miatt kötődik, a harmadik sehogy.

    Amúgy Politano ⇄ Spinazzola, azt beszélik csak kölcsön 1:1, vételi opció is lehet benne, de még nem tudni bővebbet.
    Viszont mi elhoznánk így Leo helyére azaz Kolarov cseréjének Borna Barisicot a Rangersből.

    Friedkin még a Derby della Capitale előtt le akarja zárni a vételi folyamatot, miközben az AXA is AS Roma szponzor lesz, és lehet az edzőközpont névadója is egyben.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #129627 üzenetére

    Nyugtass meg, hogy beírod a kedvenceid közé.
    A Nagatomo összes mellé ez is befér.
    :DDD
    "milánó koronázatlan kopasz királya" Azt hittem Spalletti... :(

    Ringman: 1:1 csere, mindkét fél 28M€-t írhat be, így mindkét csapat tőkenyereséget könyvelhet - csak okosba' -. A Roma azzal is jól jár, hogy Politano br. 1.5M€-val kevesebbet fog keresni, mint Leo (nettó 3M€ helyett 2M€) Holnap orvosi.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ahhoz mennyire kell lelkinyomorék ostoba reteknek lenni, hogy a lelátóról gyalázzák Zaniékat kiemelve az anyukáját?
    ...és, hogy egy orvos a twitterén nyíltan gúnyolja Zaniolót a sérülése után, hogy reméli hamar visszatér, hogy élvezze a csapata 12. nyretelen évét vagy egy újabb 7-1-et.
    ..meg, hogy miért sírt és miért kellett hordágy, miért nem viselkedett férfiasan, mint Demiral... :U
    Ja, csak a lazio keménymag erőlködik mert otthon veri őket az asszony, és nem tudják leküzdeni a kisebbségi komplexust, hogy a fővárosban csak megtűrt vendégek. :DDD

    venember83: Az a baj, hogy így is van benne egy kicsi... A feleségét nem illik felemlegetni szerintem, de neki a gyerekkora sem volt épp lélekemelő.
    Ettől függetlenül, szerintem van pár focista aki így gondolkodik a Juventusról, valljuk be rengetegen utálják az öreglányt Olaszországban, csak ő nyíltabban vállalja. Szerintem őszintébb az ő karrierje, viselkedése és élete, mint sok más híres sportolóé, és ezzel nem azt akarom mondani, hogy jobb is. Azt meg tudod, hogy én mit gondolok a bajnoki címről és arról, hogy hova kerüljön...

    MÁS: Juve in FFP danger? Megoldják, már megvan a recept...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz vond #129650 üzenetére

    Én írtam korábban, hogy a bíráskodás miatt már nem nézem, de most valamiért, úgy az esélytelenek nyugalmával leültem elé, mondom a végén úgyis 1-2 góllal lecsúszunk.
    25. perc táján -5, na itt azt mondtam, ha ebből nem faragunk félidőig, akkor elkapcsolok.
    Aztán ugye közel kerültünk az egyenlítéshez, de üres kapura elkapkodták, mondom két kapaszkodót nem szokott dobni a sors.
    De nem kapaszkodót dobott, hanem pl 44%-os védési hatékonyságú Mikler Rolit, és hogy megtalálták a fogást az ellenfél védekezésén.
    Itt megbolondultam... :D ...és amikor kapust cseréltünk és megfogta a hetest, na azzzzz.... :C
    Óriási, le a kalappal, :R külön a bíró előtt is, mert nem akart belenyúlni.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #129660 üzenetére

    Én örülnék Politanonak, egyrészt saját nevelés, másrészről akinek ilyen tetoválásai vannak az feltételezhetően kötődik is Rómához.

    Most szórakoznak, hogy Leo orvosija nem volt meggyőző, de igazából kb biztos csak a nagyokos Marotta kavar, mert nem akar 1:1 cserét, hanem inkább kölcsön + opciót.
    Korrekt.
    Ja, de amúgy neeeemm, biztos nem egy apróságról van szó, tök jogos, tuti.
    #szemesemálljól

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #129668 üzenetére

    Ennyi. :DDD
    ---- ----
    Közben megint helyzetek tucatját alakítjuk ki, de gólunk még nincs. :DDD :(((

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #129674 üzenetére

    Már megvolt, látom írta is Peterhappy, de azért köszi. :)
    Még mindig formában van.
    A vicc, hogy simán inkább feltenném a pályára mint Kalinicot, a palinak olyan alibi lövései vannak, hogy "te jó ég csak találjak kaput belsővel". :D :O

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #129678 üzenetére

    Tolja...

    ...már tovább innen a biciklit, ha kérhetem, és igazoljunk egy csatárt, egy olyan 30 alatti góllövő típusút még most télen.
    De komolyan, lassan Dzeko is csak önmaga cseréjének lesz jó, akkor Kalinic minek?
    Az utóbbi pár napban emlegetett Scamacca egy szimpatikus választás lenne, egy igazi egoista kis suttyó, de úgy jó csatártípus értelemben, és a lényeg, hogy tehetséges, labdaügyes, magas, jó fizikumú de mégis fürge és római születésű, és már ifiben átvettük a laziótól tehát mondhatjuk hogy saját nevelés és még csak 21. Én már hoznám is.
    Nyáron meg Belottit. :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    A Róma bíróságra viszi az ügyet, a szerződéskötést megelőző kötelezettségvállalások és szóbeli megállapodások megszegése miatt, mivel az Inter utólag kétszer is módosított volna a korábban megfogalmazott feltételeken.
    Úgy indult hogy 1:1 csere, majd csere nyárig és vételi kötelezettség, aztán azt akarták, hogy csak opciós vételi jog legyen ha a játékos 15 alkalommal pályára lép és ezalatt legalább 45 percet játszik.
    A Roma itt kiszállt.

    Érdekesség, hogy Young esetében nem volt szükség az alapon felül további kondíció vizsgálatra, ő fiatal jó kondiban lévő játékos és az utóbbi időben amikor nem kellett sokat erőltetnie magát a pályán nem is volt sérült, viszont még nem áll készen a bevetésre, valószínű az utazás és az állapotfelmérés fáradalmai miatt - természetesen -.

    #Marotta&Ausiliopezzodimerda

    Btw, kidőlt Perotti kisebb izomprobléma miatt, így végképp biztossá vált egy szélső támadó igazolása, tovább próbálkozunk Shaqiriért és Januzaj is képben.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #129710 üzenetére

    23...
    De a szurkolói nem őt éltetik, inkább nem hazudtolják meg mivoltukat, és mentális képességeikhez méltó módon azt skandálják, hogy "Zaniolo ugrálj velünk".
    💩merdanord💩
    Ezeket a pályán és azon kívül is ütni kell.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Enzolord #129722 üzenetére

    El Shaarawy (26 évesen), egy mindent egybe vetve 15 gól/ 8 gólpasszos szezon után, hogy mást ne mondjak... :(((
    Nálunk bónuszokkal 4M€-t kapott volna/év, ott 40M€-t kap 3 évre.
    Hát jah, ahogy Tibi aláírása mondja, ez ennyi...
    Persze valamilyen szinten érthető, egy komolyabb sérülés és ki tudja mi lesz, így viszont még akár vissza is jöhet 29 évesen annyi pénzzel amit egy tehetősebb csapatnál is jó ha dupla ennyi, azaz 6 év alatt megkeres.
    Fck modern foci, itt csoda ha +1 millióra valaki nem ugrik, nemhogy többre, pedig nem hiszem hogy sokat javít az életminőségen pl 4 helyett 5.
    Remélem van még 1-2 olyan szentimentális játékos, aki nem tojik oda ahonnan enni kapott és istenítik.
    ---- ----
    Chelsea meccshez...
    Tegnap néztem a Digis élő PL magazint. Pont arról beszélt a Dodi, hogy kit érdekel ha egy csapat végig birtokolja a labdát és 20-at lő, ha a végén kikap, mert egy kiegyenlített stat is festhet hamis képet a meccsről, látatlanban. Meg, hogy a 'castle nulla focit játszik, xg alapján tökutolsónak kéne lenniük, és most a Chelsea ellen nem sok babér fog teremni nekik.
    Minden korrektül bejött ebből, csak az utolsó mondat nem.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #129756 üzenetére

    Passzhoz nyúlt előre hosszan és miután eltalálta a labdát azután ment tovább a lába, egyensúlyát vesztve.
    Ha Auba esetével hasonlítjuk ott az szerelési kísérlet volt, itt pedig a labda megjátszása után történ ugyanabból a mozdulatból.
    Ilyenkor általában csak sárga, de El Sha pl azt hiszem két éve kapott pirosat ennél kevésbé látványosért, tehát el kéne dönteni, hogy minden piros-e ami közvetlen sérülésveszélyes megmozdulás, vagy ha a labda szabályos megjátszából adódó mozdulatból történik akkor az enyhítő körülmény maradjon-e.
    Nehéz eset mert, ha minden ilyen piros, akkor az imént látott Candreva berepülős magas láb is az.
    Érdekesség, hogy amikor talppal tartanak rá a lövésre lendülő lábra az is csak sárga, sőt néha csak sima szabad, pedig a cipő felső részében nincs merevítés, és a lábközépcsontok nagyon sérülékenyek, ha az ín vezető porchüvelye sérül az hosszú és fájdalmas felépülést eredményez, sőt van hogy pótolni kell. Nem ilyen látványos, de óriási kockázat, konkrétan megszűnhet a lábfej le fel mozgatása.
    szerk. Volt egy ínhüvely sérülésem a bokámnál, ami miatt nem tudtam pl leguggolni sem, és a nagylábujjamat kb 50%ig mozgattam csak, ezt rendszeresen nyújtani kellett nem szabad pihenni hagyni, és hosszú a regenerálódás, és ekkor hívta fel erre a figyelmem egy bizonyos Dr. Pánics Gergely, aki a válogatott és a Fradi orvosa is, plusz egy ortopédus-traumatológus, aki magánrendelésein csak sportolókkal foglalkozik, egy sport magánrendelőben.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #129759 üzenetére

    Ez nem tizi. Sehol.
    Nem szabad hogy az legyen, nem mozdult a keze a labda felé, és nem is volt megemelve, ha ez tizi akkor majd az evolúció kitermel kéz nélküli focistákat. :DDD
    Mondjuk az vicces, hogy a bíró egyből fújta, és var kellett hozzá, hhogy visszavonja, ennél nagyobb balek csak a Smalling arcára tizit adó madár, de ott nem volt var sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #129778 üzenetére

    Hogy őszinte legyek, én ugyan bírom a latinos temperamentumot, főleg mivel éles szituációban én sem tudok bizonyos gesztusokon uralkodni, de igazán csak az Azzurri élén viseltem el a palit.
    A kifogásaitól, a rossz ilyen "Nem keresek kifogást, DE!... ...napba nézett a csatárunk és rossz volt a minestrone" típusú nyilatkozataitól falra mászom. Emellett elismerem persze, hülye aki nem, de a hype is kezd már sok lenni.

    Ja, egyszer szülinapoznék együtt "Marcival". :) Isten éltesse!
    Én győzelmet kaptam a Rómától, szóval nincs elrontva...
    Leo is csak kibírt egy meccset egészen jó teljesítménnyel, így a huzavona után meccshiányosan is megetette párszor a Genoa védőt, őt meg szerencsére talán csak egyszer sikerült.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #129789 üzenetére

    ...és ilyen szinten már "univerzálisnak" kell lenni.
    Lehet tényleg betalált amit múltkor írtam Dybala terpesztése és a zuhany kapcsán. :DDD
    Vagy ez a szocialista szolidaritás jele lenne? ;] :))

    Szerdán 12 ember ellen fog focizni a Róma, Rocchi lesz a bíró, mint a híres hírhedt 3-2-n ahol volt lesgól meg kamutizi ajcsiba. :DDD :(((

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Bravo Spal, köszi puszi!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #129874 üzenetére

    A PL-ben már semmilyen. A Fenerbe volt kölcsönadva és jelenleg sérült... :D
    Így viszont abszolút létszám felettivé vált Politano, aki a hírek szerint kérte az Intert, hogy engedjék Rómába és két más ajánlatot is elutasított.
    A mi ajánlatunk kölcsön + 2021 nyarán vétel 20M€-ért.
    Az Inter jó helyzetben van, szórakozott Leóval, - aki utána jó teljesítményt nyújtva simán lenyomott 90 percet -, de legalább lett egy Young-uk. Most lett egy sérült Mosesük, Matteo pedig csak Rómát akarja, ha nem találnak megoldást lesz egy kedvetlen spílerük akit a padon fizetnek, meg egy sérült. Vannak képek hogy milyen volt a meghiúsult transzfer során a két játékos arca Milánóban és Rómában, hát, Leo örült hogy visszajött, Matteo elég rossz passzban távozott.

    Ne kéresd magad csillagszemű! :DDD

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    A fszért nem lehetett az első félidőben is így játszani?
    Amúgy a 3. gól előtt amiből szöglet lett annál a beemelt labdánál nem volt les?

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #129919 üzenetére

    :))
    hukk hukk bwloahhh

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #129932 üzenetére

    Ja, ez a tegnapi egy bánat volt, olyan ideges voltam, hogy ma borzasztó fejfájásra ébredtem.
    Kalinic.... :DDD 3 méterről nem illik ha fekszik a kapus. :DDD :O A mesterlövész, ha megkérik hogy legalább a fejét verje be akkor is melléfejel.
    Eljött a nap amikor kéne vissza Schick. :))
    Kluivert hurka, még mindig érzem benne, hogy apu neve miatt ő már sztár.
    Tehetséges, de így a világ pélóján soha nem fogja kiadni neki ez a karrier.
    Cristante... gyáááhhááá, ez a pali, hát már a tekintete elárulja, csak nézd meg. Ha még kapkodna és azért húz rosszat, de nem, körülményes és jól megfontoltan qr el mindent. :DDD Amikor nyolc hektáron egy tehénlepény van, de megtalálja!
    Florenzit mint jobb bekk el kell felejteni! Bolondok! Hát ide nem új szélsőt kell igazolni Zani sérülése miatt! Hahó! Ale mehet fel! Szélső védőt kell igazolni, he! Capisci?
    Na meg csatárt, egy olyan stabil, termékeny félét, olyan kb 20 gólosat, erőteljeset de mégis legyen atletikus.
    Kolarov is egyre gyengébben nyomja hátul.
    Na de lenne egy ötletem, Flo, Kolarov szélső támadó, Fazio csatár! Meg kell próbálni, mert Fazio is erős magas erőset lő.
    Veretout és Diawara a pozitívum, de utóbbinak levált a porc a térdében, így 6 hét out.
    ---- ----
    (#129958) vond : Szerencse, hogy nekem csak a Róma van... MU és Róma... :D :D :((( A gyógyszertár meg üres. :DDD :O
    Laziot megverjük és minden oké! :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #129982 üzenetére

    Már úgysem férne el Modric, Rakitic és Vidal mellé. ;] :DDD :P

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Sonja #130004 üzenetére

    Játékmegszakítás alatt történt...
    ---- ----
    A Barcelona pedig egy újabb La Masia tehetségét nem építi be.
    Carles Perez Rómába költözik, Di Marzio is lehozta már, és ma keretben sem volt ha minden igaz. Kölcsönbe érkezik, de abban nincs konszenzus, hogy vételi opcióval vagy kötelező vétellel jön, és még az ár sem tiszta, a megbízhatóbb források közül is egyik 13, a másik 20M€-ról beszél.
    Nem rossz. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #130023 üzenetére

    23.5M€ lett a vége 2M€-s bónusszal együtt ha minden igaz. Korábban azt írták, hogy a Róma felé először 28 majd 25 volt az elvárás a huzavona után. Korrekt. Remélem nem lesz több transzfer a Róma és az Inter között. Zani után mondjuk amúgy is csak rosszabb üzlet köthető.

    Sajnálom amúgy, de ha belegondolok jobban járunk Carles Perezzel, ráadásul anyagilag is, bőven.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #130056 üzenetére

    Istenem, de kéne ő most nekünk... :(((
    ---- ----
    Látom a viccelődést, hogy az olaszoknak legyen csak 2 BL hely.
    Bagyulajuve szépen meg is válaszolta, de azért hozzátennék még annyit, hogy a francia és a német bajnokságnak ennyi erővel elég 1-1 is. :DDD
    De a besztlíg, na azám, na oda kell 8 hely... :DDD :DD :))Olyan jók, leginkább belemagyarázásban, hogy azért vergődik a MU egy vagonnyi pénzzel, meg az Arsenal, mert pokoli erős a 'castle! :DDD Tavaly kiadta nekik a BL, de ott is leginkább, csak a City meg a 'pool ami érdekes, a Chelsea meg 6-3-mal zárt a leírt olasz Roma ellen. Jaaa, mik vannak, erre is van valami leves, hogy a pénz kevés így a PL csapatoknak már smafu a BL, hát ja, amilyen esélyekkel indultak az elmúlt pár évben még igaz is. :D Ha jobban belegondolunk, oda is elég akkor a 2 BL hely, a többinek csak időpazarlás és sok extra meccs a hátuk közepére és így az öldöklő küzdelemben a többi "top" nem tudja megverni a Brightont meg a Burnleyt. :DDD
    Kell a hely az északiaknak, meg a Fradinak is nem? Esetleg Izraeli jelentkező? :DDD
    Tényleg megérte pénz alapon felfújni anno a PŁ lufit a profi marketingeseknek.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz vond #130081 üzenetére

    :DDD ez mi a fsz volt?

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz forceberg #130083 üzenetére

    Kis téglalapon belül lett volna akkor biztos méltatnák.
    ---- ----
    Még egy kis mák... Miközben felborul a pálya.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák