Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Close enough...

    Az ítélet utáni arrogáns gesztusok vajon jöttek volna akkor is, ha a srácnak bezúzza a halántékát?

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Elég fasza, ritmusos támadást vitt gólig a Hertha idegenben, a Stuttgart ellen. :K

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ez fotóbolt, ugye?! :F :))

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #115799 üzenetére

    Keményen megviselt sajnos az elmúlt több mint egy hetem, ezért nem is voltam aktív, de nagyjából nézegettem miket írtok.

    #115799 venember83: Erre csak annyit, hogy simán aláírnám ha levonnák tőlünk a Genoa ellen szerzett 3 pontot a véleményes ítélet miatt, ha cserébe az összes 100%-ig biztos bírói hibából származó pontveszteségünket jóváírják. Nagyon jól járnánk, úgy is ha a csak véleményeseket meg sem nézik.

    Korábbira: Lehet többet vártál a farkasoktól, de én beérem ennyivel, főleg hogy De Rossi sem volt...
    Le kell vonni a következtetést így félévnél. Nem EDF a hibás, nem szabad ilyen Sousa kaliberű nevekre cserélni, és nem is Strootman és Radja eladása miatt vagyunk itt. Olsen sem hibás, lehet potyázott egyet, ahogy kicsivel előtte Alisson is, de rengeteg pontot hozott már nekünk, nem kell szégyenkeznie a brazil előd előtt.

    Nem is a fiatalokkal van a baj, ők jók, hanem azzal, hogy nincs De Rossinak és Dzekónak helyettese.
    Schick megtört, most láttam először az arcán ennek a jelét. Kölcsön kell adni, ha formába hozzák vissza lehet venni, de mivel az idei Dzeko is csak 1db csatár és nem is mindig ép és jó, kell egy azonnal bevethető pótlás, aki esetleg szélsőként vagy két csatáros játéknál sem jön zavarba.

    N'Zonzi nagyon hasznos tud lenni, de meccsen belül is hullámzó. Ő annyira "lusta" játékos, mint amennyire Pastore látványfocista. Azt hitte az ember hogy ilyen palik rendezgetik a fiatalokat, de pl Cengiz és a kis Kluivert elmondása alapján ezt De Rossi teszi meg. Ezért kell egy De Rossi alternatíva, aki 90 percet koncentrálva lemelózza a meccset és már rutinosnak is nevezhető. Itt meg lehet említeni Cristantét, aki egyre jobb, de még nincs kész. Ellenben ha lenne még 3 Zaniolonk, nagyon jól állnánk.

    Hátul Fazio egyre lassabb, sokszor már inkább Jesust játszatnám. Manolas mellé is kell tehát valaki, aki nem árt ha egyfajta mindenesként szélen is bevethető lenne, mert Kola sem sebezhetetlen.
    Plusz persze gyógyuljanak fel a sérültek.
    ---- ----
    Ahogy látom kiderült a Ninja elküldés háttere. Bejött amire gondoltam, hogy neki az AS Roma után mindegy lesz, már csak azért is azt csinál amit akar, mert már a szíve sem köti, bárhogy is magyarázzák a facebookon interesek, hogy simán ugyanúgy érez ott is.
    Sajnálom őt mint sportolót, de mi nagyon jól jártunk az üzlettel. Santon sem olyan rossz, mint mondták, bár most Mandzukic ellen lehetett volna keményebb, de még kaptunk pénzt és egy Zaniolót is, és innentől nem is kell részleteznem... Az Inter pedig megkapta cserébe egy kiváló középpályás karrierjének lezárását.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #115813 üzenetére

    Mi szívesen látjuk, ha igazán szeretne visszatérni szeretett klubjába, talán vissza is venne kicsit...

    Rendesen terjed a hanganyag is.
    Azt mondják tényleg ő, mert a hangján kívül az akcentus is stimmel, én is meghallgattam, bár akcentust nehezen tudok felismerni magyarként, a hang viszont kétség kívül nagyon hasonlít.

    Remélem Marotta addig fegyelmezi míg apróért tényleg visszajön és itt legalább szívből játszik bármennyire is rottyra van téve a szervezete.

    Ez persze csak egy kis álmodozás, de ha megvalósulna akkor az évtized üzlete lenne római szemszögből. :D
    De azért gyermetegen mégis azt szeretném, hogy a visszatérés érdekében vegyen vissza és vegyük vissza...
    Végül is Bonucci is visszatérhetett, pedig ott is volt összezördülés és aztán még gólt is ünnepelt a juve ellen.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #115824 üzenetére

    Nekünk kéne, mert itt szívvel játszott.
    Ennyi...

    Emberi dolog ez. Sokan vannak úgy, hogy hiába hoznak rossz döntést az életükben, konokul kiállnak mellette és csak akkor veszik észre magukat amikor már a folyamat kicsit is hatott és valami rosszabbá vált.
    Akkor van válaszút. Vagy feladja és sz@rik mindenbe ha már így alakult (sportolói imázs és karrier vége, Kína, stb süllyesztő), vagy megpróbál változtatni, mert sokszor apróságok is javítanak a helyzeten (szorít a nadrágszíjon, még 1-2 jó év, jól érzi magát, esetleg olyan helyre megy, ahol jól érzi magát, és nem süllyesztő hanem büszke visszavonulás).

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #115827 üzenetére

    Közben megszólalt a felesége, mivel ő kezeli a közösségi oldalaikat és az inter szurkolók betalálták az egész családot és már fenyegetésig fajult a dolog.
    Érdekes, hogy nem cáfolt, csak kikérte magának, hogy a gyerekeket a szájára vegye a publikum.
    Ezek után azon is elgondolkodnék, hogy biztos mindig sérült volt-e Radja amikor nem játszott, vagy Marotta előtt még úgy intézték a fegyelmezést...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Zaniolo mit műveltél?! :Y :C :R
    Ez a srác a Roma és a válogatott jövője lehet!
    Megfutotta, felnéz, nem jön senki, visszaveszi, egy csel, védő elmegy kapus fekszik és a finomság bokából...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #115841 üzenetére

    twitter és [FB] video

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Elkezdtem nézni a Crystal - Chelsea meccset a második félidőtől, és ismét rájöttem, hogy mennyire szimpatikus játékos és sportember Hazard.
    Nem dobálja magát, nem önző, nincsenek sztár allűrök, de alázattal melózik, lát a pályán, passzol és húzza a csapatát.

    Ha a Roma vehetne két játékost sok-sok pénzért a támadószekcióba, és én dönteném el, hogy kik jönnek, akkor Hazard és Kane lenne a két név.

    Thorgan Hazard nevét már emlegették a Roma igazolási pletykáinál, na hát a realitás közelében maradva neki is nagyon örülnék. Hasonlít a nagy tesóra tehetségben és attitűdben is.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #115973 üzenetére

    Nem irónia.

    Hasonlítsd össze Neymarral, ő a főkolompos, de lehetne sorolni a neveket.
    Odapakolnak neki is, de csomó eset van amikor megbotlik és eshetne, mégis viszi tovább...
    Néztem hogy ő a legsikeresebb cselező a stat alapján, vagyis nem ő csinálja a legtöbbet, de azt hiszem talán csak ketten előzik meg mennyiségben, viszont amennyit csinál abból több a sikeres mint bárki másnál.

    Játékban pedig nem az ugrabugra után oldalpassz jellemző rá, hanem a szervezés, finom passzok bokából esetleg sarokkal, nem pedig belelövi/cselezi az előtte álló két védőbe. Persze mindamellett, hogy a zsigereiben van a dinamizmus, hogy elküldjön valakit gyufáért és eltegye valamelyik sarokba. Valahogy a cselei inkább a játéknak szólnak, nem a látványnak.

    Sztár allűröket nem látok rajta, nem teszi az agyát, nem hisztizik, nem grimaszol a kamerának, nem teátrális...
    Önbizalom persze fullon van, anélkül nem is lenne az aki és a cselezések, megindulások sem lennének olyan hatásosak ha nem lenne ego.

    Kane-ről pedig múltkor írtam miért ennyire szimpi. Egyszerűen alázatos és az a régi vágású csatár, bárhogy meg tudja oldani és nem fél bepiszkolni a mezt. Az sugárzik belőle, hogy leteheted egy angol falu felázott pályájára és ott is dagonyázni fog a gólért.

    szerk. 1.) Hazard 6.4 dribbles per 90 min. 75% success rate, 2.) Neymar 7.3 62%, 3.) Messi 5.5 62%

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #115976 üzenetére

    :Y :N
    Nem. Müller nem szimpi. Müller arrogáns, ahogy az egyértelműt is reklamálja, azzal a szokásos fejjel.
    A Bayern szimbóluma, az egyedi focista, a raumdeuter, a megtestesült német sztereotípia, aminek van is alapja...
    Vannak vicces dolgai, biztos jó ember, de a gesztusaitól a falra mászok.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #115982 üzenetére

    Átlag minden 3. meccsét nézem, a többit extended highlights-ban nézem vissza.
    A 'poollal is így vagyok pl.

    Nem az a baj, ha elesik mert szabálytalankodnak ellene, hanem az lenne baj ha megérzi a védő szelét vagy súrolja egymást a két láb már össze is roskad. Na, szerintem ez nem jellemző rá...

    Lehet azért jött le így neked, mert őt aprítják legjobban.
    Fouled per game:
    (18/19) Hazard 3.3, Salah 1, Sterling 1.5, Firmino 0.2
    (17/18) EH 2.4, MS 0.8, RS 1.8, RF 0.5

    KisTücsök: Na ez a másik, ezt én is akartam írni, hogy nincs igazi játszótárs.

    ZavaBalazs: Pont jóval kezd... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #116062 üzenetére

    Egyetértek.
    Még a Digis stúdió rendben van, sőt még szórakoztató is tud lenni.
    Salec mondjuk néha idegesítő, szerintem CR rejszposztere is van.
    A kommentátorok, műsorvezetők és szakértők néhol hiányos ismeretein pedig már megtanultam átlépni, mondván, nem lehet mindenki minden csapatnak szurkolója, hogy minden hírmorzsa aktuális legyen a közvetítésben.

    A gusztustalan a média, mint személyiségformáló erő. Sőt, formál az mindent is, sajnos...
    Egyre felszínesebb ez a szurkolás dolog. Vagyis előjön a két véglet, a néző és nézni akaró és a látó és tudni akaró focikedvelő. Előbbi csak nézi, szájába adják hogy ki a jó, csak a top-top érdekli és nem akar semmi mögé látni, míg utóbbi kötődik az a kedvencéhez valami érzelmi szálon is (utazás miatt, ember miatt, történelem, stb stb.) és nem csak az érdekli, hogy havernak lehessen vagizni hogy na hol játszik xy legjobb és ki a BL esélyes és ki tömte ki legjobban valamelyik kiesőjelöltet örömfocival. Ez a szurkoló a napjainkban már elérhető információtengerben megpróbál kutatni, elemezni minél többet megtudni a fociról, taktikáról, játékelemekről és játékosokról. Próbál közelebb kerülni ahhoz a nézőponthoz ahonnan a klubok közelítik meg a focit pl a big data alapján, vagy hogy milyen labda nélküli mozgásokkal fejleszthető még magasabb szintre még a mai csúcsfutball is.

    Sajnos utóbbiból van kevesebb, sokkal kevesebb. Vitázni csak arra alkalmas emberrel érdemes, mert előre csak akkor mozdul bármi. Én már olyat is kaptam, hogy ne írjak már különböző középpályás játékstílusokról, meg xg-ről és hasonlókról nem kell bonyolítani nem amerikai foci ez. Itt igaza is volt, aki ilyen, annak nem is szabad ilyet írni mert ők sokkal jobban tudják, mert az a jó kapus akinek sok a clean sheet-je és az a jó támadó aki sokat cselez és sok gólt szerez (((na nem a cselek után, inkább a középpályásoknak köszönhetően, és persze az sem baj ha csak gyengébb ellenfelek ellen villog))).

    A gyerekeknél pedig még nem is olyan régen megvolt annyi, hogy ha megkérdeztél párat egy téren, akkor nem 4 játékos volt repertoár. Most ha megkérdezel 10, a sekélyes focikultúránkban cseperedő gyereket, hogy ki a kedvenc akkor Ronaldo, Neymar, Messi és MBappé lesz a válasz. Miért? Mert ő a legjobb.
    Persze fejlettebb helyeken még talán jobb a helyzet, Olaszországban pl, ahol generációkon át öröklődik a klubszimpátia, nem fog másért rajongani, elismeri ha jobb, de akkor sem ő lesz a bálvány. Magyarországon is van többgenerációs fradista, újpesti stb családból jött kölyök, de a kedvenc nem Gera Zoli, Böde, Kabát vagy Király Gabi lesz az esetek 99.99%-ában.
    Mintha az emberek már egyre kevésbé akarnák meglátni a szenvedélyt, a romantikát, egy szürke, legkevésbé sem látványos játékú középpályás kőkemény kiváló munkáját, és csak az eredmény, a címlapok és a hype számítana. Ezért óriási jelentőséggel bír a kisebb csapatok (akár az AS Roma) minél aktívabb részvétele a közösségi médiában, humorral, hírekkel mindennel, (lásd AS Roma English twitter), mert meg kell szólítani a fiatalokat, mert a szurkolói követői bázis esetében csak a növekedés elfogadható.
    ---- ----
    A kapus arcai (statgalamb cikk)
    Arról is ír, - ha erre nem jönne rá valaki magától - hogy mennyire semmitmondó az x clean sheet ami alapján sajnos még mindig kategorizálnak kapusokat. Az optát mondjuk megbízhatónak hittem, de felettébb röhejes módon Alex Sandro került 2018 Serie A álomcsapatába balbekk poszton Kolarov helyett, ami fogalmam sincs hogy jött ki mert a stat bőven nem támasztja alá, főleg, hogy egyéni dolgokat itt nem befolyásolhat csapatszinten nyert cím.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #116077 üzenetére

    Az utóbbi időben a Liverpool, kb hasonlóan "sikeres" mint a Roma, éppen ezért azon gondolkodtam, hogy mi lenne a jobb egy ilyen csapatnak ha elérhető közelségbe kerül a bajnoki cím? Elhúzni 10 pontra és kényelmesebben készülni, vagy inkább állandó nyomással hajtani mint a barom.
    Tudom, elvileg ilyen szinten meccsről meccsre gondolkodnak és ki tudják zárni a különbséget amit a tabella mutat, de azt is tudom, hogy az említett csapatok gyakorlatilag bárhonnan el tudják balf@szkodni, lásd Roma - Inter verseny 2009/10 és 'pool - City verseny 2013/14, előbbi esetében a Lazio feküdt le szándékosan az Internek míg a Roma nem tudta hozni a "kötelezőt", sőt kikapott otthon a Samp ellen, utóbbinál pedig Gerrardból lett Slippy G a Chelsea ellen, majd megbotlottak a kristálypalackban is, a City pedig behúzta...

    Meglátjuk. Legyen jó meccs. Én a 'poolt erősebbnek érzem kapusposzton, védelemben és támadósorban, a középpálya és a pad viszont a Cityé, szerintem.
    Nincsenek nagy különbségek, az egyének mindkét oldalon megvannak akiktől villanást várhatunk, de hogy ki lesz a jobb ma csapatként és taktikailag az Klopp és Pep plusz remélhetőleg már a játékosok fejében van, és szerintem ma ez fog dönteni.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Benny Hill show megvolt... :DDD :))

    LyonnaisFan1: Nem volt az, goal line képet mutattak kb 2 centin múlt.

    Schick nálunk 2 milivel úszta meg hogy öngól legyen.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Mi lett volna ha ...?
    City szemszögből: David Silva helyén KDB vagy Gündogan játszik, mert bármelyikük jobb lett volna
    'pool szemszögből: Lovren helyén egy jó védő van, a középpályán Henderson két oldalán jobb középpályások vannak, Mané gólra váltja a helyzetét és Salah sem tűnik el

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Citroware #116173 üzenetére

    Eleve nehéz lenne/ lehetetlen objektíven megítélni, hogy eddig melyik csapat volt minden idők legjobbja a PL-ben...
    De egy más szemszögből még azt is mondhatnánk, hogy az Arsenal veretlen menetelése a bajnoki címig, pont az Cityhez képest kevesebb szerzett pont miatt volt nagyobb durranás, mert talán átlagosan erősebb volt a PŁ, tehát nem volt a top5-től annyira leszakadva a 6.
    Ha összehasonlítod a 2003/04-es és 2017/18-as idény tabelláit, azt fogod észrevenni, hogy a közepén minden helyezés mellett több pont lesz az Arsenal bajnoki évében. Hiába van közelebb a megnyert meccsek számának tekintetében a másik két dobogós az Arsenalhoz, mint utóbb a City esetében, ha az Arsenal szezonjában a vereségek száma a 2. helyezettnél 7-tel(!) a 3.-nál pedig 9-cel több, míg a City szezonjában a 2-3. helyezettek egyaránt csak 5-tel többször mehettek le a pályáról pont nélkül, sőt, további érdekesség, hogy a 4. csak 3-mal többször veszített. Plusz a City bajnoki idényekor esett vissza az Arsenal és az akkori címvédő Chelsea teljesítménye is, nem véletlenül lettek oda-vissza leverve, míg az előző évben 1 győzelem 1 döntetlen és 2 vereség volt a mérlegük az említett két csapat ellen.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Peterhappy #116232 üzenetére

    Nagyon nem sajnálom ezt a Malcom gyereket, nyugodtan padozza végig a fél életét ott ahol van, aztán amikor bevillan neki, - már ha szorult bele ennyi értelem - hogy a pályán is hozzá akar tenni ahhoz amit a társai nélküle is elérnek, de nincs helye, akkor kerüljön vissza valami angol középcsapathoz és 30 éves kora előtt mehet Kínába vagy haza...

    Körbeudvarolta az Intert aztán a Rómát is, de egy kapzsi és jellemtelen kis pöcs az ügynökével együtt, hát élvezzék egymást, ahelyett, hogy állandóan játszhatna az említett két csapatban és már neve is lenne nem csak valami no name srác ülne a padon a nagyok mögött akik fociznak is. A nagy igazolása után még a piaci értéke is csökkent 5M€-val.

    Újabban amúgy a Lazioval boronálta össze valami firkász, de az ügynöke egyből felszólalt, hogy nincs valóságalapja. Majd elszórakoznak a Lazioval is aztán amikor megtudja hogy a fizu hiába ugyanannyi Angliában, de fontban mérik, ránéz gyorsan a valutaváltóra és már fordul is a gép, aztán aláír pl az Evertonhoz.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Citroware #116264 üzenetére

    Akkor már a legjobb hasonlat a Kolarov - Roma. ;)

    ---- ----

    Cup match: Hudson-Odoi tényleg ekkora játékos, hogy még a Bayernnek is megér közel 40M€-t? :F

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz BenHans #116265 üzenetére

    Jut eszembe, Ashley Cole. Egyetlen pozitívumot tudok írni vele kapcsolatban, hogy ingyen jött hozzánk és a másfél szezonja alatt csak a fizetésével (2.3M€/év) húzta le a klubot.
    11 meccsen lépett pályára, de szerencsére ez nem 11*90 percet jelentett.

    NyxNyxNyx: Fazionak az előző szezon volt a csúcs, elindult lefele a formája, vagyis inkább a sebessége. Mindig sokkal darabosabb és lassabb volt mint Manolas pl, de mostanra már inkább Juan Jesust látnám a helyén mert ő meg egyre jobb lett nálunk.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Sissoko OFF
    Lamela ON

    Rashford szépen meghúzta... 0-1

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz NyxNyxNyx #116385 üzenetére

    Dierről volt hír, hogy edzésbe állt már, de még a MU ellen nem bevethető.
    Középpályás van, csak a védekezőbb szellemű középpályások fogytak el.

    Fulham-Watford-Newcastle-Leicester jön most sorban a BL előtt, de a Dortmund ellen mindenképp kellene Sissoko.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz NyxNyxNyx #116404 üzenetére

    Mondjuk Allinak néha nem ártana a sarok felé helyezni és nem belerúgni a kapusba 1v1-ben vagy a 7 méteres kapu középső 5 méterét célozni, mert ezekkel könnyen hőst lehet csinálni sok kapusból nemhogy egy De Geaból...
    Ha oda rúgja jobbról mint Rashford ugyanerre a kapura, akkor 1-1.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz vond #116410 üzenetére

    Ez sem sarokra ment.
    Meccs után kíváncsi lennék egy képre amin be van jelölve hova kapta a lövéseket.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz hobizoli #116463 üzenetére

    Van egy olyan kórkép, ami a modern futballkörnyezet kedvelői között pusztít és aminek a tünetei megjelennek a felhasználók közösségi oldalakon írt hozzáaszólásain is.
    A tevékenységük olykor erősen káros a többi résztvevő mentálhigiénéjére.
    A kedvencük általában topclub, leginkább egy rekordbajnok és alapvetésük, hogy minden játékos ott kar játszani, ha nem, akkor sz@r, vagy csak még nem tud róla.
    Először kialakuló és egyben legsúlyosabb szövődmény, hogy magát a focit kupákon és egyéb címeken keresztül nézik, ami miatt lenézik a többi csapatot, szurkolókkal és játékosokkal együtt, utóbbi változhat attól függően, hogy sikerül-e leigazolni valakit akinek a megítélése ezután pozitív irányba mozdul.

    No offense, csak viccelek! :D

    Azért mert focibarátként nagyjából minden bajnokságot figyelemmel követek, hogy képben legyek, még pont nem érdekel szurkolói szinten sem a Real, sem Juve, Barcelona, Bayern stb, hogy egy vitában szimpátia alapon kiálljak értük.

    De igazságtalannak érzem a kettős mércét, és azt sem értem miért próbálod a játékost csapatban elért eredmények alapján megítélni. A csapat és az egyén, oda-vissza befolyásolja a egymást, de el lehet különíteni egyéni és csapatszintű eredményeket és statisztikákat. Higuaín nem kicsit irritál, de 15/16-ban csak odapakolt egy gólkirályi címet a Napolinál 36 góllal. Mostanra már idősebb, kedvetlenebb, de még mindig nem rossz.

    Persze ezt el lehet ütni olyan butasággal, hogy így meg úgy gyenge olasz bajnokság, csak ez nem érv.

    Hála az égnek, hogy Totti anno nemet mondott Perez minden ajánlatára, lehet, hogy most aranylabdája lenne és BL + spanyol bajnoki címe, de legfeljebb 3-4 kisajtolt jó év után mindenfajta tisztelet nélkül lett volna eldobva. Látva a saját nevelésű Casillas dicstelen távozását és még pár kiégetett játékost. Ezt nekem nem veszi be a gyomrom, bocs. Van sok BL győztes és rekordbajnok kerettag akire senki nem fog emlékezni, de rá címek sora nélkül is fognak mert egy klasszis, egy ikon, egy jelenség volt a pályán és azon kívül is.

    Még szerencse, hogy a mai Real olyan erős, hogy nem sírnak vissza senkit, mert nem elcseszett eladás volt, hanem csak nem voltak már Real szintűek. De gondolom aki a padról nyert BL-t az az.
    Padoin is mekkora császár 5x-ös bajnok, ó és ha még BL győztes is lenne időhúzó csereként! Hozzá képest egy világbajnok De Rossi, aki még most is úgy hajt a pályán hogy az elvesztett labda/kihagyott ziccer után sétálgató taknyok csak tanulhatnának tőle? Ugyan már, egy senki... Ceballos 1BL cím, Vázquez 3, Benzema 4, akkor ez lehet a krémek krémje?! Szegény Salah és Hazard, nem tudják még milyen gyengék, mert nem nyertek a Reallal BL-t és bajnokságot. Ki az a Buffon egy 3X-os BL győztes Navashoz képest? Csak fostos olasz bajnok és VB győztes lett Tottival együtt, csak legendák...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz NyxNyxNyx #116501 üzenetére

    Mousa Dembélé pedig már Kínában, 11 millió Ł-ért cserébe...
    Ez nekem ilyen WTF kategória :Y .
    A VB környékén még arról beszélgettünk, - amikor az volt a téma, hogy Radja szűrét kirakták a belga válogatottból - hogy milyen alulértékelt játékos, ahhoz képest amit a Spursben nyújt.
    Ráadásul nemrég az is szóba került, hogy minden valamirevaló labdaszerző középpályás lesérült a Spursben, ő pedig most épült fel, erre elmegy, apróért.

    Ennyiért nekünk is megérte volna, ha már posztra akarunk vásárolni és Elneny a célpont így januári szükségmegoldásként...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #116514 üzenetére

    Nagyon remélem, hogy nem.

    Tibi:

    NyxNyxNyx: Ha ennyire leszállóág, akkor tényleg jobb így neki is kereseti szempontból és nekünk sem kellene még egy sérült vagy formán kívüli játékos.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    A Rómának természetesen most is meg kellett harcolnia az ellenfélen felül a játékvezetéssel is, (szándékos ütés nem piros, a sima kéz nem büntető) de csak sikerült behúzni így születésnapi ajándékként.
    Grazie Roma! ♥

    ui. Karsdorp nagyon nagyot ment, Schickkel nem tudom mit csinált a mentáltréner de működni látszik, megy mint akit felhúztak. Cristante is jól ment. Zani "csak" hozta amit tud. ♥ Cengiz viszont sajnos lesérült.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #116562 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm, ez a kép így tőled most tényleg jólesett! :B :R

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Ismeritek azt a sztorit, amikor Bernardeschi nem CR-t keresi?
    Nyugi, más sem... :DDD

    A gyerekét sem a nagyszülőkhöz fogja szerintem... :))

    Zuhanyzásnál is mindig nézi, hogy jön-e, mert akkor lepasszolja a szappant?

    Egy ideig létezett a geocentrikus világkép, majd Kopernikusz jóvoltából terjedni kezdett a heliocentrikus világkép, de jó pap holtig tanul alapon már láthatunk példát a CéRonicentrikus világképre is, a zebrák hisznek benne.

    Ezt meg csak úgy...

    szerk. Bravo Sorrentino! :C

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #116703 üzenetére

    Ez a fizetési igénye, állítólag a PSG és a Bayern is felhúzta rá a szemöldökét. Joggal.
    De Ligt esetében pl Raiola 10 millió €-s jutalékot akar kicsikarni a vevőtől a vételárán felül, és a fiatal védővel kapcsolatban is 10-12M€ közötti éves fizu elvárást pletykálnak.

    Lassan örülni kell ha egy frissen felsztárolt kiscsillag megelégszik 2-3M€-val.
    Szerencsénk van, hogy az ifjú Kluivert aláírt 1.8M€-ért. pedig arca neki is van sőt még az apja miatt neve is.

    Amíg sok bizonyított rutinos és a top5 bajnokságban stabilan jó teljesítményt nyújtó játékos fele ennyit sem keres (pl Kolarov, de tényleg sokat lehetne írni) addig ez enyhén röhej kategória. Futballqrv@ nevelde.
    Tényleg ott tartunk, hogy nem az a lényeg, hogy az álma váljon valóra, hogy a kedvenc csapatában vagy top bajnokságban, sőt BL-ben játszhasson, hanem hogy legyen sok pénz, a hol már mellékes. Egyes játékosok meg elsírták magukat, remegett a lábuk az izgatottságtól, amikor felvették a mezt, pályára léphettek, megérinthették az adott csapat stadionjának gyepét, becserélték, vagy megkapták az első profi fizetésüket.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Richard! #116708 üzenetére

    Azt már nem kell mondani, hogy becsülje meg magát, az már sikerült, nagyon is.
    Most azt kell elérni, hogy becsülje meg a csapatát, mert a Rómában is sorolni tudnám azoknak a játékosoknak a neveit, akik cipőit a meghatódottságtól könnyes szemmel mosolyogva kellene kipucolnia.

    Bírom, hogy Zaniolóval kapcsolatban is már a 10-es mezt emlegetik. Tény, hogy nagyon jó, de azért na...
    Egyelőre legyünk túl az emlegetett szerződéshosszabbításon amiben ha minden igaz nem lesz záradék, mert a sportigazgató szavaival élve a jövő Rómájának alappillére lesz. Na és akarjon is az lenni.
    Aztán majd lehet beszélgetni. De az szimpatikus, hogy amikor az újságíró hasonlította Tottihoz, akkor azt válaszolta, hogy ne beszéljen őrültségeket.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz NyxNyxNyx #116731 üzenetére

    Nekem már a nagy részét le sem kell írnom, az utolsó kettő kivételével egyetértek.

    A Liverpool ha úgy játszik, olyan sebességgel ahogy tud, (miközben Lovren sehogy ;] ) akkor ez rémálom is lehet a Bayernnek.

    60-40-re a Liverpoolt mondanám.

    Az idei Roma pedig nem az ami 2017-ben kiesett a Porto ellen a BL selejtezőben.
    Döntő szempontok: nem a kopasz ül a padon, nincs Vermaelen aki már az első meccsen kiállíttassa magát az első félidőben, nem De Rossinak kell kényszerből védőt játszania, nem kell Jesusnak kényszerből balbekket játszania, nem egy újonc fiatal Emerson Palmierinek kell beállnia ha gond van, és emiatt valószínűleg nem is leszünk kettős emberhátrányban már az 50. perctől a második meccsen és padon sem mindössze csak egy Gerson és Iturbe az alternatíva. Ha már itt van az ex Portói csk Marcano, legalább mondhat valami okosat ha már a teljesítménye nem valami hűha.

    Huh így hasonlítva mennyivel mélyebb és minőségibb a mostani keretünk mint akkor volt Salah, Radja, Strootman ide vagy oda. Salahról ráadásul nemrég találtam egy angol cikket amiben azt elemezték, hogy a befejezéseknél óriásit javult a római teljesítményéhez képest, ami annak is köszönhetp hogy sokkal szabadabban játszik, sokszor már nem is szélső támadóként. Simán megkülönböztethetünk chelsea-s, római és 'poolos Salah-t, Charmander --> Charmeleon --> Charizard. :DDD :DDD

    Ennek kötelezőnek kellene lennie, de mivel ez az AS Roma és nincs nyugodt meccs, ezért 60 - 40 ide.
    Egyébként, valós tudás és minőség szempontjából ez 70-30 kellene hogy legyen.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Sonja #116744 üzenetére

    Nem és nem.
    Döntetlennél egyből tizik jönnek.

    Viszlát: :D 5mp

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #116799 üzenetére

    Nekem rajta kívül még Buffon ilyen, de azóta, hogy ők nincsenek, már van annyira szimpatikus keretük, hogy lelkiismeret-furdalás nélkül kapjak hányingert. ;] :DDD

    A Spallettis képeken nagyon nevettem. :))

    Ringman: Most miért mondod ezt? :(( Lichtsteiner olyan kedves a szívemnek. :DDD
    Nem hittem el, hogy kellett az Arsenalnak...
    Nedved is olyan szimpi srác, azokkal a gyönyörű szőke fürtökkel lehet őt nem szeretni?!
    Na azért van lejjebb, Radu, Basta, Lulic, Hernanes, Leiva...

    ---- ----

    Azt valaki meg tudja nekem magyarázni, hogy a Milan honnan költ ennyit?
    Piatek és Paquetá oké, hogy ketten együtt keresnek 4M€-t, Higuain 9.5 millájával szemben amitől ugye megszabadultak, de ketten együtt 70M€-ba kerültek.
    Nemrég ott tartottak, hogy 2021-ig ki kell egyenlíteni a számláikat (bevétel/kiadás) és csak a fellebbezésük sikere miatt nem zárták ki őket az FFP miatt az EL-ből a pénzbírságon felül.

    A pénzügyi elemzésekből kiderül, hogy a Roma miután kikerült az FFP ellenőrzés alól, azután is tisztán játszik és még így is növekedtünk egy erőset gazdaságilag.

    Kezdek belezavarodni a dologba, ha a Milan és az Inter háza táján nézelődök.
    Tényleg megköszönném ha valaki tudna mondani vagy linkelni valamit erről.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #116841 üzenetére

    Qrvára elegem van nekem is, 3-0-ról sikerült leadni 3-3-ra.
    Egy kicseszett röhej.

    Azt hinné az ember, hogy a kiöregedő Fazionál nincs tohonyább, lassabb, szögletesebb, mélább f@szkalap, de van, ő Ivan Marcano, a Porto ex kapitánya. Bár Fazio lett volna most is Manolas mellett, ha már Jesus sérült.
    Olsennek sem volt jó napja, de én nem varrnám a nyakába most sem, pláne hogy bravúrja így is volt.

    Na de, ez a kis Kluivert gyerek nem tudom mi a bánatot képzel magáról, alibi színpadi focista 10-ből 9 meccsen.
    A többiek is úgy fogalmaztak finoman, hogy duzzad az önbizalomtól, de már allűrjei vannak, hisztizik, ugat Dzekonak, ugat a középpályásnak meccs után pedig visszaszólt Di Francescónak mert teljes joggal le merte tolni. Fél órát kapott ma, és egy rakat fos volt, teljesítménynek nem nevezném.
    Egy El Shaarawynak nincs ilyen arca, de még ha Zaniolonak lenne mostanra azt is inkább megérteném, de ez a kis csíra egy holland csikócsapatban lőtt pár gólra és az apja nevére játssza az agyát és sétálgat mint egy szupersztár.
    Persze jó játékos ő, tehetséges, itt is ügyes, de azért álljon meg a menet, vagy vegyen vissza és üttessen magába az apjával egy kis alázatot vagy menjen el némi haszonnal. Remélem De Rossi leépíti.

    Nagyon szépen köszönjük az Internek és még inkább a Torinonak, hogy még így is egy ponttal közelebb kerültünk a 3. helyhez. A Napoli igazán verhette volna a Milant, mert így nekünk mindenképp meg kell, bár amúgy is illene. Most nagyon remélem hogy a Juve megteszi a szívességet.
    Halljátok Juvésok! Most a 0-1 is tökéletes és gyönyörű eredmény!

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Enzolord #116893 üzenetére

    + ha nem lenne elég: [link] [link]

    :D

    Én maradok a calcio italiano mellett.
    Milan - Napoli Coppa Italia (Sport 1)

    Piateket nem zavarta meg a klubváltás, 1-0.
    Remélem kirúgja magából az összeset és nem marad hétvégére.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz drachoHUN #116936 üzenetére

    Időben nyilvánítottak véleményt a játékosok.
    Ez nem csak Di Francesconak szólt, hanem a vezetőségnek is, és nem, nem az eladásokkal van a baj, hanem a nem érkezőkkel, hogy egy árnyék vezeti a klubot és hogy még mindig nem tették le a stadion alapkövét. (mondjuk utóbbiban sok szerepe van a szarházi lazios bürokrata politikusoknak is)

    ui. Tavaly így tapsoltam én is a BL negyeddöntőben. Remélem idén sem lesz másként.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Bravo Atalanta, ne csak ellenünk rúgjatok hármat! :D :C
    Mondjuk 3 gólos előnyből akkor is meg kellett volna nyernünk... :U

    adise: meg is érdemelte az a senkiházi, és nem Dzekora gondolok

    Amúgy kár hogy kiestünk. Nincs Napoli, nincs Juve sem...
    Bár aláírom, ha valamelyik milánói nyeri, és cserébe mi leszünk a top 4-ben.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Tibiajax #116969 üzenetére

    Jólvannnmárrr, ne kezdd még te is... :(( :DDD
    És azért ne igyál előre a kék-fekete mezre sem...
    Inkább örüljünk együtt, a későbbi eredménynek. ;] Ment a kárörvendés, aztán ez is van akkora égés CR-rel. (még szerencse hogy ez most jött és nem a lazio nyert ellenük)

    Ez az Atalanta 4-1-re verte az Intert és a Roma ellen 3 bekapott gólra hárommal válaszolt.
    Hihetetlen.

    Amúgy még mindig azt mondom, hogy jókor és jó helyen jött a nagy pofon.
    Hagyományosan értékes az olaszoknál a kupa, de ha a pénzt nézzük akkor a BL helyek elérése és a Porto kiejtése fontosabb.
    Nem is értem azokat akik elküldenék Di Francescot. Sousa a legforróbb név... Egyet előre kettőt hátra.
    Csomagban el kellene adni a csapatot az érdeklődő arab hercegnek, aztán meg van oldva, lefizeti a szövetséget, a politikusokat, az FFP-t aztán jöhetnek a nagy spílerek, két év múlva stadionavató stb stb. :D
    ---- ----
    Látom a Chelsea is kitett magáért. Mióta ott van Rüdiger mindig eszembe jut, hogy mivel szúrt vissza, amikor aláírt a kékeknél: "...a Chelsea más szint..." Lehet a fizura gondolt, mert mostanában csak az állja meg a helyét.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #117004 üzenetére

    Nekem már tele van a tököm ezzel az FFP dologgal, azzal, hogy a gazdagok gazdagodnak, a kisebbeknek meg kemény munkával vagy jut néha valami alamizsna valamilyen csoda folytán vagy stagnálnak vagy romlik a helyzet.
    Csak tudnám, miért kell pont a Rómának tisztán tartani a költségvetést, miért nekünk volt fontos kikerülni az FFP felügyelet alól, amikor 1-2 tulajdonosváltás, 1-2 lefizetett tag és le van zsírozva a túlzott költekezés.
    Lennénk inkább mi is leányvállalatai minimum egy Exornak.
    Csak adná el a klubot Pallotta Szaúd-Arábia koronahercegének bin Salmannak, aztán lenne itt gyorsan stadion meg MBappé.
    Vezet valamire ez a modell amibe nálunk is belekezdtek? Elvileg a 'pool kb testvércsapatunk (Fenway Group míg Pallotta Raptor Group), és ti is így épültetek. (más kérdés, hogy itt is megy a konteó, hogy mi lettünk-e a 'pool utánpótláscsapata)

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #117057 üzenetére

    Kezdésnek ennyit: "Moratti: 'Inter, don't sack Spalletti'" (football-italia)
    Szerintem jövő januárban fogtok elköszönni tőle.

    Igazából szépen leírtad. Amúgy itt a posztok is jók róla, de a kommentekben szépen ki is elemzik.
    A taktikai részhez még annyit, hogy a kedvenceket, öhm izé, a rutint nem cseréli le a 70. percnél előbb, még hátrányban sem.
    Nálunk volt olyan, hogy a 89. percben cserélt támadót...
    Jó edző ő, stabil alapot tud adni a csapatainak, főleg védekezésben, de amikor eléri az elképzelései határait nem tud megújulni, a saját erényeibe szürkül bele. Aztán amolyan szegény ember Mourinhojaként konokul ragaszkodik az elképzeléseihez és a frusztráltságát egy idő után elkezdi ráterhelni bizonyos játékosokra.

    Elvileg most rám fog cáfolni egy 4-3-1-2-vel. Az 1 Radja lesz.

    Dzeko köpéséről annyit olvastam, hogy a köpés nem volt egyértelmű, Amúgy nem is izgat, felőlem kaphatott volna 10 kupameccset is, mert kiestünk, és jövőre valószínűleg nem Roma mezt fog viselni, ugyanis ez az utolsó sansz arra, hogy pénzt lássunk belőle.
    ---- ----
    Szép, hogy Kane és Alli nélkül is lehozta a Newcastle elleni meccsét a Spurs.
    ---- ----
    A Roma Primavera 4 - 0-ra verte a Milant. Remélem a srácok tartanak egy motivációs tréninget a felnőtteknek.
    Kis remény van a hajtásra, De Rossi valószínűleg a pályán lesz.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Juventus sima 3 - 0-ra kikap és kiesik az Atalanta ellen - akik a Roma ellen 3-0-ról egyenlítettek -, majd 3 - 1-ről leikszel a Parma ellen otthon.

    Gervinho dupla, a jó kiképzés eredménye... :D

    Tibi?
    Nem is éri meg szorítani értük... :( :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #117118 üzenetére

    Én ezt tudom, de tartom, hogy a kupa nagyon ciki volt nektek is.
    Kárörvendés vagy sem, szórakoztató látni amikor az uralkodó megbotlik. De tudod mit, én remélem hogy addig bajnokságot csak a Juve nyer míg a Rómának nem sikerül egyszer valahogy legalább 1 pontocskával behúzni (bár ahhoz túl balf@szok vagyunk, még 10 pont előnnyel is rizikós lenne az utolsó 5 meccs).

    Az igazi fricska és kárörvendés azoknak szól, akik szétfröcsögték a netet már az Atalanta 3-3 Roma után is.
    Volt ilyenből bőven, sajnos sok ilyen barom van a saját táborban is akiknek véleményük van de bővebben ne kérdezd semmiről...

    Szerintem Chielloval együtt is kemény lesz az Atleti elleni. Rugani nem rossz, főleg ilyen kevés meccsel amit kap, de azért na.
    ---- ----
    Ringman: Na azért Handa még mindig egy stabil pillér. Hibázni nem nagyon szokott, de a bravúr mindig benne van.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Ringman #117172 üzenetére

    Bocs, de ezen én is felnevettem a tv előtt ülve :B
    Amúgy majdnem be is húzta ballal.
    De a Spalletti vezércsel lényege az volt, hogy Icardiról és Lautaroról elterelje a figyelmet, aztán ha véletlenül magasan jön a beadás és megtalálja a fejét, akkor jó ő is.

    Icardi pedig megkapta az ellenféltől a meccslabdát, úgy más lehetett volna. Ha ezt is beleveszi a kopasz az értékelésébe, ha másban nem is de ebben igaza lesz, ezt nem neki kell berúgnia.

    Nálunk minden értékelésben szerepel a tartás, a következetesség és a karakter.
    Valamit mondani kell és ez jól hangzik.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Azért az laza, hogy nem elég, hogy a 'pool gólja előtt egy "aprócska" lest elnézett az a partvonal mellett sasszézó kretén, de még az utolsó pillanatban Origi méteres lesét sem intette be.
    Tehát két lesgóllal nyerhetett volna a Klopp csapat ha Origi belövi a végén a kapussal szemben.

    Valami Beck urat emlegettek amikor az integető félkegyelműről volt szó, hát lehet tényleg Beckúrt meccs előtt.

    máyköl: Igen, már ebben a meccsben is benne volt, hogy pont nélkül mennek haza.
    Érdekes lesz...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz DeathAdder #117227 üzenetére

    Bocs, de én nem írtam, hogy általánosságban a 'poolt tolják a bírók, én a tegnapi játékvezetésen akadtam csak fenn.

    ps. ...de azért a BL-ben jól jött tavaly két esetnél is... ;]

    Én is pont ezt írtam múltkor, amikor valami véleményes(!) helyzet lett felhozva, amiből végül a Roma jött ki jól, hogy oké, bárcsak ott kikaptunk volna, ha az összes többi egyértelmű(!) tévedést pontokban a javunkra írják.
    Nagyon, nagyon jól járnánk, az egyértelmű esetekből is leporellós válogatást tudnék csinálni.

    (#117223) Tibiajax: Hmm, az öreg Hókuszpók... :DDD
    ---- ----

    ---- ----
    Egy új tervezet szerint jöhet a 18 csapatos Serie A.
    Nem hülyeség, ha úgy oldják meg mint a németek, hogy a 16. osztályozót játszik, sőt akár a 17. hely is lehetne így...

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz venember83 #117235 üzenetére

    A Politecnico di Torino jelentése (.pdf)

    Pallotta eközben vagy közvetlenül az AS Roma keretein belül fogja megvenni az Euronova részvényeit a Tor di Valle területen ahol a stadion fog épülni, vagy nem közvetlenül, de az ő tulajdonában lévő Stadio TdV SpA-n keresztül. Ha nem sikerül, lehetőség van arra is, hogy megvegye a komplett Euronova-t.

    52,500 férőhelyes lesz, de 60,000-ig bővíthető, a látványterv megtalálható youtube-on is
    Lesz minden, csak felhőkarcoló nem, majd valahogy túlélik, meg fejleszteni kell az infrastruktúrát és eleget tenni a környezetvédelmi előírásoknak.
    Nem megy ám olyan könnyen a stadionépítés egy AS Roma-nak mint egy felcsútnak, na, és a közlekedési hálózat kiépítését sem elég egy kisvasúttal megoldani...
    Simogató talán nem lesz, tudod másokkal ellentétben ő nem igényli, még a zuhanyban sem ;] :D .

    #LoStadioSiFa

    Hétfőn volt egy UEFA megbeszélés a VAR a BL kieséses szakaszában való használatáról, amin EDF is részt vett

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák